www.sudzibas.lv Rīgas 93 vidusskola Nepieńemama attieksme

AtrisinātaRīgas 93 vidusskola - Nepieńemama attieksme

Medmāsa, kas strādā 93 vsk. patstāvīgi nepieñemami izturās pret bērniem un kolēģiem...
reti kad ir atrodama kabinetā, vairak sēž pie sekretāres. Skolas gaitenī bērniem rauj nost kapuces un grūsta.
Skolas ēdnīcā bērniem rauj no rokām maizīti, kas ir palikusi pēc pirmās maiņas. Neatļauj apēst porcijas,kas ir palikušas neapēstas uz galda.
Ēdamzālē bļaustās gan uz skolēniem,gan uz virtuves darbiniekiem. Skolas ednicā ir sajūta kā tirgus placī.
Skolēniem, kuri ir atbrivoti no fizkultūras stundas, neatļauj nopirkt bulciņu, vai kaut ko citu ēdnīcā.
Uz vecāku zvaniem atbild negribīgi un augstprātīgi. Ja bērns vēršas pie medmāsas ar sūdzību,vinai nekad nav laika bērnu apskatīt, vai atbild, ka tas nav viņas kompetencē.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 26.08.2019

Rīgas 93 vidusskola pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

M man 10.12.2017

Cien,

Lūdzam Jūms savu komentāru lūdzu nosūtīt p.i. direktorei Astrai Orlovskai uz e-pastu: [slēpt]@riga.lv

Skolas direktore izmeklēs šo atgadījumu.

Ar cieņu,

Dainis 11.12.2017

Jo mūsdienās taču bērniem ir tikai tiesības, par pienākumiem visi aizmirsuši..

I Ilzīte 03.01.2018

Ieteiktu šai medmāsiņai grizties policijā ar iesnigumu par apmelošanu, par kuru sūdzības iesniedzēja Agne 84 tiks sodīta.

J Jānis Grundulis 15.01.2018

Pēc personīgās pieredzes varu teikt, ka medmasa ir augsti kvalificēta, apzinīga, godīga darbiniece.
Un šī sūdzība ir labs piemērs tam, kā mūsdienu bērnos ieaudzina pārliecību, ka pret pieaugušajiem nav jāizturas ar cieņu. Kā jau tika minēts iepriekš, tikai tiesības un nekādu pienākumu.

R Rikotiks 20.01.2018

Paldies jaunam skolas direktoram no visiem vecākiem. Tagad bērni var ņemt lieku maizi un apēst lieku porciju. Beidzot tas kārtība skolā. Bērni ir laimīgi, vecāki ir apmierināti!

C cepums66 23.02.2022

Esmu skolniece no Rīgas 93.vidusskolas un atkārtoti medmāsa ir mani apmelojusi un morāli aizskārusi. Neesmu viņu ne apvainojusi, ne kaut kādā veidā aizskārusi lai saņemtu šādu attieksmi kad jauki palūdzu zāles priekš galvassāpēm. Viņa zvanīja vecākiem vairākas reizes un centās ieskaidrot ka pret viņu slikti izturos un ka esmu lietojusi kautkādas vielas (šī frāze no viņas puses izskanēja vispār bez nekāda konteksta). Lika braukt pārbaudīties uz narkotiskajām vielām tikai tapēc ka palūdzu kautko pret galvas sāpēm. Šis nebija vienīgais gadījums. Vēl bija gadījums kad aizgāju vienkārši pakonsultēties par jautājumu medicīnā (kas un kapēc tā notiek kā notiek) un saņēmu mazliet aizskarošus komentārus par to ka esmu kaulaina, ka neēdu, ka mani vecāki mani nebaro un ka man ir anoreksija. Angļu valodā šim ir piemērots vārds - “body shaming”.Viņa nezinot neko par manu ķermeni un vielmaiņu izteica šādus komentārus un viņai vel pietika bezkaunības zvanīt maniem vecākiem un pārmest cik slikti viņi ir un ka nebaro savu bērnu. Šo visu rakstu un stāstu ar 100% patiesību un varu piezvērēt ka stāstu tikai un vienīgi patiesību jo šādas lietas paliek atmiņā ļoti ilgi.
Vai tik tiešām viņa ir tik jauka un izpalīdzīga cik jūs te rakstāt?
Turklāt neesmu vienīgā kas ir saskārusies ar šādām lietām..