www.sudzibas.lv Riga Hostel Vēstule no manis priekšniecībai.

AtrisinātaYellow hostel - Vēstule no manis priekšniecībai.

Gribēju pateikt, ka neesmu aizmirsuši pieredzi jūsu hostelī! Man ir kauns par jums, ka kādam ir 'jaizbauda' šāda pieredze. Hostelī arī ir jāpilda funkcija, lai viesi kas atbrauc uz latviju, ne tikai vnk pārnakšņotu, bet arī gūtu priekšstatu par mūsu zemi. Yellow hostel ir nožēlojams. Stradajot visu šo laiku, citā hostelī pārliecinos, cik jūsu hostelis ir krimināls. Paldies par jūsu vilcināšanos, ka mans vārds nekādā veidā nav saistīts ar šo uzņēmumu! Ceru drīz partrauksiet šo mitekļa darbību. P. S. Ieva, jūs man likāties ļoti sakarīga, tikai tāpēc biju nedaudz ilgāk. Vispār tā vieta kliedz, lai beigtu prom. Žēl!

Papildināts Piupiupiu 09.07.2018

Netīrs, bardaks sistēmā, bardaks grāmatvedībā, viss netīrs, salūzis, regulāri blaktis vai blusas hostelī gultās, sola lietas ko neizpilda, ņem lielas grupas un nenodrošina brokastu vietu, bet saka, ka būs, nepilngadīgas personas strādā bez lūguma, jo nav kas strādā, recepcija pa nakti nav, līdz ar to, ka dažas durvis neizslēdz, drošības nekādas! Priekšniecība risina problēmas ignorējot. Katastrofa! Nožēlojami! Valstī nav pārvaldes par hosteliem. Aa, jā, arī melnā kasē šeit darbojas! Interesanti cik vēl šādas 'brīnišķīgas' vietas kur izguldīt mūsu viesus ir!?

Papildināts Piupiupiu 09.07.2018

Protams, laikam pašsaprotami pie šāda komplektā, ka arī manis nostrādāto algu man pēc vairāk kārtīgiem lūgumiem neizmaksāja!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Piupiupiu 11.07.2018

Priekšniece reaģēja, un risina situāciju.

P

donna b 09.07.2018

Vai Latvija nav jaraksta ar L? Lai izraditu cienu pret Jusu dzimto valsti?

P Piupiupiu 10.07.2018

Ļoti atvainojos par šo kļūdu. Sākumā tekstā ir ar lielo burtu.

I InitaLinde 31.08.2018

Apmelošana, burvīgs hostelis un cik zinu ir gan visa noverosanas sistema, gan apsardze.

A Antons 20.03.2019

FAKE PROFILS! Zem kura slēpjās Ernests Rieksts lielākais sūkātājs un krāpnieks LAtvijā!

S SUPERBOSS 11.12.2020

Ernest Rieksts neraksti no fake profiliem!