www.sudzibas.lv Richard Bucknall Iespējamie krāpšanas gadījumi

Richard Bucknall - Iespējamie krāpšanas gadījumi

Latvijā zināms kā Ričards Bucknall, īstais vārds Jeremy James Christopher Buknall.

Kompetents iespaids,zinošs. Pēc teiktā nodarbojas ar cukura importu/eksportu kā arī ar investīciju piesaistēm. Realitātē aktīvā darbība nav bijusi 5 gadus un ar biznesu saistība nav. Draudzējas ar Latvijas goda konsulu Zviedrijā Staffan Nordstrom un citiem ārzemju uzņēmējiem. Iespējamas krāpniecības shēmas ar mežiem, vai jebkādiem citiem darījumiem.

Ieteicams nesadarboties un izvairīties no tālākas sadarbības.

м Мила 07.10.2017

От куда такая информация? Как вы можете это доказать? И по какому праву вы выставляете паспортные данные? Спасибо.

T Tumšāks 04.03.2018

Viņš ir melis

м Мила 04.03.2018

jūms tieši to, ko viņš darīja?

T Tumšāks 04.03.2018

Vai tu viņu esi?

м Мила 11.04.2018

You and sudzibas.lv with all your comments with no proof as English citizens I'm going to report to uk police for abusing me and my step dad. What rights did sudzibas.lv had to post officially uk citizen ID details on their website?

м Мила 04.03.2018

es zinu vinju

T Tumšāks 08.03.2018

krāpnieks

T Tumšāks 08.03.2018

karma viņu nozvejīs

м Мила 11.04.2018

Вам конкретно он что сделал? Чтобы знать на будущее

U Uzmanību, krāpnieks! 20.11.2021

Jā, viņš patiešām ir slavens melis, blēdis un krāpnieks. Uzdodas par veiksmīgu biznesmeni, bet patiesībā NEKAD nav nodarbojies ar biznesu. Mēģina pieķerties investoriem, lai iegūtu informāciju turpmākai izmantošanai sava krāpniecībā. Esiet piesardzīgi, ar šo cilvēku nevar būt nekādas sarunas un vēl jo vairāk sadarbības, ja nevēlaties nonākt nepatīkamā situācijā.

Ej uz mezu

R Rose Kurtis Danny 06.11.2021

Ja esat pazaudējis naudu krāpniecības rezultātā vai sniedzis savu informāciju krāpniekam, jūs joprojām varat atgūt zaudēto naudu. Tomēr ir darbības, kuras varat veikt nekavējoties, lai ierobežotu bojājumus un pasargātu sevi no turpmākiem zaudējumiem.
Man ir bijusi sava daļa bināro opciju krāpniecības, es zaudēju vairāk nekā 200 000 USD, un man joprojām tika teikts, ka jānosūta vairāk naudas, lai atbloķētu savu kontu. Es sazinājos ar Lallroyal Company, un viņi man palīdzēja atgūt naudu.
Ja esat kādreiz ticis apkrāpts vai pazīstat kādu, kurš ir ticis apkrāpts, Lallroyal Recovery Team ar savu vietni Lallroyal
.org google atgūs jūsu zaudēto naudu. Tā ir atveseļošanās komanda, kas specializējas līdzekļu vākšanā, neatkarīgi no tā, vai tās ir kriptovalūtas, bitkoīns, forex, sams/romantikas krāpniecība.