Rīgas 251. pirmsskolas izglītības iestāde "Mežciems" - Nav personāla

Šajā b/d bērns uzsācis jau 3 mācību gadu. Uzreiz teikšu, ja būtu alternatīva, tad vispār tur nevestu, bet finanses nepietiek privātajam dārziņam un valsts dārziņos vietu dabūt grūti. Pirmajā gadā viss bija + / - ok, ar to domājot ka bija gan audzinātāja, gan 2 aukles kas mainījās. Otrajā gadā nomainījās viss, gan audzinātāja, gan aukle (es) , jo kopumā nepilna gada laikā aukles mainījās vairāk kā 10 reizes un ar periodiem, kad no rīta bērnu aizved uz vienu grupiņu un vakarā meklē atkal citā, pa dienu it kā bijis savā grupā. Audzinātāja ir no plkst. 8.00-16.00, kas nozīmē, ka ar manu darbalaiku no 8.00-17.00 audzinātāju nesatieku vispār. Pagājušā gadā satiku 2 reizes vecāku sapulcēs. Šogad situācija ir vēl vairāk pasliktinājusies, jo audzinātāja ir apslimusi un grupiņai nav nevienas aukles, kas nozīmē, ka jāmeklē grupiņa kur bērnu atstāt un tad vakarā jāmeklē, kur bērns palicis. Manuprāt tas ne tuvu nav normāli, b/d vadība šo jautājumu nerisina, atrunājoties, ka algas ir tādas kā ir un nav kas strādā... , bet tad varbūt nevajag komplektēt jaunas grupas, ja nav kas strādā? Absurdi!

V vitols 09.09.2019

Algas tur ir niecīgas! Cilvēks ar to algu nespēj sev nodrošināt minimālās vajadzības dzīvei!
Situācijas ātrai risināšanai vecākiem pašiem jāveido fonds kur visi samet naudu audzinātājas darba algai:)