www.sudzibas.lv Renter Pro SIA, APA Būvnieks SIA, APA Real Estate SIA Meklēju cietušos, kuri cietuši no augstāk minēto uzņēmumu darbībām

Renter Pro SIA, APA Būvnieks SIA, APA Real Estate SIA - Meklēju cietušos, kuri cietuši no augstāk minēto uzņēmumu darbībām

Lūdzu atsaukties cilvēkus, kuri cietuši uzņēmumu darbības/bezdarbības saistībā ar nekustamo īpašumu īri/nomu ar izpirkuma tiesībām, nekustamā īpašuma pārdošanu. Uzņēmums SIA Renter Pro, 40203175462, kura īpašnieks ir Dmitrijs Dubičš, uz prokūras pamata darbojas Pāvels F. Apa Būvnieks SIA 40203111048 un Apa Real Estate SIA, 40103785648

Z Zanna22 12.08.2022

Uzsākot mājas pirkšanas procesu saskārāmies ar dažādam aizdomīgām darbībam, nesakārtotiem dokumentiem, mājas nodošanai ekpluatācijā, zemesgrāmtas nokārtošanu. Šis cilvēks ir tik aizņemts plānojot jaunus darījumuas, ka nav laika pat parakstīt līgumu par mājas pirkšanu. Kā arī neskaitāmas aizķeršanās mājas būvniecības procesā, līdzekļu trūkumā utt. Daudz solījumu, bet ne rīcības.