Rīgas Detektīvu Aģentūra - Мошенники

Rīgas Detektīvu Aģentūra - взяло деньги за оказание юридических услуг в размере 1000USD так как дело довольно сложное и должны было вести его полностью до завершения , начали с писанины абсолютно не граммотных заявлений ни с точки зрения грамматики лат.яз ни с точки зрения юриспруденции . как только дошло дело до суда госпожа Зелика заявила , что они не занимаются такими вопросами ??? это как вообще ???
госпожа Зелика так если не занимаетесь ни судебной практикой ни юридической , зачем тогда кричите на право и на лево о своих услугах. за за 5 месяцев она даже бумаги ни разу не посмотрела и не поняла , а в чем сообственно суть дела . когда ей было предложенно вернуть часть денег - за вычетом тех бездарных заявлений , она заявила , что не работает бесплатно и что ее бездарные заявления (максимум штук 10 ) стоят 1000USD при чем счет дала личный ,а нологи то вы госпажа заплатили??? пойду ка я с этими бумажками схожу в нологову пусть вас проверят мадам !

Po

Vairāk sūdzības par Rīgas Detektīvu Aģentūra

Po potrebitelj 26.10.2012

опечаток много :(

An Anžiska 28.06.2018
pateicība

Paldies Rīgas Detektīvu Aģentūra par palīdzību un īpaši Olgai Zeļikai, kura konsultēja mani ļoti ļoti grutā dzīves situācijā.
Olga Zeļika diennakts laikā cēļ telefonu un Es personīgi viņai varu pateikt Paldies no sirds!
Ja ir normāli reāli cilvēki Latvijā un speciālisti ar dvēseli, tad tā ir Olga!
Pateicoties Olgai es visu problēmu netikai nokārtoju, bet arī saglabāju savu ģimeni un labas attiecības.

Kolta 28.06.2018

Domājat, ka ar detektīvu aģentūru var vīru noturēt?

Cr critical thinker 28.06.2018

es ceru, kā sāncense netika nokillota

Ap Apkrāptā Apkrāptā 30.07.2018
Iespējama krāpšana

Mūse ğimenei, iespējams, tika izkrāpti nepamatoti līdzekļi un darbs netika veikts vispār.
Pašlaik lieta vēl risinās.
Iesakām cilvēkiem būt ļoti uzmanīgiem saistoties ar šo kantori un tajā strādājošo personu!

Ap Apkrāptā Apkrāptā 30.07.2018

Un savā youtobe kanālā šī dāma vēsta, ka sūdzības.lv nav patiesas un tās ievietojot konkurenti.
Nē, diemžēl tā nav! Mēs esam reāla ğimene, kas ievietija šo sūdzību un vēlarvien tic, ka beigu beigās uzvarēs taisnība!

Mi MihailMih7 24.06.2019

Ольга, спасибо вам от всего сердца! Единственный детектив, который реально выруливает ситуации и работает в круглосуточном режиме! Реальный детектив, который профессионал своего дела и работает с прессой! Зря вы взялись помогать, которые до самоубийства довели дочь, но и здесь вы нашли убийцу ее отца! Честно, горжусь, что в латвии еще есть такие борцы за правду! Не обращайте внимание на уродов и завистников! Вы реальный человек и профессионал своего дела!

La Lana Svetina 20.08.2019

Кто нашел убийцу, Михаил? И какого отца? Что-то мы ничего не слышали о задержании какого-то убийцы. Вы ничего не путаете? Насчет того, что это агенство берет трубку круглосуточно, ложь. Даже в 17 часов в понедельник эта дама не взяла трубку и не перезвонила. Несмотря на лицензию, абсолютно фейковое агентство без реальных дел.

La Lana Svetina 20.08.2019

“Tā būtu vēl pusbēda” saka Sintijas tēvs Raimonds Bāliņš, “Ja privātdetektīvs vienkārši neveiktu savu darbu. Taču viņa mums pieprasīja publiski nomelnot visus, kas palīdzēja meklēt mūsu meitu, un kurus mēs cienām, un kuru darbu mēs novērtējam.”

BOJĀ GĀJUŠĀS SINTIJAS TĒVS RAIMONDS BĀLIŅŠ STĀSTA, KA PIEREDZE DARBĀ AR BEZVĒSTS.LV, VIŅAM JAU BIJA BIJUŠI, KAD MEITA PIRMS 4 GADIEM GĀJA PROM NO MĀJĀM. UN ŠĪ PIEREDZE IR POZITĪVA. METENI IZDEVĀS ATRAST UN ATGRIEZT ĢIMENĒ. BET AR PRIVĀTDETEKTĪVIEM IEPRIEKŠ NEKAD NAV BIJUSI VAJADZĪBA TIKTIES.

“Domāju, ka vēršanās detektīvu aģentūrā, paātrinās izmeklēšanu, taču arī šobrīd nekas nav pavirzījies uz priekšu. Toties, pateicoties detektīvam, ģimene tika ievilkta neizprotamā un dīvainā PR kampaņā, kas nomelno policiju un brīvprātīgos”. Raimonds Bāliņš paziņoja, ka ir pārtraucis līgumu ar detektīvu un nožēlo, ka ir kļuvis par ķīlnieku netīrā spēlē. “Lai visi šie dubļi paliek uz šī cilvēka sirdsapziņas. Bezvests.lv brīvprātīgos es apvainot nekādā ziņā nebiju vēlējies, tieši pretēji, es apbrīnoju šo cilvēku pašaizliedzību. Viņi meklēja manu meitu kopā ar mani un manu draugu. Viņi bija ķēdē. Un es viņiem esmu ļoti pateicīgs par sniegto palīdzību”. http://populars.eu/sintijas-tevs-raimonds-balins-atklaj-sokejosus-faktus-par-meitas-meklesanas-procesu-1/2/