www.sudzibas.lv Rīgas 49. Vidusskola Nepamatoti tiek uzskatīta par labu skolu

Rīgas 49. Vidusskola - Nepamatoti tiek uzskatīta par labu skolu

Rīgas 49. vidusskola nepamatoti tiek uzskatiita par labu skolu. Tur bērni tiek atklaati pazemoti. Skoleena pienaakums tur ir sistemaatiski mazgaat skolu, taatad dariit apkopeejas darbu, jo tur apkopeeju vispaar nav. Skoleenu katru dienu iet uz skola ar stresu, jo baidaas no taa, ka vinjiem atkal tiks izbojaata diena, jo vinjiem var piespiest tiiriit skolu pilniigi bez nekaada iemesla. Turklaat vidusskolniekiem biezhi nav atljauts apmekleet maaciibu stundas, jo taa vietaa ir jaatiira skola. Ljoti biezhi ir bijushas vecaaku suudziibas skolas vadiibai par beernu pazemoshanu, tomeer vieniigais, ko taa speej pateikt ir: "Ja nepatiik shii skola mekleejiet savam beernam citu skolu." Taapeec pirms veecaaki meklee savam beernam skolu, apdomaajaties, kaada buus juusu beerna dziive shajaa skolaa.

G

X Xpelite 12.12.2011

Nepiekrītu. Bez iemesla nekad nevajadzēs tīrīt skolu. Un ja tīra, tad podus jau neberž!! Pati esmu tīrijusi, un nav nemaz tik traki, bet sliņķiem jau šī skola nepatiks, tas gan.

H hhfyfgvgyhgu 21.12.2018

P Poga22 16.04.2012

Es pašlaik mācos 5b klasē. Skolotāji ir stingri, bet skolu regulāri tīrīt nevajag, apkopēju redzu katru dienu!
Skolu tīra tie, kuri ir nokavējuši stundas un dežuranti no lielajām klasēm, kuri dežūrē stāvos un pie dežūrgaldiņa!
Neko ĻOTI stingru es skolā neredzu!
Jau jau raksta rakstītāja/s atvase ir huligāns, un regulāri kavē skolu, protams būs jātīra!Kā jau zināms, bērni jau visu pārtaisa tā, lai paši būtu enģelīši, bet skola un skolotāji velniņi!

B bumba 29.12.2012

Tie, kas ņaud - meklējiet citas skolas, kuras es saucu par palīgskolām, bet ja gribat lai jūsu bērns izaug par zinošo, mērķtiecīgu, atbild;igu cilvēku- dodiet viņam šo iespēju pierādīt sevi šai skolā- nav viegli-ļoti, ļoti grūti, bet ar rezultātu jūs būsiet apmierināti visu dzīvi un teiksiet paldies, ka pieņēmāt šādu lēmumu- es skolai, skolotājiem, direktoram jo īpaši katru dienu, katru vakaru saku "paldies"par doto ceļamaizi manam bērnam.
Bet jums viesiem ir iespēja iet vieglāko ceļu, un ja negribat neko sasniegt- pat nemēģiniet- prasības ir augstas, un daudzi arī neiztur, tik nez kāpēc daudz bērnu šeit mācās.
Veiksmi skolotājiem, direktoram Liepiņa kungam vēl daudzus gadus vadīt šo skolu!

