www.sudzibas.lv RĪga pret Bāriņtiesa Līkuma parkapšanu In nepildišanu

RĪga pret Bāriņtiesa - Līkuma parkapšanu In nepildišanu

2013. Gada 13 novembri man pārtrauca aizgādības tiesības par maniem trijiem nepilngadīgiem bērniem. Sakara ar to ka es biju lietojusi alkoholu ģimene bija vardarbība fiziska no mana vira bijuša. Es atradusi biju dzīvokli īrējusi biju no cietumnieka tur bija antisanitārie apstākli trīs gadi bus ka nelietoju alkoholu sadarbojos ar visam iestādēm. Man atjaunoja aizgādības tiesības uz manu dēlu 2016. Maija 24 bet uz abām meitām man neatjaunoja aizgādības tiesības mana dēla vecvecmāmiņa bērna tēva mātei noskaņojusi pret manim ka bērns nevēlas dzīvot pie manim kad vel man nebija atjaunotas aizgādības tiesības bāriņtiesa ieteica bērna vecvecmāmiņai paņemt pilnvaru uz manu dēlu. Es sadarbojos ar visam iestādēm ko liek darīt to es daru

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Kristine K D M S 22.12.2017

draugiem.lv

G Ghenghis 29.09.2016

Sac ar to ka iemacies rakstit. Ja cilveks nespej sakarigu teikumu uzrakstit, tas parada, ka cilvekam galva kiselis. Speja noformulet jegu un ideju varetu but labs pirmais solis uz spejas atbildet par savu bernu paradisanu. Jebsu tiesa un dokumentos tu ari sitik nesakarigi vervele?

R Ritvars 29.09.2016

Labs. Apskaties kā tu pats esi uzrakstijis!!! nevienas garumzīmes, komats galīgi nevieta un tur jābūt vairakiem komatiem! :D :D :D

G Ghenghis 30.09.2016

Atvaino, ka datoram nav instaleta LV valoda, Tam gan ir pamatots iemesls. Un ja, tev taisniba par komatiem.