www.sudzibas.lv Renti Naudas izspiešana par nezināmiem pakalpojumiem

Renti - Naudas izspiešana par nezināmiem pakalpojumiem

Biju paņēmis mašīnu līzingā Renti/mogo. Līgums paredz, ka pēc pusgada varu atgriezt atpakaļ, ja nevēlos turpināt. Pie nodošanas akts tika sastādīts vienā eksemplārā. Tika konstatēti defekti uz aizdomu pamata ātrumkārbā un iespējams ritošaja daļā. Tagad saņēmu rēķinu par defektu novēršanu 1700€. Man nerāda ne mašīnu, ne defektācijas aktus par remontiem ne pašu remonta tāmes. Draud ar tiesu un creditreform. Man tādas naudas nav uzreiz ko samaksāt. Viss jau būtu saprotams, iespējams tas remonts bija vajadzīgs, jo mašīna jaunā nebija, bet kāpēc netiek rādīti akti par remontiem.? Viņi protams var sarakstīt jebko! Kāš cik var un galvenais neko tu nevari ne pierādīt ne kādam sūdzēties.

Atbilde no Renti Support Pārstāvja atbilde 28.12.2020

Labdien,
Atvainojamies, ka ir radusies šāda situācija, tomēr, aicinām sazināties ar mums rakstot uz e-pastu [email protected], norādot visu nepieciešamo informāciju par Jums un Jūsu līgumu, lai varam šo lietu izskatīt un sniegt ieskatu no mūsu puses. Pašlaik nevaram komentēt neko sīkāk, pirms neesam apskatījuši visas šīs lietas detaļas.
Mums ir svarīgi, lai mūsu klienti ir apmierināti, tāpēc ļoti ceram, ka ar mums sazināsieties un mēģināsim palīdzēt, atrodot labāko risinājumu.
Jauku dienu vēlot, Renti

V vitols 15.07.2019

Vai tev māte mazotnē nemācīja iztikt no tā, kas ir un no svešiem sašām ne aizņemties!
Lōģiski, ka viņu intereses ir maksimāli nopelnīt un viņi ies uz visu, lai tas tā notiktu.

Ventilators 15.07.2019

Ja tas viss bija telefona sarunā, tad tas nekam neder.
Uzraksti e-pastu ar E-parakstu parakstītu iesniegumu. Un e-pastā uzraksti to pašu, ko iesniegumā, minot termiņu atbildes sniegšanai, kā arī norādī, ka vēlies atbildi elektroniski vai pa pastu. Ja viņi neatbild noteiktā termiņā, raksti PTAC - arī var elektroniski. Tā un ši tā, renti nedod atbildi uz prasījumi. Sūtīju tādu un tādu ziņu. Ko darīt? Izspiež naudu, bet nesaka par ko.

Ja viņi atbild, ka nedos tev tāmes vai citus izrakstus, kā viņi to fiksējuši un kur fiksējuši (ieskaitot datumus), arī raksti PTAC.. šamie vnk izspiež naudu. Ko darīt. Galvenais lai rakstiska tev atbilde un jebkurā gadījumā raksti uz PTAC, lai laicīgi viņi iesaistās. Ja iedod izdruku ar tāmi, tad tur arī jābūt parakstam. Vienmēr kāds ir par kaut ko atbildīgs.

Un pārlasi līguma nosacījumus, vai kaut ko neesi palaidis garām. Bet jebkurā gadijumā raksti uz PTAC.

D Driver driver 25.09.2019

Tieši tāda situācijā nokļuvu arī es .Tā ir krāpnieku banda.Viņus jatiesaa.UN te šaubu nav.

K kasp4 17.03.2020

Elles kantori iet roku rokā ar Gandonvīrusu.

K kasp4 17.03.2020

Elles kantoris,iet roku roka sanāk ar Gandonvīrusu.
Tipiskie appisēji.