Rīgas austrumu klīniska universitātes slimnīca - Attieksme

Margarita Ļuļāne. Šis ir pašas bezkaunīgākās feldšeres vārds. 06.06.18. Devāmies uz neatliekamās medicīnas punktu kurš atrodās Rīgas Austrumu slimnīcā, jo sanāca tā, ka nebija tik steidzami,lai sauktu "ātros", tāpēc devāmies pašas uz šo iestādi.
Protams paņemam savu kārtas nummuriņu un gaidam kā visi. Paiet aptuveni 30 min un mums šķiet jocīgi ko tik ilgi var darīt šajā apskates kabinetā. Gaidīšanas laikā ievērojām, ka pa durvju spraugu nespīd gaisma un durvis ir ne tikai aizvērtas, bet aizslēgtas arī dzen. Draudzene gribēja iziet ārā lai uzpīpētu , jo speciāli pirms tam to nedarīja , lai nerastos liekas domstarpības. Un mağiskā kārtā , tieši kad viņa uzgrieza muguru , ieslēdzās viņas numuriņš , viņa ātri atskrēja (max 10 sekunžu laikā) . Iegājām iekšā , draudzeni izdzina ārā .. Labi , tas štrunts par bitēm.. Ļuļāne pajautā , kas noticis uz ko atbilde bija sekojoša - mani sasita pa nakti un sakarā ar to notikumu , naktī bija izsaukta policija , pēctam ātrā palīdzība un viņi teica , ka šoka dēļ naktī varu nejust sāpes , tāpēc , ja pa dienu man nepāriet galvassāpes - lūgums vērsties slimnīcā (pa nakti nepiekritu braukt līdzi ātrajai palīdzībai , jo negribēju pavadīt nakti tur) .
Protams pasaku simptomus - lielas galvassāpes , reiboņi , slikta dūša u.c.
Ļuļāne - tik ļoti sāp , ka jāiet nopīpēties? (Par intonāciju pat nerunāšu)
Es - kā , lūdzu?
Ļuļāne - Tev blakus nevar nosēdēt un nav jāpīpē.
Es - atvainojos , bet es pusstundu gaidīju rindā uz 'neatliekamo palīdzību' un citi cilvēki vel rindā kuriem vajag palīdzību un kamēr durvis ir slēgtas , ir pilnīgi normāli , ja?
Ļuļāne - nekas , dabūsi te vel ilgi sēdēt un gaidīt.
Es - super .
Ļuļāne - dzīvības apdrošināšana ir ?
Es - nē.
Ļuļāne - tad ej ārā gaidi .
Neko nesakot izgāju ārā, pasaku draudzenei ..
Pēc tam , ilgi nedomājot pajautājām info centrā šīs feldšeres vārdu , uzvārdu.
Pēc tam gaidījām , kad biju jau iesaukta iekšā , tika uztaisīta magnētiskā rezonanse un kamēr sēdēju ar reibošu galvu , gaidīju atbildi no ārstiem , pie manis pienāca tā pati feldšere un 'iebāza sejā' man savu darba ID un atkal sarkastiskā balsī man saka - šis ir mans vārds , uzvārds , kam sekoja tāds pretīgs smaids..
Protams atbildēju ar 'paldies , bet visu jau noskaidrojo par jums'
Un viņa neko nesakot aizgāja prom. Ar šādu attieksmi var izturēties tikai tādā gadījuma ja strādā kā apsargs nakts klubā nevis kā cilvēks kura seja ir pirmā ko ieraugi ieejot slimnīcā. Būšu ļoti pateicīga ja par šo nejauko atgadījumu uzzinātu nodaļas atbildīgie un nedaudz pamainītu šai sievietei darba vietu vai iemācītu labākas manieres!

ķ

"mani sasita pa nakti" - vismaz skaidrs, kāpēc.

Dainis 07.06.2018

Izklausās, ka jums tā ir normāla parādība, ka jūs šad tad ''sasit'', ja jūsu dzīvesveids jūs šad tad noved slimnīcā, tad kādu attieksmi jūs sagaidāt no ārstu puses, tā būs tieši tāda pati kā pret visiem pārējiem bezpajumtniekiem, dzērājiem narkomāniem, kas piekopj attiecīga veida dzīvesveidu.

ķ Ķirses 07.06.2018

Draudzenes dzīvesveids nav vainīgs. Viņa vai es nelietojam ne alkoholu, ne arī ko citu. Vienīgai niķis ir tabakas izstrādājumi.Vainīga bija viņas máte kura bija alkohola lielā reibumā un apmeloja manu draudzeni par lietām ko nebija darijusi. Sāka sist draudzeni, lai viņa atzītos. Kā Tu vairi atzīties par lietām ko pat nezini.?Tai vakarā mēs izsaucām policiju, lai šo faktu piefiksē. Policija izsauca ātros lai pārbaudītu vai draudzenei viss ok, kā nekā tika iesist pa ausi, deniņiem un pakausi. Viņi pateica ka ja manai draudzenei rodas kādas pazīmes par smadzeņu satricinājumu, lai dodæs pie ārstiem. Ko arī protams darijām.

Bomboklak 07.06.2018

Draudzene ievilka pa ķobi?

Ko viņas lieto, ja pat neapjēdz, kuru no viņām sasita?!? Viena sasista iet uzpīpēt, otra - nopīpējusies iet kabinetā... Sviests un murgojums! Feldšeres vietā es uzrakstītu iesniegumu policijā, lai ierosina lietu par publisku neslavas celšanu, tad varēs savu "smadzeņu" satricinājumu ārstēt īslaicīgās aizturēšanas izolatorā!

A AKK 12.06.2018

*Ļoļāne

D Dainis1234567890 11.02.2019
Slikts serviss

Stipras sāpes mugurā,kuras izstaro uz kāju,slimnīca atsaka pacientam.