A alexandria09 03.01.2013

Nju palasot šos komentārus arī es nevaru noturēties neuzrakstot arī savu viedokli.Paldies Dievam, esmu tam visam pāri nomocījos tur 8 gadus, un kā jau ierasts arī manam stāstam labas beigas bija, kad aizgāju noturienes pate. Skolas iekšējās tīrības kārtība protams "super", arī bez tās disciplīnas slotu rokā turēt mācēju jau pirms skolas, tā tas man īpaši problēmas nesagādāja, nebiju arī no tām, kas runāja pretī skolotājiem vai pasarg Dievs skolas administrācijai.
Vienkārši nebiju bagāta papucīša meitiņa! Jo par tādām summām, ko peprasīja skolas vecāku sapulcē no vecākiem, daudzi vecāki varētu atļauties, ko vairak priekš saviem bērniem, nekā atdod pēdējo, kas ir viņu makā un vēl justies par to pašu neērti.
Runājot par skolniekiem neviens nebūtu nemaz bijis tik slikts, ja skola vēl nemācītu tos pašus zaļos gurķus, kas vēl no pagaldes nav izlīduši, iztureties vienam pret otru ar cieņu neatkarīgi no tā vai Tev ir jaunākais mobīlā telefonā modelis, vai nav!
Jebkurā gadījumā tiešām, bez pēdiņām pateicos par šiem rūgtajiem skolas gadiem manā dzīvē par to, ka darījāt mani stiprāku un nekļuvu tāda kā citi šīs skolas skolēni tolaik, un galu galā atzīmes nez kāpēc man bija ļoti sliktas, nestrīdēšos par to ne ar vienu, tikai nez kāpēc, kad pārgaju mācīties citur man daudz, kas izrādas padevās un es daudz ko vairāk iemācijos, no tiem priekšmetiem, ko mācijos arī "saulainajā" 49. vidusskolā, un to ko man borēja, ka esu nejēga, neko nemāku un nevaru, izrādījās, ka varu pat vairāk nekā mani tagadējie vienaudži ar kuriem mācījos to laik, un protams, nekā personīga, bet arī dzīvē esu tikusi daudz reiz tālāk nekā daži labi šobrīd!
Un ir vēl viena lieta, ko es esmu ielagojusi uz visu mūžu, kad man būs savi bērni es nekāda gadījumā nesūtīšū Tur savus bērnus mācīties, lai viņiem nebūtu pēc tam, kā man jācieš, un jāmēģina pēc tam tikt ārā no depresijām un zemā pašnovērtējuma sekām!
Paldies "mīļie" ka esmu tam gājusi cauri, paldies!!!

K kakucis 06.04.2013

Jura Liepinja loogjika - basketboliste un iet vidusskola, jaanjem dibenaa!

S Sanita O 22.06.2013

Pieteicos un mani uzņēma šogad 49. vidusskolā uz 10. klasi. Izdomāju palasīt atsauksmes, izklausās citas problēmas skolā nav, kā tikai tas, ka dažiem ir pretenzijas pret disciplīnu?? Mani vairāk interesē, kāds līmenis ir skolas skolotājiem? un vai jaunieši savā starpā ir draudzīgi?

M Mamma14 12.02.2014

Teikšu īsi un kodolīgi: vecāki, ja Jūs Patiesi Mīlat savus bērnus, 49. vsk. ejiet ar līkumu! Un neiet pat runa par uzkopšanas darbiem! Skolotāji skolniekus pazemo un rādās ka no tā gūst neaprakstāmu baudu (īpaši gribu izcelt sk. Stepīti). Pilnībā piekrītu tam, ka tiek sagrauta vēlme mācīties un apmeklēt šo iestādi.

