Rēzeknes vetārste Jolanta Kuzņecova - Ārste vai huligāns

Kad beidzot Vetārstu biedrības Ētikas komisija atņems licenzi šai dakterei. Ja cilvēku ārsts mestu ar pacienta līķi tuviniekiem, sēdētu cietumā kā likts un par ārstu atlikušo mūžu vairs nestrādātu. Bet šitā mierīgi apmētā klientu ar dzīvnieka līķīti un pēc tam vēl nekaunīgi melo, lai sevi attaisnotu.

K

B BM 09.03.2010

Diemžēl, jāpiekrīt... Mūsu kaķītis ari devās tai saulē, pateicoties šai dakterienei...

Z zemite 17.03.2010

U Upīte 17.03.2010

Zemīte, laikam ilgi meklēji, kamēr 2008 gada arhīvā atradi vismaz vienu teikumu, kur par Kuzņecovu nav slikts rakstīts. Protams, ka atvērto durvju dienā, kad blakus stāv sveši cilvēki un vēro, Kuzņevcova savu īsto dabu nerādīja- ar stieni suņus nenosita un īpašniekus neaplēja ar mutiskām samazgām.

M McKinley 18.03.2010

Bet šitā mierīgi apmētā klientu ar dzīvnieka līķīti, (Ka tas varetu izskatities???)

M McKinley 18.03.2010

Es ar savu kāmi arī biju, bet man neprasīja ciltrakstus vai no kura kluba nākam :))))

B bbb 18.03.2010

Pazaudēju Jolantas tālruni un netīšām uzgāju šo saraksti.Nezinu gan, ko tie cilvēki iedomājas.Pati no sevis varu teikt tikai to labāko, jo pazīstu Jolantu jau daudzus gadus, vēl no Rīgas un arī tagad vienmēr zvanīju un konsultējos visos jautājumos.Teikšu tā, mīļie dzīvnieku mīļi, ja esat paņēmuši dzīvnieku, tad par viņu arī atbildiet.Citā'di viss vetārstam: nagi jāgriež, ausis jātīrā, dupsis jāmazgā utt.Vai savam bērnam visas tās procedūra neveicāt paši.Dzīvnieks jau pateikt nevar un ja Jūs paši neesat pavērojuši savu dzīvnieku un nemākat izstāštī dakterim, tad kā tad viņš var zināt par kaitēm.Bet no kurienes ir nācis dzīvnieks, kas viņam ir rados dakterim jāzin, tāpat kā par cilvēku.Ja Jūs neesat iemācijuši dzīvnieku uzvesties un tas kož, vai dakteri jāmetas uz ložmetēja un sava veselība jāziedo Jūsu mīļuļa dēl. Mīļie vispirms padomājiet paši par savu uzvedību un tikai tad aprunājiet citus.
Biruta.
Jolanta, ja gadījumā lasiet šīs rindas, lūdzu piezvaniet man, man nav Jūsu telefona-67232038

L lucija 19.03.2010

Ko tu te muldi Biruta, tu paskaties labāk kādēļ šī tēma ir sākta. Labā atradusies, vai dzīvniekus ar stieni var sist? Vai mirušus dzīvniekus var mētāt? Es arī zinu viņu personīgi un 80% visam pilnīgi piekrītu. Viņa ir precīzi tāda, kā te viņu raksturo. Šeit ir visas raidījumu adreses, nepaslinko un pārlasi vēlreiz, noskaties un tad tev domas pamainīsies.
Un nesatraucies, Jolanta lasa ne tikai šo te forumu un aktīvi ņem dalību citu abd..., bet arī visus pārējos.

M McKinley 19.03.2010

Mans kāmis dabūja ar stieni pa galvu, bet neko dzīvo kā frukts.

