Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija - Stipendija

Gribās pastāstīt kā mīļā akadēmija dala stipendijas. Zvana man no dekanāta saka, ka man tiek piešķirta stipendija, par labām sekmēm. Viss jauki, aizeju, aizpildu visas lapas, gaidu. Pēc kāda laika zvana atkal no dekanāta saka, ka stipendijas man tomēr nebūs, jo redziet lais.lv neuzspiedu podziņu "pieteikties stipendijai". Stipendija tiks tam, kurš ir uzspiedis to nožēlojamo podziņu, tas nekas, ka vidējā būs zemāka par manējo. Un tas nekas, ka tas cilvēks kavē lekcijas, sesiju noliek tā teikt na haļavu. Tad varbūt man arī sākt neapmeklēt studijas? Tas ir tā pat kā iedot bērnam konfekti un pēc tam pateikt, ka tā nav domāta viņam. Laikam jau redziet ir grūtāk nospiest to podziņu, nosēdēt lekcijās un iegūt labas sekmes. Skumji, bet akadēmija nenovērtē normālus studentus. Ieteikums akadēmijai - nākamreiz sistēmā pārbaudiet, kurš ir nospiedis podziņu, nevis piedāvājiet to stipendiju visiem pēc kārtas. Paldies par uzlaboto dienu. :)

L Lauriks 21.09.2016

Par cik lielu naudas summu gāja runa?

A azazad 21.09.2016

99.60 (5 mēnešus)

K Kārpa1988 22.09.2016

Man kaut kā šķiet tikai ok, ja akadēmija pasaka, ka būs stipendija par sekmēm, tas ir TIKAI studenta interesēs izpildīt visus noteikumus, lai to saņemtu. Tā tomēr ir Tava atbildība, nevis akadēmijas. Tikpat labi tad otra persona varētu prasīt, kāpēc viņam nav stipendija, ja viņš nosacījumus izpildīja visus, bet to tomēr piešķir sliņķim, kurš nevar e-vidē pat pogu nospiest.

A azazad 22.09.2016

Ok, jā, bet tad lai akadēmija pilda savu darbu kārtīgi. Sākumā lai apskata sistēmu un tad zvana, sauc, lai kārtotu papīrus.

K Kārpa1988 22.09.2016

Pēc teksta sapratu, ka akadēmija rīkojās pareizi, zvanot, sakot, ka var formēt papīrus, akadēmija arī sagaidītu, ka tiek veiktas visas formalitātes. Labāk būtu, ja akadēmija nevienam nebūtu teikusi, ka ir stipendija un to varētu saņemt tikai kāds zinošs izredzētais?