www.sudzibas.lv Relaks Tūre! Neatmaksā naudu!

Relaks Tūre! - Neatmaksā naudu!

Lai gan Relaks Tūre ir diezgan zināms un stabils uzņēmums, kas piedāvā ceļošanas pakalpojumus, tomēr uzticēties laikam nedrīkst nevienam.
Proti, tika plānots ceļojums, kurš beigās tika atcelts, jo netika savākts nepieciešamo braucēju skaits.
Šobrīd ir pagājušas jau divas nedēļas, bet iemaksātā nauda (200 lati, 100 lati no cilvēka) joprojām nav atmaksāta.
Kad tika atcelts brauciens, solīja, ka maksimums trīs dienu laikā nauda tiks ieskaitīta kontā.
Ir zvanītas jau kādas trīs reizes. Pēdējā reize, viena no darbiniecēm, kas atbild uz telefona zvaniem, atbildēja: Jā, es solīju, bet neizdarīju!
Tad lai šī jaukā kompānija maksā maksā procentus, par naudas aizdošanu!

Katrā ziņa, esiet uzmanīgi, bet mēs cerēsim atgūt ieguldīto naudu!

T TAVS_VELNA_KALPS 18.09.2012

Nav nekāds brīnums ka neatmaksā, palasiet šeit pēdējos ierakstus un izvērtējiet pirms doties ceļojumā ar šo itkā labi zināmo kompāniju:

...relakstūre.. nauda kokos neaug

J Juris 31.07.2014

Grupas vadītāja Valda Madalāne no Relaks Tūre grauj uzticību šai firmai un vēlreiz pierāda, ka viens neprofesionāls un augstprātīgs gids spēj sabojāt ceļojumu vairākiem desmitiem cilvēku. “Ziemeļitālijas Alpi tuvplānā” no 15.-24.07.2014 daudziem paliks atmiņā, kā Madalānes ņirgāšanās un klaja cinisma piemērs. Maršruts netika ievērots, izbraukšanas laiki tika kavēti, ekskursijas tika atceltas utt. Šī persona laikam nav apmācīta, ka jāstrādā klientu labā, nevis otrādi. Samaksājot ceļojuma naudu kļūsti par ķīlnieku- paveiksies ar vadītāju vai ne. Man stipri nepaveicās.

E esesmues 03.04.2015

Relaksture ne atdot naudus par atcelto braucienu 11.aprili Italiju, par diviem cilvekiem 870 eiro. Un pat ne taisas, sak ka nauda nav. Nekadu citu braucienu ne piedava un atcel uz aprili un maiju braucienus.Ejam uz PTAC un ja vajag ari uz tiesu