www.sudzibas.lv Rēzeknes slimnīca Psihiski nelīdzsvarots personāls

Rēzeknes Slimnīca - Psihiski nelīdzsvarots personāls

Paskatoties esošās sūdzības, arī gribu padalīties savā pieredzē. Pirms 4 gadiem sēžu rindā uz magnētisko rezonansi. Jāgaida ilgi, spaidu telefonu, viss kā parasti, personāls staigā šurpu-turpu uz-no kabineta. Viena darbiniece, ejot garām, sāk uz mani aurot, ka mans telefons viņai uz monitora taisot kaut kādas švīkas (kas ir pilnīgs absurds). Lieki piebilst, ka viņai pašai tajā brīdī rokā bija savs mobilais tālrunis. Pirms uzgaidāmās telpas nav nekādu aizlieguma zīmju par ieslēgtām elektroiekārtām.
Jebkurā gadījumā, ja šī tehnoloģiski atpalikusī persona šo lasa:
1 - magnētiskās rezonanses telpa ir izolēta un mans mobilais no blakus telpas NEKĀDI nevar ietekmēt citas ierīces, kur nu vēl pašu MR aparatūru.
2 - pašai savs telefons rokā un atļaujas 'izvēdināt plaušas' uz pacientu - ož pēc psiholoģiskas dabas problēmām

2 29240825 31.08.2018
nomirsana

Izza nedosmotra umer celovek ne obrascaites tuda esli ne xotite poterat blizkix