www.sudzibas.lv Rīgas 1.slimnīca Bērnu gastroenterologs Jānis Alksnis

1.Rīgas slimnīca - Bērnu gastroenterologs Jānis Alksnis

Biju ar bērnu jau otro reizi par maksu pie bērnu gastroenterologa Jāņa Alksņa, kurš pieņem ne tikai Rīgas 1. Slimnīcā, bet arī citās med. Iestādēs. Pārliecinājos, ka šīs dakters ir ļoti nekompetents savā jomā, nerunājot par to, ka nevar noteikt diagnozi, tu saki ka viņa iepriekšējas rekomendācijas Nepalīdz, viņš uzstājās uz sava, neko nerunā un neizstāsta, pāris minūtes tu stāsti, 10 minūtes viņš ar diviem pirkstiem druka datorā, pēc tam palika dusmīgs un demonstratīvi rada, ka jāvācas prom, tavs laiks ir beidzies. Kā atnācām neziņā, tā arī aizgājām, par ko samaksājām 32 eur?

T

T Tan 08.06.2020

Rīgas 1.slimnīca

Labdien.
Lai precizētu informāciju, lūdzu sazināties ar mums: [slēpt]@1slimnica.lv
Paldies

Vagons Komā 10.06.2020

Tapec, ka sakiet, re kur lidmašīnq,kad viņu barojiet, net bērns ir ateists un netic, tam, kas neeksistē. Jo lidmašīna neeksistē.