www.sudzibas.lv Riepu Garāža Loti slikts Servis

Riepu Garāža - Loti slikts Servis

Neiesaku nevienam šito servisu, braucot pa Lubānas ielu uz akas vāka parsītu riepu, iegriežos šitajā servisa paprasīju lai nomaina priekšējas abas riepas, lietotas divas riepas 45 eiro gabala 35/20/275 +25 pa montēšanu pateicu lai uzmanīgi ar diskiem galīgi jauni stāv virsu 20 collas, atbildēja lai neuztraucos kad nesaskrapesot, pec 20 minutem pateica viss gatavs var savākt mašīnu, skatos diski noskrāpēti abi priekšējie nesaprotu kur tādi var vispār stradat, riepas ari nekadi 4.5 mm nebija bet gan 3 mm, es parasti tādas metu ārā, karoče murgs pilnīgs, lielāka cemme pa diskiem.

really? 20.08.2019

"stiliigi",jauni diski jau ir svarigaki par drosiibu,tapec japerk srota cienigas riepas, galvenais,lai diski butu stilaa!

E elm 07.12.2022

RIepu garaza loti neadekvata servis