K Kārlis321 21.06.2014

Pats kādreiz mācījos 49.vsk. Šī skola mani sagrāva, jau no pirmās klases. Mainot skolu, esmu beidzot, gandrīz atbrīvojies no tiem visiem kompleksiem, ko šī skola manī iesēja. Pārsvarā šeit mācījās un laikam jau arī mācās turīgu cilvēku jaunās atvases, kas mīl lielīties ar saviem senču makiem, un ja neesi materiālā statusā līdzīgs viņiem, arī apsmiet. Varbūt par to skolēnu piespiešanu tīrīt skolu, man nav nekas pret, jo vajag pieradināt skolēnus, ka pēc rīcības nāk arī sekas, proti, būt atbildīgiem. Bet bieži vien šie iemesli piespiest skolēnu tīrīt skolu ir nepamatoti. Bet visvairāk man nepatika skolotāju attieksme pret skolēniem jau no pirmās klases. Skolotājs redz, ka skolēnu apsmej, bet viņš to ignorē. Piemēram, matemātikas skolotāja mēdza mani un manus klasesbiedrus saukt par analfabētiem, jo pati nespēja un neprata izskaidrot attiecīgo mācību vielu. Daudzi skolotāji bija forši, kā, piemēram, Kondratoviča vai Cvetkova, bet pārsvarā citi skolotāji manī raisīja dusmas un naidu, ar savu liekulību, naivumu, aklumu, pārspīlēto bargumu u.t.t. Varbūt skolotāji bija zinoši savās sfērās, bet sūdīgi un slikti pedagogi gan. Viņiem es nekādīgi nespēju uzticēties. Viss ši mikslis kopā-debīlā vadība, stulbie skolas noteikumi, sliktie pedagogi un izlutinātie sīči, radīja skolā tādu auru, ka tagad pēc vairākiem gadiem ejot tai garām sirdī ieduras tā rūgtuma sajūta, kas bija kādreiz, ikreiz ejot man uz skolu. Protams, viss nav tik slikti kā izskatās, skolai bija labas tradīcijas un pasākumi, radoši skolēni, kas spēja kādreiz to pretīgo skolas dzīvi padarīt krāsaināku. Labāk neizvēlieties šo skolu, kā pašu pirmo savam bērnam. Labāk, ja bērns grib, tad laidiet viņu uz šo skolu pēc devītās. Vēlu veiksmi 49. tālāk!

D Delta 22.06.2014

49.vsk. laikam sliktā vietā uzcelta:) Pati beidzu šo skolu pirms daudziem gadiem, kad vēl bija vecā direktore Putniņa. Visi bija vienisprātis, ka tā nu gan ir autoritāra ragana, bet nu jau nāks vietā jaunais, progresīvais Liepiņš, foršais sporta skolotājs, un viss mainīsies. Pagājuši gadu desmiti, izaugušas jaunas paaudzes, bet sūdzības ir tādas pašas kā manā laikā. Nu, mēs tolaik pa centrālo ieeju nedrīkstējām iet, lai nepiebradātu vestibilu un vēl vairāk nenošķiebtos kāpnes:))) Tiešām, nopietni, kāpnes pie galvenās ieejas bija šķības, tagad tās sen salabotas. Kāds iemesls tagad izdomāts, lai skolēni staigātu pa sētas pusi?
Mācību kvalitāte varbūt arī nebija slikta, bet vai labāka kā citur? Nekad nav bijusi doma savus bērnus sūtīt 49.vsk, un izrādās, ka normālu izglītību var iegūt arī bez cietuma režīma. Un tad vēl mūžvecais mīts, ka šajā skolā bērns apgrozīsies kopā ar "sabiedrības krējumu", iegūs noderīgas pazīšanās visam mūžam. Ar zināmu rūgtumu jāatzīst, ka diez vai kādam var īpaši noderēt pazīšanas ar maniem skolas biedriem, kuriem tagad taču vajadzētu būt spēku pilnbriedā un karjeras plaukumā. Diezgan maz sakarīgu cilvēku tur ir iznācis.

H Heath 22.06.2014

Rīgas 49.vsk. neatstāja man labu iespaidu. Manā klasē no 6.klases līdz 9.klasei biju atstumtais, kur mani apsaukāja briesmīgos vārdos un grūstīja starpbrīžos. Pat divreiz tiku apspļaudīts. Tiešām briesmīgu iespaidu atstāja man šajā skolā mācošies skolēni. Nešķita arī, ka matemātikas skolotājai rūpēja tas, ka mani regulāri apsmēja un es sēdēju vienmēr viens pats. Jāatzīst, ka bija arī labi, draudzīgi skolotāji, taču direktora dēls, kas strādā par sporta skolotāju, uzskatīja, ka visiem ir jābūt super-sportiskiem, un vienreiz, kad mēģināju nokārtot k.d., teica - "No kuras mucas tu esi izlīdis" vai kaut kā tamlīdzīgi. Godīgi sakot, visa atmosfēra skolā nebija draudzīga, viesmīlīga, taču drīzāk diktatoriska, stresā iedzenoša, un kompleksi, kas radās no apsmejošajiem klasesbiedriem, grūstīšanas un atstumšanas, man vēl ir joprojām. Man neliekas, ka šī skola veicina draudzīga kolektīva izveidošanos, taču drīzāk bagātu kliķu izveidošanos.

