www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca par norikojumu.itka ar gimenes arsta nosutijumu.

Rīgas 1.slimnīca - par norikojumu.itka ar gimenes arsta nosutijumu.

Sveicināti. Es gribēju teikt ka pirmdien es atnaku man pasaka fototerapijas kabineta ka var ar ģimenes arsta nosutijumu. Bet šodien mes atnakam ar teti man pasaka ka ar dermatologa nosutijumu. Tagad rita jaskriet pakal nosutijuman tas ir pilnigs sviests. Un vel katrai poliklinikai ir jabut atveviski garderobei. Tas ari ir sviests. Kapec nevar ar gimenes arsta nosotijumu. Mums sodien adas nodaļā teica profesore ka ar 2 grupu ir jabut bezmaksas prociduras. Ludzam to atrisinat.

20.03.2019

B BK 20.03.2019

Rakstīt no sākuma iemācies.

L LorealRagana 11.11.2019

Precīzi tāda pati situācija bija šodien. Vajadzēja dermatologa norīkojumu fototerapijai, lai gan iepriekš teica, ka ģimenes ārsta norīkojums der.