www.sudzibas.lv Rets D. nekustamo īpašumu krāpnieks

AtrisinātaRets D. - nekustamo īpašumu krāpnieks

Rets D - krāpnieks.
Ļoti silti iesaku nekādā gadījumā neiesaistīties nekādos nekustamo īpašumu darījumos ar Retu D. Šis cilvēks izkrāpj n. īpasumus negodīgos ceļos. Izkrāpj naudu ,solot ka iedoto viņam naudu viņs pavairos un atnesīs Jums peļņu.
Piedāvājot pievilcīgu aizdevumu, vēlas izkrāpt naudu ,kā arī Jums piederošo nekustamo īpašumu. Un nav svarīgi vai Jums ir 3 mazi berni, vai pensijas vecuma vecāki. Viņam nav sirds . Un šīs nelaimīgās ģimenes paliek uz ielas. Izmestas bez sirdzapziņas pārmetumiem.
Vai silti iesaku 20 reizes pārlasīt viņa rakstītos līgumus , tur atradīsies klupšanas akmeņi . Ticiet man.

Cilvēks- kuram tika izkrāpti daudzi īpašumi.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 15.08.2016

Rets D. vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

N nikolajs 25.11.2013

Да да да, я знаю этого вора - Rets D. Я был сосед семьи, которую он обманул и обокрал. Семья одолжила небольшую сумму денег у него ( около 15000 ls), там был договор в который он сам внес изменения в последствии. Сразу после того, как они одолжили деньги, без суда он начал их гноить и угрожать, в конечном итоге опять же без суда вытравил их из их же дома, обманным путем забрав и второй дом родителей. Вскоре продал их за 500 000 ls. Семья с новорожденным 5-м ребенком были выгнаны на улицу. Разницу в деньгах после продажи их домов, он так и не отдал... И все потому что его ПАПА -сенатор высшего суда Латвии - Tiesniesis, senators !!!
Плюньте в него и его папашу за меня, если встретите быстрее чем я.

Inženieris 12.05.2014

Vēl joprojam vazājas pa tiesu izpildītāju izsolēm un mēģina izkrāpt naudu.
Rets D. - Krāpnieks un afērists.

V vinov 13.07.2015

Аферист вместе с дружками Валдисом Карклиньшем и депутатом Сандрисом Бергманисом который sia Framis старушку обманул та от горя умерла а теперь сына завтраками кормит а у него 3 детей без крыши над головой и внучка инвалид.

R retsdruks 18.08.2015

Visu šo nepatieso, apmelojošo informāciju šajā portālā ir ievietojusi Viktorija Rudene, kura ir Reta D. bernu māte un nesaprotamu iemeslu dēļ cenšas savu bērnu tēvam dažādos veidos ieriebt un kaitēt. Neticiet, ko raksta nelabvēļi un skauģi...

T tusuns 23.08.2015

Cik pazīstams stāsts! Aizdod minimālu summu, tad atņemt viņiem piederošos īpašumus !
Šādi arī rīkojas persona - RETS D. Aizdod līdz 10 000 Eur, pārņem un pārdod īpašumu 720 000 Eur vērtībā ( konkrēts 1 gadījums N. Ī. Parka ielā Berģos, šādu darījumu ir ļoti daudz ) . Esmu bijusi lieciniece daudziem šādiem " darījumiem" . Šiem cilvēkiem nav ne sirdzapziņas, ne kauna . Tai pašā laikā lielākā sabiedrības daļa, kas apveltīta ar šķietami neizsmeļamu spēju uzticēties, pievelk sev šādus darījuma partnerus un labprātīgi kļūst par augļotāju upuriem.

