www.sudzibas.lv Rīgas 49. Vidusskola Nepamatoti tiek uzskatīta par labu skolu

Rīgas 49. Vidusskola - Nepamatoti tiek uzskatīta par labu skolu

Rīgas 49. vidusskola nepamatoti tiek uzskatiita par labu skolu. Tur bērni tiek atklaati pazemoti. Skoleena pienaakums tur ir sistemaatiski mazgaat skolu, taatad dariit apkopeejas darbu, jo tur apkopeeju vispaar nav. Skoleenu katru dienu iet uz skola ar stresu, jo baidaas no taa, ka vinjiem atkal tiks izbojaata diena, jo vinjiem var piespiest tiiriit skolu pilniigi bez nekaada iemesla. Turklaat vidusskolniekiem biezhi nav atljauts apmekleet maaciibu stundas, jo taa vietaa ir jaatiira skola. Ljoti biezhi ir bijushas vecaaku suudziibas skolas vadiibai par beernu pazemoshanu, tomeer vieniigais, ko taa speej pateikt ir: "Ja nepatiik shii skola mekleejiet savam beernam citu skolu." Taapeec pirms veecaaki meklee savam beernam skolu, apdomaajaties, kaada buus juusu beerna dziive shajaa skolaa.

G

A Anoniims 28.01.2010

Piekriitu. Es pats gaaju kaadreiz teja skola un man drausmiigi nepatika. Naacu no liepaajas 1.ggimnaazijas. Kad maacijos no saakuma viss likaas ok, bet tad saaka rasties sarezzggijumi kad man lika peec stundaam palikt un mazgaat skolu. Man aptruukaas briiva laika passam un katru dienu gaaju ar baileem uz skolu, jo klases audzinaataajai bija kautkaads naids uz maniim un vinna man bllaava virsu biezzi. Vel teja skola man lloti nepatika ka nav paarrakstiissanas iespeejas.

A Anda 28.01.2010

Nu jā - kārta nākamās skolas ķengāšanai!

A Arīmamma 31.01.2010

Stulbums, ka DARBS IR PAZEMOJUMS! Tāpēc jau tādi baltrocīši izaug, ka grīdas lupatu tikai TV redzējuši! Un disciplīnai un kārtībai ir jābūt. Cita lieta - kādā veidā "pareizie cilvēciņi"" ietiek pareizajās skolās?!

K kappamikey 01.02.2010

Tāda skola pazemo cilvēkus, un tas kad piespiež mazgāt grīdu ja atnāc par dažām minūtēm, velāk ja biji aizgājis piemēram uz laimu, atceros kad tie apsargi lika veikt pietupienus kad skrēja par gaiteni, un tur daudz kas mani neapmierina, nevienam neieteiktu macīties tajā skolā, ..

A Anda 04.02.2010

Tad jau tas ir cietums, ka par kavējumiem tādi vingrinājumi.

G GG 07.02.2010

mācos 49. vsk jau sešus gadus, ne no pirmās klases. man ir ļoti daudz negatīvu lietu ko teikt par šo skolu. gandrīz viss jau citos komentāros ir norādīts, bet varu uzrakstīt tādu kā kopsavilkumu.
liela daļa skolotāju ir ļoti agresīvi, mēdz palaist rokas pret skolēniem, tomēr visbiežāk pazemo mutiski visas klases priekšā. es paldies dievam neesmu fiziski aizskarta, toties mutiskus pazemojumus nākas klausīties itin bieži. manuprāt mūsu skolā nav tāda cilvēka, kas nebūtu vairākkārt pazemots no skolotāju mutes.
ir arī tiešām jaukas un labas skolotājas kas arī izpelnās cieņu no skolēniem, tomēr ir gadījušās pat redzami garīgi slimas skolotājas.
direktors pret skolēniem izturas īpaši neiecietīgi. vienīgie cilvēki pret kuriem viņš izrāda cieņu ir basketbolisti. tikai un vienīgi basketbolisti. direktora kungs mēdz flirtēt ar meitenēm un citām skolotājām, bet tām kas šim neliekas tik simpātiskas viņš mēdz saukt par govīm, un tātad arī viņas spēcīgi pazemot.

par skolas tīrīšanu:
gluži bez jebkāda iemesla tīrīt neliek, tomēr iemesli mēdz būt izrakti no nekurienes. mēdz gadīties tā, ka dežuranti pieraksta tos, kas viņiem gluži vienkārši nepatīk, un nekad nepierakstīt savus draugus. man nekad nav nācies tīrīt skolu, tomēr manuprāt visa dežurantu būšana ir galīgi garām. vajadzētu jau vienreiz nolīgt kārtīgas apkopējas. tās kas ir tagad smird trakāk par pašu tualeti.

direktors katru gadu vecāku sapulcēs stāsta kā tiks izremontētas telpas un kā sporta kompleksā tiks ierīkotas skolas telpas lai otrajai klasei nebūtu jābūt otrajā maiņā, bet šie solījumi skan jau desmit gadus, un nekas nav mainījies.
garderobes nav izremontētas jau kopš tā laika kad tur mācījās vēl mans tēvs, un tas ir vairāk kā divdesmit gadu.
ēdnīca mūsu skolā ir kaut kas pilnīgi neaprakstāms. esmu pat rakstījusi projektu par to, cik šausmīga ir ēdiena kvalitāte, sastādot sarakstu ar šaušalīgiem cilvēku stāstiem. ja runājam par manu pieredzi, esmu savā ēdienā atradusi nogrieztus nagus, naglu un šķipsnu ar blondiem matiem. nesen izvēmos skolas tualetē, pēc soļankas ar banānu lāsēna piegaršu.

tāda nu ir mana ''mīļā'' skola. ceru ka šis mācību gads man būs pēdējais 49tajā.