Mamma 24.03.2010

Nu re cik riebīgi ir cilvēki, nu kā tā var . Cik nepatīkami lasīt to visu, kā arī daudz ko citu visos saitos. kaut gan Jolanta pati tikpat nesmuki māk rakstīt par citiem un arī visādos saitos. Nedari otram to ko pats sev negribi. Vai tas par to stieni ir taisniba? Un ja nu tev tā, brr. Veco ļaužu pansionātā anestēzijas vietā.

A Aleksandrs 24.03.2010

Vairakus gadus atpakal poteju pie sitaas sunjuku, ka ari minets, kuznecova barstijas ar saviem komentiem par dizciltigo izcelsanos, tika izteiktas visas vinas domas.Es naku pie vetarsta nevis tirgus klacu baabas, vairak so iestadi neapmeklejam.

S Solvita 20.05.2010

Kurš zin kādu labu vetārstu Rēzeknē?????????? Tikai šito Kuzņecovu varat pat neieteikt, pie viņas esam bijuši un nemūžam vairs neiesim.

I Iveta 14.07.2010

Pilnībā piekrītu Birutai! Mūsu mīlulim daktere Jolanta ļoti daudz palīdzēja. Viņa tiešām ir zinoša un jauka daktere!
Ja jūtat, ka Jums pakalpojums, vai pakalpojuma sniedzējs neder - meklējiet citu! To pašu var teikt par jebkuru ģimenes ārstu, frizieri utt.- vieni ceļ debesīs, otri nolīdzina līdz ar zemi. Bet pīt klāt cilvēka izskatu - tas liecina tikai par paša rakstītāja nekompetenci.

R Rita 15.07.2010

Brīnums, ka šajā mājas lapā ir pozitīvas atsauksmes par šo ārsti, lai gan tās es arī esmu dzirdējusi no saviem paziņām. Diemžēl neko labu par šo cilvēku nevaru teikt es! Jā tieši tā par - CILVĒKU. Par to cik viņa ir profesionāla, cik viņa ir pieredzējusi un labs ārsts man par laimi nebija lemts uzzināt un cerams arī nenāksies!

Iegādājos suni - savu draugu, savu ļurbausi, vienalga kāds nu viņš būtu... kā labticīga sainiece devos pie vetārsta - proesionāļa, kurš veic darbības dzīvnieku labturības veicināšanā, veselības nostiprināšanā un saglabāšanā, sapotēt suņuku un izzināt citas dzīvnieku pasaules gudrības.

Viss sākās... nu arī jāsaka izbeidzās ... ar to, ka ārste aizsvilās par to, kādā veidā sunīts nonācis pie manis. Pirkums. Diez ko viņa būtu teikusi, ja man šo suni būtu uzdāvinājuši draugi.
Diemžēl man nav Gucci somiņas (tas bija viens no ārstes piemēriem) - nu nevaru atļauties. Ņemot vērā šos ārstes lietoto piemēru, domāju, ka viņai mājās, mugurā (lai gan neizkskatījās) ir tikai dārgās, kvalitatīvās zīmolu preces. Neveiksmīgs piemērs, lai gan domu es sapratu - labāks samaksāt vairāk un iegādāties labu preci, nevis mazāk un ģenētisku kropli. Vispārzināma patiesība, kuru atzīstam, ņemot mūsu katra labklājības līmeni. Arī es, ņemot vērā visus - "bet..."

Tika apvainoti gan suņa iepriekšējie saimnieki (nav klubs, nav papīru), gan arī mēs, kā nelikumīgo tirgotāju atbalstītāji. Suns mūsu ir krancis, kurš tiek barots ar maizi un kartupeļu mizām, kuram viņa jau parakstīja nāves spriedumu (ņemot vērā, ka iepriekšējā gadā trīs tādus iemidzinājusi).

Jautājumu, ko man tagad darīt - varbūt uzreiz iemidzināt, ārste cītīgi ignorēja.

Es nenācu, pie šīs ārstes, lai mani pazemotu, ja jau viņa ir tāda negodprāītgu tirgotāju apkarotāja un nosodītāja - tad lai pieņem mērus un vēršās attiecīgās institūcijās, nevis apvaino mani un manu suni.
Viņas attieksme, apvainojumi un lekcija nu nekādīgi nemainīja situācija.

