www.sudzibas.lv Rīgas 49. Vidusskola Nepamatoti tiek uzskatīta par labu skolu

Rīgas 49. Vidusskola - Nepamatoti tiek uzskatīta par labu skolu

Rīgas 49. vidusskola nepamatoti tiek uzskatiita par labu skolu. Tur bērni tiek atklaati pazemoti. Skoleena pienaakums tur ir sistemaatiski mazgaat skolu, taatad dariit apkopeejas darbu, jo tur apkopeeju vispaar nav. Skoleenu katru dienu iet uz skola ar stresu, jo baidaas no taa, ka vinjiem atkal tiks izbojaata diena, jo vinjiem var piespiest tiiriit skolu pilniigi bez nekaada iemesla. Turklaat vidusskolniekiem biezhi nav atljauts apmekleet maaciibu stundas, jo taa vietaa ir jaatiira skola. Ljoti biezhi ir bijushas vecaaku suudziibas skolas vadiibai par beernu pazemoshanu, tomeer vieniigais, ko taa speej pateikt ir: "Ja nepatiik shii skola mekleejiet savam beernam citu skolu." Taapeec pirms veecaaki meklee savam beernam skolu, apdomaajaties, kaada buus juusu beerna dziive shajaa skolaa.

G

A Ads 29.04.2003

Pilniigi piekriitu. Turklaat skolaa arii maaciibu liimenis ir zems

R Runrunrudi 25.10.2017

Nav taisnība! Šis raksts ir pilnīga skolas apmelošana,! Pašam rakstītājam nav ne jausmas,kas šajā skolā notiek,jo pats mācos tajā,un nekas tāds nenotiek. Skolā ir apkopēja,pat vairākas un skolu liek mazgāt tikai tad, kad izdarīts kāds daļēji smags skolas iekšējās kārtības noteikumu pārkāpums!

G Garais 23.07.2003

Pilniigaakis murgs, ja shii teksta autors vau vinja atvase ir totaals idiots vai ariidzan neko nejeedz no maaciibaam ar gruuto galvu, tad varbuut. Mans deels shajaa skola maacaas un liidz shim nav bijushas nekaadas suudziibas !

I Ieva 12.09.2003

Pilnīgs murgs. Pati esmu beigusi šo skolu. Varu teikt, ka izglītības līmenis ir augsts. Skolotāji ir stingri, zinoši un atsaucīgi. Viss atkarīgs no paša skolnieka attieksmes pret mācībām un skolu.Un par to apkopējas darbu: katru nedēļu dežūrē viena vidusskolas klase. Skolēni, sadalīti pa posteņiem, katru starpbrīdi raugās, lai tur būtu kārtība. Un pēc stundām iztīra savu gaiteni vai trepes. Tā kā vidusskolas klases ir daudz, tad katrai konkrētajai klasei sanāk dežūrēt apmēram reizi 3 mēnešos. Manuprāt, labi vien ir, citādi dažs labs varbūt ne reizi mūžā nav lupatu rokās turējis. Vismaz kaut kāda disciplīna.Visu cieņu 49.vsk.

C Cietumnieks 16.10.2003

Piekrītu par to, ka "armijas" kārtība skolā tiešām ir ļoti diskriminējoša un pazemojoša. Skolēni no tādas kārtības var tikt morāli traumēti uz mūžu. Galu galā skolā iet, lai mācītos, nevis darīt apkopējas darbu, kura dēļ skolēni zaudē laiku mācībām, jo vidusskolniekiem šie apkopējas darbi jādara stundu laikā.

R Robis 12.11.2003

Nee nu no vienas puses es vareetu nepiekrist ka shajaa skolaa maaca slikti utt! arii par to mazgaashanu ir ok! Galu galaa pac tu tur tai skolaa maacies pac piemeeslo un tad arii pac tiiri aiz sevis! Bet ar maacibspeeku .. konkreetaak maaciibspeeku vadiibu un gandriiz vadiibu gan ir probleemas! Atziistu jaa es biju slikts skolnieks! - slikti maaciijos! Bet ne reizi nebij taa ka es palaistu muti vai ko taadu! ja man luudza kaut ko izdariit ta tanu es to arii dariiju! Veel straadaaju skolas labaa! Sanaaca ka mani izsleedz no skolas! Ok to es zinu viss ir kaartiibaa biju drankjiigs! Bet peedeejie direktora vaardi mani tieshaam sagraava "Es tevi izsleedzu lai tev ieriebtu!!!" Un tagad atklaati pastaastiet vai taa var teikt skolniekam?! Jo es jau nebiju no tiem kas kavee.. Nebiju taads kas palaizh muti.. pret skolotaajiem iztureejos ar cienju.. Veel paliidzeeju daudzaas skolas lietaas! Grrr ar vienvaardsakot gadaas arii kad 49. vsk izdara mauciibas!

L Liene 02.12.2003

Patiesība ir tāda, ka pazīstamos bieži izsvītro no kavētāju saraksta, bet tos, kuri nepatīk vai tik ļoti nepazīst, liek tīrīt vairāk. Izceļas ar to 12. b klase. Par to vajag padomāt.

