Atrisināta“Riga Walk” - Krāpšana

Šis veikals tirgo fake produkciju. Pēc jautājuma, vai var atcelt pasūtijumu, tiek atbildēts, ka nav iespējama šāda iespēja. Mājaslapā tiek teikts, ka apavi ir autentificēti StockX apavi, taču tā nebūt nav, apaviem klāt tiek pievienoti fake StockX tag, lai pārliecinātu pircējus. Neiesaku nevienam šo veikalu, ja vien negrib vilties un iegādāties fake produkciju!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.01.2020

Uzņēmuma Riga Walk pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

J

R RigaWalk Pārstāvja atbilde 30.10.2019

Sveiki! Šeit raksta no Riga Walk. Kādi pierādījumi, ka apavi ir "fake" jeb neīsti? Vai Jums ir rēķina numurs? Mēs pārdodam tikai oriģinālus apavus.

S Solvita Spriņģe 28.04.2020

Man arī ir nepatīkama sadarbība ar Riga Walk. Tika pasūtītas botes, bet muitā viņas aizturēja par aizdomām uz viltojumu. Teica,ka atgrieza naudu, bet to neesmu saņēmusi. Uz e-pastiem arī vairs neatbild.

R RigaWalk Pārstāvja atbilde 28.04.2020

Labdien!

Šie ir meli tiešākajā nozīmē.

Pirmkārt, nauda ir atgriezta par to, ka kavējās sūdzība.

Otrkārt, uz visiem e-pastiem tiek atbildēts.

Treškārt, saistībā ar sūtījumiem muitā var sazināties tikai paciņu īpašnieks, kas pierāda, ka Jūsu apliecinājums arī ir aplams.

R RigaWalk Pārstāvja atbilde 28.04.2020

*kavējās sūtījums saistībā ar COVID-19.

S Solvita Spriņģe 28.04.2020

Mums muitā pastāstīja ko citu. Pats iedevāt izsekošanas Nr. Pēc kura arī saņēmām info par paku. Muita skaidri un gaiši pateica, ka paka ir aizturētā par aizdomām, ka apavi ir viltoti un gaida ekspertīzi. Saņemsim naudu un viss būs Ok. Pārējais jau paliek katra paša ziņā.

S Solvita Spriņģe 29.04.2020

Paldies. Nauda tika atgriezta.