Rēzeknes autobusu parks - Slikts serviss

Šodien, 10.11.2016 vakara autobuss, kurš brauc 20.04. Rēzekne Strūžāni neuzņēma pasažierus pieturā pie Lanas. Pabrauca garām ar maršrutu Malta - Ružina! Protams, tas nav gala mērķis, kurā vēlos nokļūt! Līdz ar to ignorējām! Saprotam, ka šoferim slinkums stāties, bet mums mājās arī vajag nokļūt! Turklāt, tas ir pēdējais, kurš kursē tajā virzienā! Paldies, ka esat tik jauki, un palīdzat nokļūt gala mērķī!

D

1. Nav tādu reisu Malta - Ružina! Ir reisi no Maltas
08:10
5136 Rēzekne - Viļāni - Ružina - Malta - Rēzekne
11:47
5136 Rēzekne - Malta - Ružina - Viļāni - Rēzekne

2. Varbut ne Strūžāni bet Spundžāni?

Malta-Rezekne

Latviešu tautas 10.11.2016

Strūžāni atrodas ceļā Rezekne-Gulbene...

Latviešu tautas 11.11.2016

... Un Malta pavisam cita pusē.

Nu īsts Žils Verns!

Latviešu tautas 11.11.2016

Skaties mapē http://www.balticmaps.eu/?lang=lv, idiots!

ž Žanis Žukovs 29.05.2019
Autobuss ieradās un aizgāja ātrāk noteiktajam laikam!

Autobuss ieradās un aizgāja ātrāk noteiktajam laikam , pēc izdarītiem mājieniem uz šofera pusi tas neapstājās kad sāka kustību. Reiss Rogovka - Rēzekne.