Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija - Nekompetence

Pārsteidzoši drausmīga attieksme no vadības. Esmu cilvēks, kurš katru dienu braukā uz Rēzekni 60+km. Lekciju izmaiņas tika ieliktas tikai tad, kad jau biju iztērējis tā jau trūkstšo naudu ceļam, jeb biju atbraucis uz Rēzekni. Izmaiņas atsūta dienas vidū un saproti, ka bezjēgā laiku un naudu tērē. Bērudārzs, nevis augstskola. Varētu sasodītas izmaiņas iespraust dienu ātrāk, lai jau kaut vakarā ir zināms, ka nav vērts braukt, bet nē, jāpaziņo tieši pirms lekcijas. Tur strādā bremzīga vadība + atsevišķu lektoru attieksme ir drausmīga. Piemēram, uzdot neizpildāmu uzdevumu, aizvilkties kautkur uz 40min un atnākt atpakaļ bļaujot visiem viršu, ka neviens neko nejēdz. Šis konkrētais kads ir I. Meirāns. Cilvēks cienījama vecuma, bet prātā kā zīdainis. Kad uzdod kādu jautājumu, kāds no kursa normālā balsī atbild, bet viņš bļauj visiem virsū, ka neviens neko nesaka, redz viņš bezjēdzīgi dzesē muti.
Akadēmija tīri labā līmenī, bet Meirāna kungs un vadība ir viens liels fuj.

J

Nordmann 05.11.2016

Protams tas ir nepatīkami,bet tā,izmaiņas lekcijās var būt zināmas tieši tajā dienā vai īsi pirms lekcijas.Bet ja tādas lietas notiek ar regulāru secību,tad tas nav normāli.