X Xe 27.01.2004

Xe xe!!!Labaak neizteiksos...

I Izbrīns 13.02.2004

Pats pabeidzu šo skolu, un mani izbrīna tas, ka lielākā daļa no vecākem baidās iet kaut kur sūdzēties. Varu vēl piebilst tikai, ka pēc šī raksta uzrakstīšanas skolas vadība sāka meklēt vainīgos. Laikam jau, ka taisnība acīs kož.P.S. Iesaku izlasīt 100. LR satversmes pantu.

- - 14.02.2004

Xe xe!!!Piekriitu "Izbriins"!Vainiigos vinji mekleeja visu laiku ko es tur maaciijos!(sie nekaadiigi nevareeja saprast ka, lai ieraudziitu vainiigo ir jaapaskataas spogulii)! :)

E Elizabete 02.06.2004

Kad es tiku prom no šīs skolas 1994. gadā, jo mani prettiesiski pārcēla uz tolaik jaunuzcelto Hanzas vidusskolu, jutos, kā izkļuvusi brīvībā no cietuma. Tā idiotiskā disciplīna, audzināšana ar darbu, ko pielietoja kā sankciju un mūžām iereibušais skolas pārzinis Mihelsons, kurš meklēja vainīgos pa visiem kaktiem -bija MURGS. Bez tam viņiem nebija tiesību pārcelt veselu klasi uz citu mācību iestādi bez skolnieku piekrišanas. Principā 49. ir direktora Liepiņa privātais kantoris.

J Juris 05.06.2004

49. vsk ir vienkārši kaut kāda PSRS palieka.Vienīgi diktators ar ģimeni ir Liepiņš. Gluži kā Baltkrievija starp citām bijušajām PSRS valstīm!

G Gundars 07.06.2004

Nekaa taada nav, skolaa ir apkopeejas! Mazgaashana ir tikai sods par kaveeshanu, neuzvediibu un citaam lietaam. Skola patiesham juusu beernam neder, ja gribat izaudzinat memmes delinju! Ja tik tur nebuutu tik daudz rajona muljkju, kas traucee maaciibas.

T toGundars 15.06.2004

Teorētiski jau tā vajadzētu būt (lai gan arī tas nav normāli), bet diemžēl tikai teorētiski... Un tieši tāda kārtība rada memmes dēliņus, kas paši par sevi nevar parūpēties, jo skolā viņus uzmana kā zīdaiņus vai arī rada cietumniekus, kas pēc izkļūšanas no šī "cietuma" vienkārši kļūst traki, vai arī rodas trešais variants - garīgi sagrauti cilvēki, kas vispār baidās kaut ko iesākt.

- -- 30.06.2004

Skolā ir tikai viena apkopēja, kura gandrīz neko nedara. Tātad teikt, ka skolā ir apkopējas ir nepareizi.

N nospam 16.07.2004

Pilniigi piekriitu.

L Laimiigais 17.07.2004

Tas chista, pats, paldies dievam, tur nemaacos, bet daudzi draugi diemzheel gan. Visi kaa viens saka- pilniiga pakala un nolaadee to dienu, kad vecaaki vinjus tur ielika maaciities, un ticiet man viniem nav "smaga" galva!!!! Pateicos dievam, ka maacos 1. gimnaazija- super- neviens paaraak nekontrolee!!!!!!

P Paarslinja 11.08.2004

Piekrītu negatīvajai informācijai par 49-to. Pati uz turieni pārgāju tikai vidusskolā, bet trīs gadi bija vairāk kā pietiekami. Mani izbrīnīja daudzu manu skolasbiedru - to, kas mācījās tur jau no pirmās klases - mierīgā attieksme pret šīs skolas absurdajiem likumiem. Acīmredzot viņi nezināja, ka var būt arī savādāk. Ka skolēniem ne obligāti būtu jāiet pa sētas durvīm, kamēr skolotāji iet pa galvenajām. Tas tā, piemēram.

I i 18.12.2004

Nuuu bet idioti taa arii vienmeer paliks idioti!!!49.ir suuds skaties no kura gala gribi!!!:DDDD

L Līga 09.01.2007

49 skola ir lloti laba esmu apmierinaata passlaik tur maacos man loti patiik! Ir jau arii skolaa jaabuut kaadai kaartiibai! Ja neliktu tiiriit passiem savus meeslus tad 49.vid. buutu taada pati kaa citas skolas! Bet 49.vid. saliidzinaajumaa ar citaam skolaam ir ideaali tiira!

L Līga 22.04.2007

Iisi sakot - riigas 49. autoritaaraa reziima centraalais cietums ar liepinu prieksgalaa. jaa, un cietums ir domaats prieks tiem, kuri veelas straadaat/maaciities par apkopeejiem!!!!nee, nu ja nopietni, tad iisteniibaa vieniigi labs ir maaciibu liimenis. cilveekiem ar gruutaam galvaam tur nav ko darii!!! bet iistenibaa tur visur pie vainas ir sis "autoritaarais reziims", kaa man to patiik saukt.......skumji, bet fakts...