R Rapunzel 25.06.2014

Kapec berni nevar macities cienit savu skolu un cienit citu darbu? Tas ir normali!! Lai macas ka to iztirit un ka cienit darbu.

A Arnica 27.06.2014

Nekas nav mainījies... Mācījos 49 vidusskolā 30 gadus atpakaļ, grīdu gan mazgāt nelika, bet skolotāju augstprātība un vēlme pazemot skolēnus bija milzīga.

L Laura_6.a_49.vsk. 12.02.2016

Nav tiesa!!!!!!!!!!!!!
Kapēc jātic tādām stulbībām!!??
Es mācos 49.vidusskolā un šī skola ir laba un tas ka tur ir CIETUMS NAV TAISNĪBA!!!!!Jā varbūt ar skolotājiem nav pārāk labas attiecības (nu bet tas ir reti) un ja jau tā vēlaties izaugt par memes dēliņu-UZ PRIEKŠU.Un jātīra ir tikai tad ja ir slikta uzvedība ja nenopīkstinās (e-karti nopīkstnāt ar aparātu) un ja nokavē skolu.Bērni ir izlaidušies jo viņi domā ka aiz viņiem visu savāks.Mūsu skola ir laba iespējams ka būs sliktāk tikai tad ja aizies mūsu mīļais direktors Juris Liepiņš.Nesaprotu tos kas domā ka tā ir taisnība.Apkopējas ir ĻOTI DAUDZ.Skolā viņas nestaigā tikai STUNDU LAIKĀ!!!! Viņas sāk tīrīt 14:00 kad lielākā daļa skolēnu ir prom.Šis raksts man ļoti nepatīk...tas ka kāds ir tāds slinķis PATS VAINĪGS.!!!!!!!!!

H hhfyfgvgyhgu 21.12.2018

Skola ir ļoti slikta, pilnīgs cietums. Laura aizpiss muti, nomierinies lune

P peanut 17.03.2016

Varu piekrist un varu nepiekrist.
Pati esmu beigusi šo skolu no 1-12 klasei. Atzīstu, ka daļēju negatīvu iespaidu šī skola ir atstājusi, ir daļēja tieksme sevi noniecināt un nevēlēties sasniegt savu potenciāli auzgstāko līmeni, bet nevaru novelt vainu tikai uz skolu. Tam visam pamatā ir arī citi faktori. Toties manieres, kuras apguvu skolā man ir ļoti daudz palīdzējušas citās dzīves lietās arī karjerā.
Drīzāk mani tā laika iebildumi bija vērsti uz citām lietām kā tīrīšanu..
Kopumā varu teikt tikai pozitīvo, skola iemāca cienīt, gan sevi gan citus - nekavēsi, nevajadzēs iztraucēt klases stundu un nevajadzēs tīrīt skolu pēcāk - vispārējs respekts, kas noder tālakajā dzīvē. Paskatoties tagad uz daļu jauniešu no citām skolām nevaru teikt, ka visiem būtu šādas manieres. Arī tajā laikā jaunpienācējiem bija diez gan visatļautīga izturēšanas pret citiem, galvenokār tjau pasniedzējiem. Man mācīja, ka vecāki cilvēki ir jāciena, un vispār jau visi cilvēki! Protams, ir jāmāk pastāvēt par sevi un neļaut kāpt uz galvas, bet visam ir savs limits.
Jebkurā gadījumā, var jau būt, ka kas ir mainījies un varbūt noderētu nedaudz mainīt mācību apgūšanas procesu pašā pamatā, bet tā jau visa izglītības sistēma. Ja nepatīk šāda striktā sistēma, tad arī priekšlaicīgi jāizvairās no mācībām tur.

