www.sudzibas.lv Remob Fotoaparāta remonts

Remob.lv - Fotoaparāta remonts

Augustā aiznesu labot Nikon D5100 kameru, bija aizdomas par mitrumu, neslēdzās iekšā. Pavaicāju, cik drīz varētu paskatīties, teica, ka rītdien. Aparāts vidēji nopietns, remonts maksāšot 20-50 Ls. Nu ok. Un kopš tā laika es no viņiem 3 nedēļas klausījos visādus tekstus, kas vairāk izklausījās pēc vienkārši otmazoniem, jo savā starpā nelīmējās. Beigās kad jau bija sajūta, ka vienkārši lamāšanās nelīdzēs, aparātu dabūju, strādāja. Samaksāju, protams, 50 Ls. Garantiju dodot 1-3 mēneši, man būšot 1 mēnesis.

Līdz šai vietai biju domājis vispār par viņiem nerakstīt, jo kam negadās.

BET, nupat, nepilnus 3 mēnešus pēc remonta aparāts atkal nedarbojas!!! Nu ko tur piebilst...

J

N Nauris26 20.11.2013

Doooh... Ja aparāts bijis ir mitrumā, tad tas ir tikai laika jautājums, pat vsp brīnos kā uz mitrumā atradušos aparātu vēl garantiju iedeva? :D