www.sudzibas.lv Rīgas 84. vidusskolas ķīmijas skolotāja Brigita Brūvere Neprofesionāla attieksme pret audzēkņiem,sliktas pedagoga iemaņas

Rīgas 84. vidusskolas ķīmijas skolotāja Brigita Brūvere - Neprofesionāla attieksme pret audzēkņiem,sliktas pedagoga iemaņas

Sūdzība nr1*: lieta par Brigitas Brūveres pedagoģisko neprofesionalitāti.
Sliktas un nepietiekamas pedagoga iemaņas, neprofesionāla attieksme attiecībā pret audzēkņiem. Neprecīzs un nepamatots novērtējums gan kontroldarbos, gan laboratorijas darbos.
Piemēram, laboratorijas darbu novērtēšana ir netaisnīga, nekas netiek paskaidrots, pašas skolotājas attieksme ir kritiska un nepieļaujama-uz audzēkni tiek pacelta balss, bieži vien stundās tiek izmantoti necenzēti, aizvainojoši vārdi.

*šī sūdzība nav vienpersoniska

B Beidziet_dirst 31.10.2018

Moš uzrakstīsim katrs sūdzibu par kādu skolotāju kura mums nepatīk vai liek adekvātas atzīmes un nebrauc sejā ar 10-kiem par smukām acīm?

A Anonīmā persona 31.10.2018

Kādēļ tad ne?Nav teikts,ka to nav iespējams darīt,it sevišķi zinot,cik negatīvi pāsteidzoša šī skolotāja liekas vairākām(ja ne pat visām) klasēm,ne jau tikai vienam cilvēkam.

S Sudzibu queen 31.10.2018

Vispār tākā šis ir sūdzības.lv tākā katrs kuram nav slinkums var uzrakstīt pa sūdzībai. Pie tam kur ir iespēja ka tu zini so skolotaju. Varbūt viņa ir tik slikta lai par viņu uzrakstītu rakstinu.

"šī sūdzība nav vienpersoniska" - personības dalīšanās?

S Sudzibu queen 31.10.2018

Well tas nozīmē ka to ir rakstījuši / domājuši vairāki cilvēki. Šajā gadījumā vairāki cilvēki ienīst so skolotaju

B Beidziet_dirst 01.11.2018

I meen 6vsk tā skolotāja ir super ūber laba un 90% ir apmierināti

S Sudzibu queen 01.11.2018

Well but si nav 6 vsk ta ir 84 vsk tāpēc ej elle

A Anonīmā persona 01.11.2018

Varbūt,tomēr citā skolā viņa tik tiešām nav laba,saku taisnību.