Rentalcars.com - Krāpšana

Šī brīnišķīgā sajūta – Jūs iedarbināt dzinēju, un jūsu piedzīvojums var sākties...

Paņēmām nomā mašīnu firmā https://goo.gl/wGVh79
Latvija ir viņu tā saucamie starpnieki, kuri naudu savāc, bet par pakalpojumu kuru nesniedz naudu neatdod.
Attaisnojums paši vainīgi, neesiet lētticīgi un neuzķeraties kā mēs.

I Innta 31.07.2018

Mums bija līdzīga situācija. Pasūtījām mašīnu caur Rentalcars.com, iznomātāji bija Goldcar.
Rentalcars mūs pārliecināja, ka vajadzīga pilna apdrošināšana, jo bez tās viņi nevarēšot palīdzēt risināt problēmas ar Golcar, ja tādas radīsies. Tā mēs samaksājām papildus vairāk kā 50€ un priecīgi devāmies atpūsties pārliecībā, ka nebūs , mašīnas saņemšanas brīdī, nekādu problēmu un lieku jautājumu, jo mēs ar vīru varam kontaktētie vācu valoda, bet angļu valodā tikai kūrortā nepieciešamās frāzes.
Problēmas sākās lidostā, pie atslēgu saņemšanas. Darbinieks runāja tikai angliski un vispirms centās pierunāt īrēt dārgāku mašīnu no kuras atteicāmies. Tad tika izrakstīta vienošanās spāņu valodā par depozītu, kuru vīrs parakstīja, jo nebija citu variantu.
Dienu ātrāk atdevām atpakaļ mašīnu ar pilnu bāku, kā saņēmām, un pēc divām dienām uz kontu saņēmām atpakaļ daļu no depozīta.
Uzzinājām no paziņām, ka mēdzot daļu no depozītā uzreiz neatmaksāt, jo iespējami īrētāju pārkāpumi un soda kvītis.
Pēc trīs nedēļām jau Latvijā uzrakstīju Rentcars vēstuli, par atlikušajiem 87€ depozīta. Atpakaļ saņēmām vēstuli no Rentcars, ka viņi sazinājušies ar Goldcar un summa ieturēta par papildus pakalpojumiem un ja mums ir pretenzijas, lai mēģinām caur banku atgūt naudu un bija iztulkoti latviešu valodā depozītā iekļautie punkti ( super ekstras ).
- vēlreiz samaksa par apdrošināšanu,
- par priekšējā stikla apdrošināšanu ( tas bija iekļauts pilnajā apdrošināšanā)
- par benzīnu ( 12,36€ ) , bāku pilnu iepildījām aptuveni kilometru no lidostas
Un tas viss aplikts ar PVN- 21%.
Tā kā Rentcars solītais “ jūsu depozīts ir drošībā” tā arī palika solītais.

Pacco_al 01.11.2019

Jā daudzi auto iznomātāji rīkojas negodprātīgi, jo pēc tam tiešām nevar pierādīt, ka bāka bija pilna utt. Un viņi rēķinās ar to, ka pārtikušie cilvēki par 87 EUR netaisīs histērijas, lai nebojātu iespaidu par ceļojumu. Bet protams, šādi servisi nav priekš nabagajiem, skopajiem un piekasīgajiem latviešiem, kuri par 0.06 EUR "principa pēc" vedīs trīs mēnešu garu sarakti, tērēs laiku un nervus, lai tos kā nepamatoti ieturētus atgūtu. Un pēc tam visiem ar lepnumu stāstīs, kā no tiem krāpniekiem tomēr dabūja savu naudu atpakaļ.
Pasaulē tomēr visi nav tādi knauzeri un kapeiku pisēji un uzskata to par dzeram naudu, bet ne jau latvieši.