www.sudzibas.lv Rēzeknes gaļas kombināts jēra gaļas delikatese no liellopu gaļas?

RGK - jēra gaļas delikatese no liellopu gaļas?

Nesen nejauši kādā TV raidījumā uzzināju, ka RGK nopirkuši čečeni un, ieraugot smalkā lielveikala plauktā bundžiņu ar uzrakstu "Jēra gaļas delikatese", nodomāju, ka tas gan būs kas labs. Kurš nu labāk prastu pagatavot tikpat kā nacionālo ēdienu? Taču mājās konstatēju, ka tā "delikatese" satāv no no treknas lielopgaļas (50 % !!! ) un 25 % jēra gaļas ar visiem skrimšļiem un kaulu druskām. Viss galīgi nebaudāms un pretīgs, kā visa pārējā RGK pēdēja laika produkcija - tīrā plastmasa ar garšas pastiprinātajiem. Šīs bija pēdējaijs pirkums, ar ko es materiāli atbalstīju tā saucāmo "pārtikas" produkcijas uzņēmumu. Ēdiet paši savu produkciju!!!

N

H harijs 22.10.2010

Kādreiz strādāju rgk un zināju ko ēdu, tagad viss ir noslēpumā tīts.
Vairs nepērku tos produktus kurus nezinu. Atbalstu lauku produkciju, un tikai no pazīsatamiem.

K konti 23.10.2010

Latgales puse vairs nav iecienita cecenu razota produjcija, proti RGK:(Gala izstradajumos pa minimumam, ieksa tikai soja un garsvielas, kadri mainas katru dienu, naudu par padarito nemaksa.Gruz uz Rigu produkciju, lai tur lohi rij:)

S sh 05.11.2010

Kā čečeni vispar tiek pie mūsu uzņēnumiem, ja viņi nav pat Eiropas savienības pilsoņi.Viņiem nav legālas uzturēšanās atļajas mūsu valstī.Tas ir satversmes pārkāpums un Ulmaņlaikā pieņemtais likums neparedz Valsts zemes.īpašumu iztirgošanu personām kas nav LV pilsoņi.
Otrkārt, visas čečenu darbības ārpus savas valts robežām ir tikai peļna kara turpināšānai, līdzekļu legalizēšanai un naudas atmazgāšānai.
Bez mūsu valdības piekrišanas tas nekad nenotiktu.
Secinājums-nepalīdzēsi čečēniem pelnīt .

L Latgalietis 09.02.2011

Nu kaukad bija baigi laba kvalitatīva prece RGK, tagad... bez komentāriem... Es no Rēzeknes.

Z Zinaida 09.02.2011

Kam ir nauda, tie ir Latvijas faktiskie saimnieki.Pastalniekiem paliks ārzemnieku apmīztais Brīvības piemineklis, ja vien to nenopirks kāds turku sultāns, lai uzstādītu harēma pagalmā.

J JR 09.02.2011

Man jau liekas ka tajos konservos nekādu labo gaļu neliek, tāpēc vienīie konservi ko nopērku ir zivju konservi!
Kāds zinātājs kas ir strādājis jeb strādā kādā kombinātā, kur tiek ražoti gaļa konservi, varētu pastāstīt, cik kvalitatīvu gaļu tur liek iekšā...

Kād tur var būt jēra gaļa?Rēzeknes apkaimē jau sen nav neviena klaiņojoša suņa, visi ir pārstrādāti RGK.Mēs, vietējie šī kombināta produkciju nemaz nepērkam, lai jau šīs "delikateses" tiek rīdziniekiem.

H hello 23.08.2011

Davno isportilasj produkcija i obsluzhivanie!!!

B bimbiljimba 28.04.2013

Šorīt nopirku vistas cīsiņus ar sieru. Labāk būtu grauzusi durvju rokturi. Pēc garšas atšķirības nekādas, bet vismaz zinu, ko ēdu. Šausmīgi, bezgaršīgi, balti līķa pirksti par lielu samaksu (Ls 1, 80 370 g) ar uzrakstu - bez E. Nekad vairs nepirkšu neko, kam virsū rakstīts - Rēzeknes gaļas kombināts. Savu mūžu kaut ko tik negaršīgu neesmu ēdusi.