www.sudzibas.lv Reinis Bērtulsons ir spameris Reinis Bērtulsons sūta visiem spamu!

Reinis Bērtulsons ir spameris - Reinis Bērtulsons sūta visiem spamu!

Reinis Bērtulsons regulāri draugiem.lv portāla vēstuļu sadaļā spamo un nereaģē uz aicinājumiem nesūtīt spamu.
Tāpēc lūdzu šo spamotāju profilu nosūdziet Tautas policijai, lai beidzot viņu dzēstu no portāla./

G grr1989 24.07.2013

Oho, Iegoglēju sevi un izrādās kad esmu spameris :D

Ir vēstules kuras izsūtu, bet katrai ir bijusi piebilde, "Ja nevēlies saņemt šada tipa vēstules, vienkārši ziņo!" :D

Var arī atsūtīt, piemēram tik vieknkārši "nesūti" tie tiek uzreiz izņemti no saraksta! ;)

UN KO VISPĀR DARA ŠIS CILVĒKS MANU DRAUGU LOKĀ PORTĀLĀ DRAUGIEM.LV ???
Es atbildēšu, noteikti pats mani aicināja! :D:D:D

Ar cieņu Reinis Bērtulsons ;)

P.S. pievienošu arī savu bildi lai turpmāk uzmanītos no manis "spamera" ;)

S smīkņa 24.07.2013

Lasīt neproti, repa gabal? "spamo un nereaģē uz aicinājumiem nesūtīt spamu."

G grr1989 25.07.2013

Nezinu vai to var nosaukt par spamu :D

Draugiem izsūtu savus koncerta dat. un jaunumus par grupu, tie kuri nevēlās saņemt vēstules tie nesaņem, tie kuri vēlas tie saņem, nau spiesta lieta ;)

Atkārtošos. 1. Kapēc tāda persona arodas manā draugu lokā drugiem.lv ?
2. Janu esi apmaldījies un tomēr esi manā draugu pulkā, jo apstiprinu draudzēties tomēr diezgan daudz cilvēkus un nespēju izsekot. Tātad - informē mani kad šādas vēstules nevēlies saņemt!!! :D Ir gadījies kad nosūtu NEJAUŠI vairāk par vienu reizi kļūdas pēc. Man atraksta piem. nesūti vienu un to pašu vai nesūti vispār vai kautkā tā... katrā ziņā reaģēšu uz notiekošo! ;)

3. Kas nau manā draugu lokā vēstules nesaņem par končiem un utt. Kā arī draugiem.lv piedāvā personu bloķēt. janu es riebjos kādam pamatīgi, šis profils mani vairs neredzēs. Tikai jāpasvīst peli nedaudz pakustināt :D

Nožēlojami kad ir jāraksta lietas kas ir pašam par sevi saprotamas! :D

Ar cieņu R.Bērtulsons ;)

P.S.
Kā arī atvainojos par kļūdām, darbā sēžot sarakstīju...

M mimo 25.07.2013

Reinis, больше не спамь) Люди ругаются.

L Līga Stola 05.08.2017

Pilnīgi lieka sūdzība!