Rīgas domes pilsētas attīstības departaments - Izgāztuve māju iekšpagalmā

Malienas 78 daudzdzīvokļu mājas iekšpagalmā atrodas miskastes. Diemžēl ap miskastēm, zaļajā zonā nepārtraukti atrodas arī izgāztuve - iedzīvotāji izmet lielgabarīta atkritumus un citas nevajadzīgas mantas, kas nav sadzīves atkritumi.
Lūdzu rast problēmas risinājumu. Piemēram, izveidot atkritumu konteineru nodalījumu no apkārtējiem, uzstādīt zīmi par sodu nestandarta atkritumu izmešanu, uzstādīt kameras, neizvest šādus atkritumus vispār, lai pēc iespējas samazinātu vai likvidētu šādu izgāztuvi!

09.07.2020

O Oskars 10.07.2020

Tas jau ir diemžēl gandrīz visur. Kamer nebus kameru un sodu nekas nemainisies!

M Mego izmeklētājs 10.07.2020

Nu dome kameru neliks ,lieciet paši un iesniedziet videomateriālus pašvaldības/valsts policijai .un kā teica profesors Preobraženskis i "suņa sirdī" razruha i r galvās kamēr liksies ka tā var un tas ir normāli ,kaudzes nepazudīs