www.sudzibas.lv Rīgas 84. vidusskola Neierašanas, veli uzdevumi, nemācīšana, drausmīga attieksme.

AtrisinātaSkolotajā - Neierašanas, veli uzdevumi, nemācīšana, drausmīga attieksme.

Rīgas 84. vidusskola mājapmācība 2 gadus bija skolotajā, viņa neierādās uz stundām bez iemesla vai ar dumjiem iemeslem, bet kad ieradas viņas attieksme bija drausmīga viņa smirdēja neizturami un katru reizi vienu un to pašu tēmu runāja jo neko citu viņa nezināja. Tā ka viņa bija mājapmācības skolotāja skolēni slimības dēļ daž reiz atcela stundas to viņa vainoja skolēnus uzvedoties ta ka viņa nezināja kur viņa strāda (mājapmācība ar daudz slimiem bērniem) es bieži vien paradīju viņas kļūdas tā deļ kad viņa izgudroja atnākt mājas darbus atsūtīja (kaudzi no kaut kurienes nokopētus) dienu pirms ierašanas. ceru kad ja viņa vairs neatradis nekad darbu ar šo attieksmi ar bērniem strādāt nevar.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta mar12345 08.10.2019

problema tika atrisinata

L LielaIlze 19.05.2017

Par labiem skolotājiem vienmēr sūdzās, bet par tiem kas atzīmes par baltu velti sniedz tos tik slavē. Skolnieki kas mācās un dara tie novērtē sniegtās zināšanas un paši cenšās gūt panākumus, bet slaisti nevēlās neko sasniegt, bet sapņot gan māk. ( Citu acīs skabargu redz, bet savā baļķi neredz). Tas kurš vēlas tas iemācās un tas kurš dara tas sasniedz savus mērķus.

M mar12345 20.05.2017

labs skolotajās kas neierodas uz stundam viņai jāierodas reizi nedēļa bija un viņa ieradās 5 reizes pagajšaja macibu gada 9 klase sakot ka visu iemacijusi. ja jusu prat tas ir labs skolotajs? tad var tik brīnities kads jums varetu but zinašanu līmens. ši skolotaja saņem NE PAR KO un just tik minat. pagajšaja macību gadā viņa par baltu velti man gada izlika 7 gadā un visas sudzibas kas pa viņu dotas nav nekur tikušas vai manijušas kaut ko. tadēļ es šeit ari rakstiju. (atvainojos par gramatiskajam kļūdam es lielako ties sazinos rakstiski ar cilvekiem angliski)

B Beibe 30.08.2017

Ak, viņa pasniedza Rīgas 3. ģimnāzijā ķīmiju... tiešo tas pats stāsts ... skolotāja sevi nekopj, visu laiku runā vienu un to pašu un ar kļūdām, gada laikā neko klasei neiemācīja
ceru šogad viņa nebūs tur

M mīlufiziku 12.01.2018

es ļoti atvainojos, bet viņa pasniedza fiziku, bet okay, tas neko īpaši nemaina

M mīlufiziku 12.01.2018

es piekrītu visam, ko šeit minējāt. viņa agrāk pasniedza fiziku rīgas valsts 3. ģimnāzijā. skolotājas attieksme bija tīri normāla, bet, runājot par personīgo higiēnu, viņa pilnīgi sevi nekopa un smirdēja drausmīgi, bet viņai vienmēr visam bija attaisnojumi un teica, ka vīram patīk viņas aromāts. es tiešām neizprotu šādus skolotājus.