A Anda 07.02.2010

Vai tad skolā apkopējas nav, ja bērniem viss jātīra?

R reāliste 12.02.2010

Kas tas par murgu? Ja nepatīk 49. tad pāris minūšu attālumā ir Hanzas vsk., bet laikam jau vieglāk ir kaut ko nolikt, ne aizvākt savas miesas prom no tik nevēlamās un pedofīlu apsēstās 49. Sviests.

Vismaz varētu runāt par ko reālu, ne izdomātu...

D Dace 19.03.2010

49.vsk.-normāla skola! Mans dēls uz turieni aizgāja no NDĢ un ir ĻOTI apmierināts! Patīkami, ka skolā visur ir kārtība (salīdzinot kaut vai ar NDĢ kur pat septembra pašā sākumā koridorā nebija notīrīti logi!) Tas ka audzēkņi par konkrētiem pārkāpumiem tiek sodīti ar darbu ir ļoti pat labi! Atbalstu es pati un arī mans vidusskolnieks neiebilst. Patīkami, ka skolā ir skapīši (laikam gan visiem vidusskolēniem nepietiek) -atkrīt smago grāmatu staipīšana. Labi, ka stundas sākas 8.15, no rīta guļavām tās 15.min.ir "zelta vērtē" :)
Tas ka skolēni iet pa sētas durvīm ir ļoti pat vienkārši izskaidrojams redzot, cik ļoti gan tuvu skola atrodas pie diezgan dzīvas satiksmes ielas.

V Viktorija 14.05.2010

palasi pārējos komentārus liekā dalā ir negatīvi, un man rodas šaubas par skolas kvalitāti.

K Kaijja 24.05.2010

Pilnigas muļķības tā ir vis labaka skola un nekas tads tur nenotiek .Es to ļoti labi zinu jo macos 49 vidusskolā.

J JurisRiekstins 04.06.2010

nav tiesa kaija laikam tu macies isu laiku taja skola,
ka pec skolai vaidzigas video noverosanas kameras un
vairaki apsargi prieks kam?
lieka dala skolotaji ir agresivi noskanoti, ...

J JurisOzolins 20.06.2010

piekrītu, šo skolu noteiktu vaidzētu slēgt, nezinu kapēc vel projām
pastāv.

D Dace 07.07.2010

Es arī tur mācījos no 1978.-1989. gadam. Tā bija stingra, bet laba skola un iemācīja kārtību un sniedza labu izglītību.Man ir prieks, ka vērtības par kārtību un disciplīnu ir saglabājušās. Par nedarbu ir sods un tas nedegradē, bet šī visatļautība, kas valda citās skolās gan degradē un māca ka var darīt kā grib un nekas par to nebūs. Kas nav apmierināti, ka bērniņiem jāmocās taču var apmeklēt n-tās citas skolas, lai bērniņi vēl pavaļojās un tad mūsu jaukajā dzīvē tur visi viņus lutinās un glaudīs, lai "veicās" čīkstuļiem!
Skolai novēlējums neņemiet galvā un tā turpiniet!

B bbb 15.07.2010

reaali maacos skolaa no 1aas klases un redzu vairaak kjengas nekA patiesiibu, jo nav bijusi sexuaala izmantoshana. beerni eedniicaa var izveeleeties vai eest kompleksaas pusdienas vai arii staaveet rindaa uz pashu izveeleetu eedienu.
maaciibas ir labas un skolotaaji lielaakaa dalja ir normaali :D

I igrek kvadraataa 23.09.2010

Es macos 49. vsk un man liekas ka tas ir iists cietums...tieshaam visi shos skolu sauc par cietumu un taads tas arii ir/

veel skolaa grib ieviest reggistreeshanu - buutu zinaams cikkos tu ieej un ckos izej no skolas

M mamma 23.09.2010

Cik zinu, 49. vsk. ir laba skola, un daudzi "stāv rindā", lai tur iekļūtu. Tāpēc - tiem, kas tas šķiet cietums - lūdzu, pameklējiet tak citu skolu un dodiet vietu tiem, kam tas nav cietums!

M minna 22.10.2010

Mana mamma, tante, māsa, brālēns un es mācījāmies šajā skolā. Skola ir stingra ar saviem noteikumiem un prasībām. Es ne reizi netīrīju skolu kkādu pārkāpumu dēļ, bet bija tādi, kas katru dienu kavēja, attiecīgi pēc stundām tīrīja gaiteņus. Ja esi nokavējis pats vainīgs tīri, ja skolā dauzies un ālējies, saņem sodu. Paši zinām kādas traumas var dabūt dauzoties, tāpēc ir forši, ja skolā ir kārtība.
Dzīvotu es Rīgā, noteikti, censtos iekārtot bērnus tieši šajā skolā.

N Neo 46 05.11.2010

Skola ir fantastiska, mācību līmenis - augsts un skolā ir daudz apkopēju. Es pati tur mācos un man ļoti patīk šī stingrā disciplīna. Ja cilvēkam ir grūta galva, tad nevajag vainot skolu.

I innnga 21.11.2010

Man aizdomas, ka šī skola izaudzina ļoti labus padotos, kas neuzdrošinās runāt pretī vadībai, izpilda visus norādījumus laikā, bet bez entuziasma utt. Ir jau arī tādi vajadzīgi :)