www.sudzibas.lv Rīga, Lielirbes 17a auto noma. Krāpšana, melošana, krāpšana!

Rīga, Lielirbes 17a auto noma. - Krāpšana, melošana, krāpšana!

Drošības naudu neatgriež! Attieksme rupja un pat pārdroša. Ļoti nelojāla izturēšanās. Sajūta, ka par tevi ņirgājas.
Skatos, par šo auto nomu Lielirbes 17 A, ir diezgan daudz sūdzības. Izlasot, piekrītu visam, par, ko klienti sūdzas. Šīs visas sūdzības tiešām atbilst tīrai patiesībai!
Varbūt, vajag "sūdzēties", vēl kur tālāk, lai tiešām šis viss tiktu ņemts vērā. Man tā arī atbildēja, ka varu kaut uz policiju vai tiesu iet, un neko nepanākšot. Tiešām, krāpnieki!

I

I Inga. B. 29.05.2019
Krāpšanās!!! Mānīšanās!

Drošības nauda (50€), netiek atgriezta! Runā viņi skaisti, bet, naudu tomēr neatgriež. Pluss, vēl bija jāpiemaksā 15€ par "mašīnas tīrīšanu", par, kuru jau bijām samaksājuši 12,50€! Līgums arī nozudis, un neko viņi par to nezina! Sarunājoties telefoniski, klausule tiek nosviesta.
Esot uz vietas un sarunajoties, arī izvairās.
Šādi uzņēmumi ir jālikvidē!

L Lalja Gricaja 19.10.2020

Всё верно.и с нами так поступили.Только на 100€