No dzīvnieku mīlestības - nebija ne miņas.

Esmu atradusi citu ārsti - kura apskatīja mani suni, sapotēja, atbildēja uz visiem man interesējošiem jautājumiem un novēlēja labu.

Protams, es nevaru garantēt, ka manam sunim nebūs problēmas - tās varbūt gan dzīvniekiem, gan arī cilvēkiem. Bet lai kāds viņš būs un kas viņam būs, es esmu atbildīga par viņu.

Iespējams man nākotnē būs suns, un tas būs "kluba" suns, par dārgu naudu pirkts ar visiem dokumentiem, bet arī to es nekad nevestu pie šīs ārstes.

Ja nepatīk "kranči" dakterītei - tad jāiet strādāt citur ... būtu labi pie durvīm kabinetā arī uzraksts "Ar "krančiem" nenākt! "

Klau, kas ir izdomājis šo murgu?Esmu ar viņu runājusi-viņa suņus dievina, viņai pašai ir 6 lieli, skaisti izaudzināti suņi.
Viņa ļoti labi ārstē dzīvniekus!Un ja te uzradušies tādi, kas izlasa šo murgu un sāk sev te piedomāt viņu nepazīstot, nu atvainojiet.Bet ja izlasa komentārus. 2005 gadā Rēzeknes patversmē, kuras vetārste bija Kuzņecova, masveidā necilvēcīgi nogalināti suņi, no patversmes paņemtie it kā vakcinētie un vetārstes par veseliem atzītie suņi- nobeidzās.Tev ir fakti kas liecina, ka viņa ir to darījusi?
Un vēl bilde ir pastiepta.Iespējams, lai viņa izskatītos briesmīgāka.

R Rita 14.01.2011

Es tā biju parsteigta par attieksmi, ka vēl tagad sekoju līdzi informācijai publiskajā telpā par šo ārsti.

Anonīmskaspasīstšodakteri! Jūs neesiet padomājis varbūt nav dūmu bez uguns. Ne kuram katram ir "gods" būt šajā mājas lapā!

Labi, ka viņa vairāk nav vienīgais dakteris Rēzeknē.

A andie 17.04.2011

Šī vetārste, ja vispār viņu tā var npsuakt, ir atsaldēta man ir bijusi ar viņu "salekšānās" vairākas reizes, nejēdz ko runā vispār, tā otrā, kas tur vēl strādā, var būt jau jāsaka strādāja, vēl ir daudz maz ciešama. Žēl gan, ka viņa vēl strādā .

L Leila 12.09.2013

Biju paņēmusi mazus kaķēnus, kas bija atstāti maisiņā ielas malā, gāju uz vetaptieku Ērgļa aptiekā nopirkt acu zālītes, jo actiņas bija slimas, un uzzināt, vai vēl kas vajadzīgs šādiem kaķīšiem. No viņas saņēmu visai nelaipnu atbildi par acu zālēm, kā arī ieteikumu no kaķīšiem atbrīvoties, jo mazākais noteikti būšot akls un iespējams arī pārējie (biju pastāstījusi par zilu plēvīti uz actiņām), vispār tie jau nebūšot dzīvotāji un ka tā ir dabīgā atlase, ka tādu kaķu dēļ arī savairojas ielu kaķi, un tamlīdzīgus murgus. Izejot no aptiekas, mans garīgais bija vnk zem 0 - pirmkārt dusmas par to, ka vetārstei var būt tāds naids pret kaķīšiem, kam vnk nav paveicies, otrkārt bažas, ka viņi tiešām varētu neizdzīvot un palikt akli, jo tobrīd actiņas bija šausmīgā stāvoklī, paši vēl neēda un mazākais kaķēns vispār ļoti vārīgs bija, izskatījās, ka no cita metiena, jo tiešām daudz mazāks izmēros. Izauga smuki, veseli un mīļi kaķi, visiem atradu mājas, mazāko paši paturējām!:)

