www.sudzibas.lv Zoltners restorāns Neviesmīlīga uzņemšana

Zoltners restorāns - Neviesmīlīga uzņemšana

21.04.2018. Ierados šajā restorānā kopā ar audzinātu kaķi. Es neslēdzu dzīvniekus būros tāpēc viņš bija iemauktiņos lai es varētu kontrolēt lai viņš neaizklīst.
Pirmais ko personāls mums atbildēja: "mēs ar dzīvniekiem neapkalpojam, dzīvnieku var turēt būri 50 metrus no restorāna ieejas. "
tad es aizgaju uz to būri un sapratu, tas ir piemērots suņiem nevis kaķiem.
Ārā bija auksts, un sapratu, ka kaķis justos kā ieslodzītais tajā būrī.

Kā var aizliegt kaķēnus ievest restorānos?
Apzvanot vairākus restorānus par šo jautājumu neviens neizturējās noraidoši un bija gatavi uzņemt mani ar kaķi.

Domāju, ka restorāna īpašniekiem vajadzētu padomāt par personāla izglītošanu un pieņemt saprātīgus un pretimnākošus lēmumus būt daudz elastīgākiem pret klientu vēlmēm.
Mums tas sabojāja apetīti, un visu atlikušo dienu.

Speciāli no rīgas braucu ciemos sagaidot ļoti labu attieksmi,
rezultātā tāds aplauziens.

D

S stellas 22.04.2018

Malači, Zoltners! Man kā klientam nepatiktu kaķis vai suns pie blakusgaldiņa. Man tas nešķiet higiēniski.

B BK 22.04.2018

Savu runci vajag atstat majas. Nepadomaji ka citiem var but alergija? Man nepatiktu es restorana kur skraida dzivnieki.

donna b 22.04.2018

Man pasai ir suns. Nekad nebij doma, lai vestu vinu citur, kur cilveki ed. Un ja ir viens vai divi, kam Jusu kakis iepatiksies, bet parejie turesies pa gabalu. Nevajag mums tos milulus edinasanas vietaas.

Bomboklak 23.04.2018

Cepuri nost Zoltnera priekšā!

Restorāns nav vieta, kur pie galda blakus jāsēž dzīvniekam.

Un Jūs lielais egoists, laikam nespējat aizdomāties, ka tiešām kādam no citiem viesiem var būt alerģija, vai pat arī darbiniekam.

F Fui123 23.04.2018

Visam sava vieta un tavam kaķim vieta ir majas, nevis kur citi cilvēki ēd. Nebija pa tavam prātam un uzreiz sūdzibas rakstam. Kur lai es uzrakstu sūdzību par to tu neesi īsti adekvāts, ka ar kaķi uz restorānu gribi iet?

L Lepnā Lavīze 23.04.2018

Man mājās ir cūka, kādi 200 kg. Viņai arī patīk socializēties, un viņa ir ļoti audzināta. Kā es viņu atstāšu āra būrī vai piesietu pie restorāna ieejas, ja viņa ir plika un ārā tikai +10 grādi? Kā man var aizliegt cūku ievest restorānā? Autor, pasaki, pie kura galdiņa sēdēsi, un es ar cūku būsim pie blakus galdiņa.

I Ivetuks 11.05.2018

Kāpēc ar dzīvniekiem ir jāiet uz restorānu? Man gan Zoltnerā patīk ..

L Līga Pīga 17.01.2020

Man bija līdzīga situācija, kad aizbraucām tur vesela kompānija no Rīgas un, kā parasti - ar manu suni. Suns loģiski, ka socializēts, jo nesēž mājās, bet nāk līdzi man uz darbu ofisā Rīgas centrā, kafejnīcām, koncertiem, taču ne par to ir stāsts. Uz jaunu vietu dodoties, es mēdzu uzzvanīt, paprasīt, vai viss kārtībā, nav iebildumu. Nevienu reizi 2 gadu laikā neviens nav cēlis iebildumus, lielākoties stāvā sajūsmā, lūdzu, brauciet, mēs mīlam dzīvniekus. Bija reizes, kad prasīja, lai būtu pie pavadas, kas man pašai šķiet pašsaprotami. Tā kā uz Zoltneru biju vairākkārt braukusi gan vienkārši vakariņot, gan nakšņot, gan kāzas svinēt, un visādi citādi baudu Zoltnera arhitektūru un kulināriju, ne prātā nenāca, ka šādai vietai varētu būt tik brutāla attieksme. Ierodoties tur, arī mūs iepazīstināja ar 2x2 būri, laukā, krietnu gabalu nost no restorāna, visiem cilvēkiem, kur sunim sāktos atsvešinātības panika.
Man nav vispār nekādu ilūziju, ka šo iežogoto "koncentrācijas nometni" ierīkoja lauku cilvēki, kam no suņiem bail, kuri pieredzējuši agresīvus, neaudzinātus suņus, paši sakosti un kas vispār nejēdz neko no dzīvnieku psihes un vajadzībām, suņu nepieciešamības kustēties un pēc siltuma.