Kad ir atrasts klients, kuram aizdot naudu ( tikai pret nekustamo īpašuma ķīlu vai galvotāja ķīlu), šis klients kļūst par manipulējamu instrumentu savu mērķu sasniegšanai - ATŅEMT, PĀRŅEMT, AIZLAIST UZ IZSOLI, PĀRPIRKT AR PIRMO SOLI, iedodot uz ķepas kukuli ( kapeikas) izsoles dalībniekiem un ne tikai ...
diemžēl dzīvē tā ir sagadījies, ka esmu bijusi lieciniece šādiem negodīgiem darījumiem, esmu redzējusi kā ģimene, laicīgi nenomaksātu procentu dēļ ( kā jau rakstā minēts- aizdevējs tīšām dara visu, lai aizņēmējs nevarētu laicīgi atdot naudu- neiedziļināšos šajā shēmā), ir palikuši uz ielas ar maziem bērniem, pensionāri, bezpalīdzīgi cilvēki zaudē visu, ne tikai sev piederošo, bet arī radu, mātes, vecvecāku ... n. īpašumus.
Esmu griezusies par šā cilvēka izdarībām gan Beztabu, gan Nekā personīga, Tautas balss, Privātajā dzīvē, Kas Jauns, VID. Valst policijā utt.
Diemžēl šie negodīgie cilvēki izmanto visus savus sakarus, uzvārdus utt. Tas arī notika ar mani.( skandāla dēļ par noklausīšanos, tika maigi lūgts labprātīgi aiziet pensijā), visi sabiedrisko mēdiju korispondenti pārtrauca visus kontaktus ar mani. Diemžēl šie augļotāji - krāpnieki sajūt sava upura vājos punktus un bez žēlastības tos izmanto, piedraudot pat ar ģimenes locekļu veselību, maigi dodot mājienus, ka mierīgas dzīves vairs nebūs. Fiziska, emocionāla vardarbība, čigānu tabora izmitināšana upuru dzīvesvietā, logu, durvju izņemšana utt.
Esat uzmanīgi, piesardzīgi - šie krākpnieki prot ātri iepatikties, atstāt patīkamu iespaidu, upura iztēlē uzburt ilūzijas. Tā ir ēsma, ar ko krāpnieki pievilina savus upurus.

Retam D zemesgrāmatā ir reģistrēti 39 nekustamie īpašumi, kuri ir iegādāti no izkrāptiem ienākumiem. Šobrīd ss.lv šis cilvēks pārdod 16 no 39 ( nu jau sev) piederošos īpašumus, pārdošanas kopējā summa šiem 16 n.ī. - 1470 000 Eur . Esat loti piesardzīgi, sis cilvēks piedāvā nopirkt viņa īpašumu uz nomaksu ( līgumā ir tik daudz klupšanas akmeņu)
Pircēja nenomaksātais (un no pārdevēja, tīšām noklusētais )procents 1 Eur vērtībā pēc 5 gadi var maksāt Jums loti dārgi.

Šī kompānija dzīvo Amoliņu ielā 5 .

T tusuns 23.08.2015

Man nav jaslepj viss tas ko zinu, un man ne skauz, ne gribu tev kaitet! Man ir viena velesanas, pasargat cilvekus no tadiem ka Tu ! Milie cilveki, esat piesardzigi !

Inženieris 24.08.2015

Kā zeme pacieš, ka šādi MĒSLI kā RETS D. staigā pa tās virsmu, man nav skaidrs!

S sandza 25.08.2015

Jāaaa Kur ir Policija!!! Ko viņi dara, kur skatā?

A Andris. 07.11.2017

Nekas nav atrisināts. Šis cilvēks Rets Drunks-Jaunzems, personas kods 160572-10700 (no Civiltiesu kolēģijas materiāliem), atrodas daudzās ar AS "Swedbank" saistītās nekustamo īpašumu izsolēs, kur tiek veidotas shēmas un otrajā kārtā (tad likumiski var samazināt sākumcenu), īpašumi tiek nopirkti par kapeikām. Jūtu līdzi cilvēku sāpēm un dumsas ir arī par bankas ēnu darbību.

C Ceramuzpalidzibu 06.02.2018

Sveicināti. Ļoti lūdzu Jūs, sazinaties ar mums.
+37127244477;+37127244455
Nepieciešama Jūsu palīdzība ( cilvēks kurš ir bijis liecinieks R.Druka-Jauzemja darbībām izsoles ), jo viņš ir izkrāpis šāda veida piederošo mūsu Omai māju. KriminālProcess ir uzsākts. Atlīdzība GARANTĒTĀ!

A Andris. 07.11.2017

Aizmirsu piebilst, ka ar to gan viss nebeidzas. Pēc kāda laika (ne uzreiz), banka vēršas pret parādnieku par starpības/zaudījumu piedziņu..