R rhonda 09.09.2014

Es lasu un brīnos... Nekomentēšu citu rakstīto, bet vienu gan pateikšu. Savus mīļumiņus uzticēšu tikai Jolantai Kuzņecovai, ja vien būs tāda iespēja! Cik nācies griezties pie dakteres, tik reizes arī esmu palikusi apmierināta un laimīga pat. Manu runci, kuru visi vetārsti norakstīja, 3 ārsti lika suņa saplosītu sētas kaķīti iemidzināt, bet es nespēju... raudādama skrēju toreiz pie viņas un bez vārda runas runčuku izoperēja un mani nomierināja. Atkopās viņš tik ātri, ka pat nenoticēt. Runci nosaucām par PINKIJU un nodzīvoja laimīgs atlikušo mūžu. Manas divas kaķenītes tāpat, paņemtas žēlumā, ne pārāk stipru veselību ir atkoptas un dakterētas pēc vislabākās sirdsabziņas. Pietam bij sanācis iet pie cita vetārsta un kaķene nepieņēma citu dakteri, bet Kuzņecovas rokās mincīte uzvedās pacietīgi un mierīgi, uzticējās dakterei. Un es uzticos savam kaķim. Un atkl ir reize, kad tieši Rēzeknes patversmes darbinieki un daktere mums palīdzēja! Es esmu pateicīga šai ārstei un ceru, ka visas šīs nesmukās lietas atrisināsies. Es ticu, ka daudzi vienalga uzticēsies ārstei. Arī es kad izdzirdēju par visu šo jezgu, ne brīdi nešubījos un gāju un eju un iešu tikai pie šīs dakteres. Viņā ir kautkas gaišs, to jūtu gan es, gan mani mīļumiņi...

H hhzz 02.10.2021

Par dakteri Jolantu varu teikt tikai un vienīgi labu, ļoti atsaucīga,zinoša,līdzjūtīga mums sniedza palīdzību nakts laikā veicot sunim smagu operāciju, kad citas no nedaudzajām nakts klīnikām nebij gatavas to darīt (izņemot Beinarta, bet tas bija lielāks attālums).Neesmu no Rēzeknes un neesmu tiesnesis, bet vēlreiz teikšu ļoti patīkama profesionāla daktere, arī mans suns savā smagajā stāvoklī to izjuta jau pirmajā minūtē.
Vēlu dakterei izturību un vēl ilgus gadus šai darbā.

N Nikola1975 28.07.2022

Jolanta Kuzņecova ir drausmīgākais cilvēks kāds vien ir redzēts! Griezāmies pēc palīdzības, kad sunītei tuvojās dzemdību laiks. Sākumā teica, ka nekādu problēmu, driši varam griezties pie viņas pēc palīdzības. Kad pienāca dzemdību diena piezvanijām J. Kuzņecovai, lai saņemtu konsultāciju, kā labāk rīkoties. Un tad tik sākās, bez jebkāda Labrīt sāka bļaut, ka mums suni jāatņem, ka mūs jāsedina cietumā, jo redz neesam izgājuši suņu pirms dzemdību kursus, vairojam tik suņus bez dokumentiem, kautgan sunītei ir dokumenti kā arī kucēni netiks pārdoti,mazuļi paliks ģimenē. Sāka bļaut, ka ķeizergrieziens maksās 500eiro, bet tàdiem jā mēs viņa netaisās palīdzēt! Kas vispār notiek ar šo cilvēku, pāris dienas iepriekš sarunājām, ka droši varam griezties pēc palīdzības, un te pēkšņi, kad palīdzība ir vajadzīga viņa auro kā psihopāte! Šādiem cilvēkiem nav vietas šādā profesijā! Paldies dievam, ka mūs pieņēma cits vetārsts, kompetents un pie pilna prāta!