Rēzeknes satiksme - Slikts serviss

Atkārtoti esmu vīlusies rēzeknes sabiedriskā transportā pakalpojumos. Šodien. Ejot uz pieturu maršrutam 6 neatnāca reiss. Kad zvanīju uz sabiedrisko transporta numuru, man atbildēja vīrietis ka reiss ir atcelts sakarā ar svētku dienu, bet lieta tāda ka neviena pietura nekur nav redzēts neviens paziņojums ka kads no reisiem šodien nekurse 25.12.2019. Viss ko dzirdēju “ ja ja mēs kaut ko darīsim “ uz manu sūdzību lai paziņo kadi reisi tiek atcelti. Ne jau visi svētku dienas var gulēt majas, ir tādi kuri ari strādā.

V

Miss_Kaprīze 25.12.2019

Kad dzīvoju Rēzeknē, tad bija pats par sevi saprotams, ka svētkos šis autobuss nekursēs. Padomājiet pati. Šis reiss ir, galvenokārt, domāts tam, lai cilvēki brīvi varētu nokļūt līdz poliklīnikai un slimnīcai. Tālāk viņš brauc uz Vipingu kā lielākā daļa maršrutu. Tātad, svētkos poliklīnika ir ciet, klāt tikai dežūrārsts. No šīs domas varam secināt, ka arī maršruts nav vajadzīgs, jo uz Vipingu var aizbraukt ar vairākiem citiem autobusiem. Man liekas, par to, ka 6 autobuss svētkos nekursē zin gandrīz vai katrs Rēzeknietis xD

BondsBonds 25.12.2019

Jāstrādā ir mazāk, lai motivētu uzņēmumam kļūt efektīvākam, lai arī maksātu tev vairāk par mazāku darbu.

M Marija876v 19.08.2021

Šodien gaidīju autobusu 25 minūtes un viņš tā arī neatnāca, kā rezultātā nokavēju darbu bērnudārzā.