Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija - Zemiska attieksme

Rēzeknes tehnoloģiju akadēmija ir augstskola, bet realitātē budžeta-vietas atņem! Tā dēļ inscinē, ka tu neko nemācē. Bet docētāji paši rauj grāvī neliek atzīmes, un tad izmet, kaut vai esi vienalga sekmīgs un centies studijās un ja pie tam ja jau daudz nostudēji. No šīs augstskolas vajag dzīt prom Svetlanu Iļjinu - viņa ir rasisma iemiesojums labāk vispār tiesā saukt, jo viņa ir pretlikumīga persona studentus grupē pēc saviem rasisma principiem, kā arī mārīte opincāne, Valentīna Prikule, prorektori - Angelika Juško-Štekele! Labāk vispār šo augstskolu vajag aizvērt, jo tā pat nav augstskola pēc attieksmes! Nekam neiesaku studēt šeit!

02.02.2020

Papildināts rockrocket 02.02.2020

Vajag vērsties uz IZGLĪTĪBAS MINISTRIJU .

R

M Marite11 02.02.2020

Paldies par info. Noteikti neieisim un padošu tālāk šo info. Pretīgi paliek par šādām iestādēm.

N Noboby 02.02.2020

Tu piemini rasismu, tad dod arī piemēru. Tu tikai kaut ko nobļaujies, bet nekādu piemēru nav

R rockrocket 02.02.2020

RTA

K Konrāds D. 02.02.2020

Piekrītu, rasisma pilna skola. Nenormāli.

RAMONA👀 02.02.2020

Tada sajūta, ka rockrocket, Marite11 un Konrads D. ir viens un tas pats cilvēks.

Kolta 02.02.2020

Tagad laikam ir baigi moderni mētāties ar terminu “rasisma diskriminācija” nesaprotot tā patieso nozīmi. Skumji un tajā pašā laikā traģikomiski un nožēlojami.

BondsBonds 03.02.2020

Taču izlemt par ko sūdzies. Atņem, rasismo, rauj grāvi, neliek. #CAPSLOCK NEKO NERISINA.

⛔️ 03.02.2020

Viņa ir rasisma iemiesojums labāk vispār tiesā saukt ,jo viņa ir pretlikumīga persona STUDENTUS GRUPĒ PĒC SAVIEM RASISMA PRINCIPIEM
Vispār zini, kas ir rasisms? Tādus stulb..us nav pareizi pielaist pie augstākās izglītības, ja pat skolā neesi iemācijies rakstīt un nezini elementārus jēdzienus

ē Ērika 03.02.2020

Yes! Beidzot kāds uzrakstīja. Tātad šis viss ilgst jau vismaz 19 gadus. Trijotne - Iļjina, Opincāne, Prikule - gatavais vājprāts. Ņirgājas par studentiem pēc sirds patikas. Ja esi kritis nežēlastībā pie vienas - gaidi represijas no visām trim. Murgs, kas tur darās. Savulaik risinājām katedrā šo jautājumu, uz kādu brīdi bija pierāvušās, bet ne uz ilgu laiku. Iļjina mierīgi no lekcijas pusi varēja nokavēt, studenti gaida gaitenī kā muļķi. Pēc tam atbild - ai, es sajaucu. Normāli, ne?

T Tiesam?! 29.10.2020

Par Opincani, man ir vienmer bijusas labas attiecibas, nevaru neko sliktu pateikt. Ka saka ja stulbs esi sulbs ari paliksi. Bet Iļjina, Prikule - Satana iemiesojums.

T Tulksnepabeigtais 26.06.2022

Ooo jā Iļjinas un Prikules dēļ biju spiesta pamest studijas. Bezgalīgi lika nesekmīgas vērtējumus kaut gan visu iemācījos. Ar Opincāni kontakts izveidojās lielisks, taču šīs divas. Vienmēr tie pazemojumi lekcijās, tā noniecināšana, ka esi niecība, bet viņas dievi. Īpaši Iļjinai.nepatiku, pēc kā sapratu, ka tulks man nepabeigt. Gribu atsākt studijas, jo pirmais kurss pilnībā pabeigts un otrajā viens semestris. Kamēr viņas būs pie varas, labāk neiešu un nebojāšu nervus.