www.sudzibas.lv Rīgas 256 bērnu dārzs Audzinātāja piekauj bērnu

Rīgas 256 bērnu dārzs - Audzinātāja piekauj bērnu

Vēlos vērst Jūsu uzmanību uz to, ka 1975. gadā, Lūcija Vickovska- (kuras tēls bija patapināts visās latviešu tautas pasakās atrodamās raganas aprakstam) Rīgas 256. bērnu dārza 5 grupiņas audzinātāja, pastaigas ar bērnu grupiņu laikā, ķengragā, tagadējā mēbeļu nama Gauja apkaimē, saņēma triecienu ar mestu (domājams akmeni) priekšmetu deniņu rajonā.
Tā kā saņemtais trieciens nekādi neuzlaboja minētās audzinātājas IQ, viņa viennozīmīgi ņorādīja uz mani, ka es esot to akmeni viņas neglītajā ģīmī iemetis. Bet es nebiju. Jo es biju kārtīgs cilvēks un savos 5 gados zināju, kas skaitījās forši un kas ne no pieagušo voedokļa.
Tālāk dienas gaitā, tā vecā maita mani visādi pazemoja- gan vārdiem, gan iekaustīdama. Viesiem, kas ienāca- stāstīja, cik es slikts un riebīgs un nelīdzēja mana taisnošanās. Laikam vecā maita nezināja neko par nevainības prezumciju. Beigās saplēsa manu foršo gaišzilo flaneļa kreklu.
Beigās, vakarā, kad atnāca mana mamma viņa šausmās sastinga, jo nepazina savu bērnu- spalēstu, sasistu, saskrāpētu. Viņa aizveda mani pie b/d vadības un tur tai trakajai maitai direktore izrakstīja pēc pilnas programmas.
Es meklēju lieciniekus, varbūt kāds kaut ko redzēja, kāds kaut ko atceras no tās dienas baisajiem notikumiem, kas palīdzētu ieviest skaidrību šajā neskaidrajā lietā.
Varbūt kāds par Lūciju V. zina, cik nelabu galu viņa ņēma?

T terjers 28.01.2014

Audzinātāja Lūcīte?Zinu, ka kādus gadus atpakaļ rakājās pa misenēm. Vai gāja pa garo veikalu bļaudama pillā rīklē runādamas pati ar sevi. Tagad jau droši ka aizgājusi pa skuju taku...Tā ka bēdīgs liktenis.. bēdīgs..