Rīgas bērnu zobārstniecības poliklīnika - zobārstniecība

Neieteiktu izmantos ortodontes Kreiles pakalpojumus. Manuprāt, viņa no šīm lietām saprot mazāk nekā vajadzētu un viņai skaistu zobu ideāls ir pusšķībi zobi. Lai gan šajā poliklīnikā ir salīdzinoši lētāki pakalpjumi, pēc tam nāksies pārmaksāt, jo nebūs līdz galam izdarīts.

P putuass 30.11.2009

Cienījamā autore gan visu ļoti labi no ortodontijas saprot.Varbūt pati arī tiec galā ar saviem zobiem?
Riebjas šitie gudrie pacienti, kuri mācīs kā būtu pareizi strādāt!

K ketlīna 30.11.2009

nu, man gan zobus regulēja cita ārste, bet atvaļinājuma laikā mani nosūtīja pie kreiles. nekā slikta vai neprofesionāla nesaskatīju, ārste tomēr ar lielu pieredzi - regulējusi zobus manai mammai vēl padomju laikos, un manai mammai ir skaisti, taisni zobi. tas nu ir dziļi atkarīgs arī no gadījuma, būsim reāli, reizēm tie zobiņi no dabas ir tik šķībi, ka nekāds ideāls "holividas smaids" tur nesanāks. bet kopumā uzskatu, ka laba dakterīte.

K karīna 30.11.2009

Man arī ir bijusi zobārste Kreile. Arī no sākuma nepatika pie viņas, bet vēlāk sapratu ka viņa ir ļoti laba un arī jauka zobārste. Bija dažādas ķibeles, bet lielu daļu uzveļu sev vainas par tām. Un tagad saku viņai lielu paldies, jo prieks par tagadējo smaidu.

K kina 19.12.2009

Varu teikt to pašu!Dr. Kreile ir ļoti laba dakterīte, ļoti laipna, atsaucīga, visu izskaidro, ja nav skaidrs atkal paskaidro, ir iecietīga-kad ir bail mierīgi nomierina...esmu viņas paciente jau gadu(breketītes) un vēl gadu jānēsā platīte, tā kā saku-super dakterīte!

K Kristīne 18.02.2010

Pilnīgi piekrītu. Labaāk neiet pie dakteres kreiles. Arī izmantoju viņas pakalpojumus, bet nekādu rezultātu nebija. Tad aizgāju uz stomatoloģijas institūtu tur viņi tādas plates pirmreiz dzīvē redzēja, jo manus zobus varēja labot tikai ar breketēm...jo bija jāvēlk viens zobs āra ko daktere Kreile netaisījas darīt.

A Anda 18.02.2010

Man patika šī ārste!

M maija 22.03.2010

manuprāt, ja ortodonts nezin ko nozīmē retainers, tad tas vien par kko liecina.

K kristine_bu 18.12.2013

Nezinu, kurš sarakstījis tos labos komentārus, bet es biju pāris reizes pie šīs ortodontes.
Ļoti rupja, nevīžīga. Jūties kā gaļas klucis cehā.
Un viņa 'norāva' man breketes pārāk ātri. Rezultātā nācās tās likt atkārtoti.
Neiesaku!

O oink 09.02.2014

Vispārībā es neteiktu ka viņa ir slikta, bet breketes gan viņai ir tendence ātri noņemt pat to man stāstija māsiņa ar kuru viņa strādā.Pati pie viņas esmu paciente jau 3. gadu un aukšējie zobi man aizgāja mazliet šķībi, bet es pati esmu pie tā vainīga, jo nenēsāju platīti kā to vajadzēja.Kopumā viņa ir jauka un saprotoša, vismaz uz mani bļāvusi viņa nav un vienmēr atvadās ar smaidu!