Divi argumenti iepriekšējiem komentētājiem:
1) nevienam no bļauriem, kas muld par alerģijām, pašam nav alerģijas. Kāpēc es to zinu? Jo viņi nejēdz, kā strādā alerģijas pret dzīvniekiem, pret ko un kā īsti tā tiek izsaukta.
2) higiēniskumu jau sen n-tie vetārsti ir galēji apstrīdējuši un n-tie restorāni ir atzinuši, ka tas ir bullshits. Vīrusus, ko mēs saķeram, pārnēsā jūsu galdiņa biedri, nevis suņi. Mans suns ir tīrāks, nekā manis pašas zābaki, nekā nauda, kas tev ir makā, un, it īpaši, tavs telefons.
Mēs varam runāt par to, ka kādam vienkārši nafig nepatīk skatīties uz suni. Legit. Man, piemēram, besī sīki, bļaurīgi bērni. Man riebjas skatīties, kā viņi publiskā vietā ņergājas ar ēdienu. Vai tāpēc iesprostojam viņus tualetē, jo man subjektīvi viņi publiskā vietā nepatīk?

L Lepnā Lavīze 19.01.2020

Līga Pīka, es gan kā klients, gan kā ofisa īpašnieks dotu priekšroku darbiniekam, kurš darbā strādā, nevis cackājas ar savām pudeļbirstēm.
Un tagad pretargumenti:
1) Tu neesi ne ārsts, ne redzējusi medicīniskās izziņas. Lūdz Dievu, lai alerģijas nebūtu smagas! Ja kādam no līdzās sēdošiem, īpaši bērnam, sāksies Kvinkes tūska Tava suņa dēļ, būs gan līķis, gan kriminālatbildība (jā, arī Tev! Un maksāsi kompensāciju tuviniekiem!)
2) Lūdzu linkus uz zinātniski ticamiem avotiem, kur speciālisti (vetārsti?! nevis pētnieki?!) ir zinātniski ticami pierādījuši, ka suņiem nav baktēriju un vīrusu! Savādāk bla-bla-bla vien sanāk. PVD ir citi argumenti.
3) Tiešām suņa ķepas ir tīras?! Staigājot pa zemi? Purns, ostot savus izkārnījumus un citu suņu apzīmētus pakšus?
4) Kafejnīcas ir būvētas cilvēkiem un viņu bērniem, un maksā cilvēki ar viņu bērniem, nevis Reksis ar Duksi! Un tagad padomā divreiz, kuram kafejnīcās ir prioritāte!
5) Bet lauku cilvēkus Tu laikam esi redzējusi tikai pa auto logu. Laukos suņiem ir daudz lielāka brīvība nekā pilsētā.Tavs krancis arī būtu laimīgs, ja nedzīvotu pilsētas dzīvoklī.

H hamurapi2020 19.01.2020

es ļoti iebilstu atrasties restorānā ar kaķiem vai suņiem... ja pašam patīk, tad viss ir labi, bet publiskajā vietā nevienam nav pienākums mīlēt Jūsu dzīvniekus un ir tikai normāli, ka cilvēkiem nepatīk.
beidziet vest uz veikaliem un restorāniem savus dzīvniekus!

B Berkene 22.06.2020

Principā Zoltnera īpašniekiem riebjas gan dzīvnieki gan bērni- dzirdēju vienreiz komentāru no īpašnieces- ko tas sīkais kverplis (apmēram 3 gadīgs bērns) smērē manus logus ar savām netīrajām ķetnām

J Jasmīna Marta 10.10.2020

Neviesmīlīga uzņemšana restorānā. Vizdegunīgas oficiantes.