Latvijas Onkoloģijas Centrs - nolaidība

Latvijas Onkoloģijas centrā strādā nodaļas vadītājs dakteris Samuils Gordins. Oficiālajās pieņemšanās bez kukuļiem, ārsta vispār "nepaceļ acis uz pacientu" . Nākamajā vizītē, kad atnesa konvertu ar naudu, izrādijās, ka ārstam ir runas spējas. Uzreiz ārstā izraisīja interesi pašsajūta. Nepiedāvājot dakterim vajadzīgo summu par operāciju (prostatas), turpināja ārstēt ar hormonterapiju. Rezultātā- metastāzes un nāve. Pēdējā vizītē, radiem paziņojot, ka viss beigsies mēneša laikā, paņēma konvertu ar naudu par vizīti. Ārstā Samuila Gordina prakse nav vērsta uz pacienta izārstēšanu, bet uz savas materiālās labklājības celšanu. Lai Dievs viņam ir Soģis. Meitas.

M Māra 27.03.2019

rakstiet slimnīcas vadībai un veselības ministrijai. .

č Čaga54 09.12.2019

nu ar to jau saskaros padomju laika arsti izspiedeji tads ķirurgs spinga no liepajas , uzstadija tadu diagnozi ka nu mugura lauzti radziņi utt. pec gadiem Rīga arsti neko tadu neredzeja :)) spinga ar venspili nesen ar savu alkatibu izcelas, varteikt sava veida biznes pasaki izdomatu diagnozi noslauc pacientu ,, un vel beigas pasaki ka izarsteji.. padomajat kapec daudzi kuri pec tam arstejas pasi aizejot uz kliniku vuņiem vēzi vairs neatrod?