Rēzeknes slimnīca - Slikts serviss

Pirms divām nedēļām ar lielām sāpēm, kurām nezināju izcelsmi, nonācu slimnīcas uzņemšanā pirmajā stāvā. Kad izstāstīju kāpēc ierados, uzjautāju vai ar šādām sūdzībām ir jāliekas slimnīcā. Man atbildēja rupjā tonī, ka man nav sajēgas par to, kad cilvēkus liek slimnīcā, kas mani saraudināja. Man lika piespiedu kārtā, pēc tam kad atteicos, izdzert tumši dzeltenu šķidrumu, kas garšoja pēc vērmelēm un kaut kāda uzrīna. Kad jautāju, kas tas par šķidrumu man atbildēja, ka nomierinoša tinktūra un rupjā balsī pavēlēja izdzert. Kā arī iešpricēja man kaut kādas zāles un nosauca garu nesaprotamu nosaukumu. Kā arī viena no medmāsām atļāvās apvainot mani un jautāt kaut ko par pašnāvību. Es izgāju no slimnīcas šausmās, asarās un bailēs. Nezinu ko darīt, vai griezties policijā?

19.03.2020

V Viktorija Moskovka 19.03.2020

Pietam ar šādu pieeju ir jāsamierinās tagad? Tādā gadījumā es atvainojos!

C CilvēksParastais1 19.03.2020

Un ko policija tur darīs? Izdzers Jūsu vietā dzelteno šķidrumu un pierakstīs nesaprotamo garo zāļu nosaukumu?

V Viktorija Moskovka 20.03.2020

Man radās tāds jautājums, jo sūdzību ir daudz un ne tikai man, slimnīcas atbildīgie atteica, ka “parunās”. Cik saprotu nekas tur netiek risināts un attieksmi tādu aizmirst nesanāks. Nezinu ko iesākt :)

V Viktorija Moskovka 20.03.2020

Mērķis vienīgais ir paziņot, ka kas tāds tur nepārtraukti notiek, jo tās ir šausmas ko nācās pārdzīvot

M Mego izmeklētājs 20.03.2020

Slimnīcas uzņemšanā vienmer jautā par suicīda iespējamību,depresiju ,garigo līdzsvaru ,alerģijām,utt

😁😁👍

⛔️ 20.03.2020

Ups, medmāsa laikam sajauca zāles ar urīna analīzēm. Nu gadās...

ramona 20.03.2020

Garšoja pēc vērmelēm un urīna.
Dargā, jūs jau sen zinat kā garšo urīns?