V Viesturs Austrums 01.01.2017

Esmu mācījies šajā skolā kopš 5. klases, patreiz esmu 12. klases skolēns un varu apgalvot, ka liela daļa šeit teiktā NEATBILST taisnībai.
Tā kā runāts te tiek tikai par (bijušo) Liepiņa "sistēmu", pievērsīšos tikai tai.
Jā, tiek likts mazgāt skolu, bet tikai divos gadījumos - vidusskolai skolas dežūras laikā un ja esi nokavējis stundas sākumu vai neklausi skolas noteikumiem, kuru izpildi kontrolē šie te dežuranti. Abos gadījumos uzskatu šādu lēmumu par pamatotu un pareizu. Es atnācu uz šo skolu tieši augstās disciplīnas dēļ. Ja nejēdzat izaudzināt savus bērnus, tad būs šāds rezultāts, jā, taču man ar šo likumu problēmas bijušas nav. Jā, izsvītrošana, diemžēl, mēdz notikt, taču nav arī veida kā to īsti kontrolēt. Ko darīt tad? Nelikt vispār? Tad disciplīna izgaisīs, tā būs NEGATĪVA izmaiņa!
Skolotāji slikti? Skolotāji pieprasa cieņu, tā ir normāla prasība no viņu puses. Jā, šajā skolā nedrīkst nenākt uz stundām un runāt pretī skolotājiem, un tā tam IR JĀBŪT. Kā skolēns es nekad neesmu bijis skolotāju pazemots.
Pastāv problēma joprojām ar skolēniem, kas runā stundu laikā, špiko kontroldarbos, jā. Taču es neesmu dzirdējis par līdzekli kādā skolā, kas to izskaustu. Diemžēl.
Mācību kvalitāte arī ir diezgan augstā līmenī. Jā, nav tik daudz sasniegumu valsts olimpiādēs, zinu, taču, ja tiec cauri 12. klases mācību gadam ar visām atzīmēm sekmīgām, 98% iespēja, ka centralizētajos eksāmenos problēmu nebūs.
Nedrīkst iet pa centrālajām durvīm? Padomājiet, kur ir garderobes! Kāda velna pēc ļaut viņiem iet pa centrālajām durvīm? Skolotāji kājas vienmēr noslauka, bet cik piebradāts būs priekšnams, ja 900 skolēni ies pa tām durvīm, un, ticiet man, lielākā daļa no viņiem neslauka kājas. Un, protams, arī te parādās cieņas pret skolotājiem faktors. Jā, skolotāji ir augstākā rangā, tas skolēniem ir jāsaprot. Un tas ir pareizi.
Es arī biju viens no tiem, kas labi mācījās un kuru apsmēja, bet man tas lika iemācīties aizstāvēt sevi. Neesmu no "turīgas" ģimenes, kādi te nāk, kā daži saka šajā mājaslapā, taču tas man daudz ko ir iemācījis, pēc tā es šobrīd jūtos spēcīgāks nekā jebkad iepriekš.
Skolotāja Stepīte sagrauj bērnus? Es pats mācos pie viņas matemātiku. Jūs esat redzējuši kādus murgus skolēni mēdz rakstīt? Ja skolēni vienkārši nolemj gaidīt kamēr kādi 7 labākie (es to starpā) izpildīs uzdevumu, lai pārējie varētu norakstīt, tad ko darīt? Un loģiskas mēdz būt kontroldarbu atzīmes. Tad ko viņai darīt? Teikt, ka viss ir labi un skaisti, un kārtībā? Padomājiet taču ar savu galvu! Padomājiet par to, ko reāli jūsu bērni dara skolā un tad lamājiet skolotājas!
Kopsavilkums: kad atnācu uz šo skolu, ceŗēju, ka tā būs disciplinēta, ar augstu mācību kvalitāti. Realitāte pilnībā atbilda gaidītajam. Sliņķiem, izlutinātajiem, tiem, kuri nezina savu vietu, šī skola nepatiks. Ja es dzīvošu Rīgā tad, kad maniem bērniem būs laiks iet skolā, tad noteikti sūtīšu viņus šajā skolā.

Y yvettec 16.02.2021

Bija tas gods mācīties pie Buka, Lūsiņas, Pānes, Āboltiņas, Grases, Ķīķeres, Linartes, Plūmes, Dukjanas, Ozolu pāra- spēlēju kādu laiku basketbolu, arī sienas un logus, un grīdas mazgāju. Vislabākā skola. :)