www.sudzibas.lv Regnus Kā strādā firmas darbinieki ar klientiem

Parādu piedziņaskompānija"ŖEGNUS"' - Kā strādā firmas darbinieki ar klientiem

Labdien!
Mūsu valstī nu ir brangi uzplaucis jauns bizness, domāju, ka valsts vīri ir priecīgi, jo noteikti, šie godīgie darboņi, lamājot, saukājot, draudot cilvēkiem, maksā valstij kārtīgus nodokļus.Runājot par šo kompāniju, viņa ir izskolojusi it īpaši savus darbiniekus, jo ne pa jokam tiek zvanīts, draudēts, sms arī ir treknas.Patreiz nesaukšu vārdā, bet konsultējoties attiecīgajās iestādēs, tiek noskaidrotas šo firmu privilēģijas attiecībā uz piedziņu.
Es pati konkrēti maksāju kredītdevējam to ko esmu paņēmusi.Mūsu valstsvīri nedēļām ilgi skata likumu, vai 1, septembrī tirgot alkoholu vai nē, bet re, cik mums ir izspiedēju brigādes, kas strādā valsts labā, lai publisko, cik godīgi viņi maksā nodokļus un vai pašiem nav parādu?

B Baņkieris 10.03.2010

Neviena no parādpiedziņas firmām Latvijā nodokļus nemaksā, jo visi darbinieki šajos uzņēmumos ir noformēti kā individuālā darba veicēji un šo darbinieku ienākumi ir atkarīgi no tā cik daudz naudas izdodas "izsist" no parādniekiem un šeit jau visas metodes der! Tāpēc arī ir draudi u.t.t.
Individuālā darba veicējiem pašiem ir jānomaksā nodokļi no saviem ieņēmumiem, bet tas jau netiek darīts.
Parādpiedzinēju darbība Latvijā ir puslegāla, tāpēc tiem, kas ir krituši šo piedzinēju nežēlestībā uzreiz iesaku viņus "atšūt". Maksājiet kreditoram to ko esat viņam parādā + kavējuma procenti un neviens parādpiedzinējs nedrīkstēs jums neko darīt!
________________________________________________________________________________PARĀDPIEDZINĒJAM NAV TIESĪBU:
1-draudēt;
2-iesaistīt jūsu radiniekus, darba devēju;
3-traucēt `jūs laika periodā no 17:00 līdz 8:00
4-traucēt jūs brīvdienās un svētku dienās;
5-informēt jūsu kaimiņus par jūsu parādu.
Ja jūs novērojat, ka kāds punkts tiek pārkāpts, droši griežaties PTAC vai ar iesniegumu prokuratūrā!
ZINIET SAVAS TIESĪBAS UN PIENĀKUMUS!
Parādi ir jāmaksā laicīgi, bet ja sanāk misēklis, tad vajag kontaktēties uzreiz ar kredītdevēju, nevis klusēt un slēpties no viņa!
Protams, ir kreditori, kas ne sevišķi iedziļinās jūsu problēmās, tādi kā GE Money Bank, bet viss ir runājams un apsriežams. Nevajag baidīties!

S Sančo 10.05.2010

nu nez nez, par ge money varu teikt tikai labu, vienmēr kad alga netika laikā ieskaitīta, vai arī sanāca tā, ka vnk fiziski naudas nebija, vienmēr piezvanīju izstāstīju kas un kā, nekad nebija soda procenti un nekādas draudu vēstules, man laikam laba pieredze ar ge money.

V Viktorija 16.05.2010

Pats REGNUS jau izturas pret darbiniekiem kā pret vergiem! Algas 50% maksā konvertos, sola vienu maksā citu. Direktors konkrāts rupeklis, kā izteicās viena no parādniecēm, tad šādu stilu piekopa reketieri 90-tos!
Neejiet tur strādāt, iesaku! Parādnieka iebiedēšana ir galvenais darbošanās stils!

I Ivo 29.05.2010

Esmu šajā uzņēmumā jau ne pirmo gadu-un daru savu darbu labi, un atlagojums ir labs un darba apstākļi ir super! It īpaši gan uzsvēršu, ka attieksme no bosu puses ir iedāla! Tā kā tie kas nemāk strādāt arī par sētnieku strādājot vienmēr pukstēs, ka ielas ir netīras utt!!

I Inese 29.05.2010

Muļķibas!!! Es REGNUSa stradaju jau labu laiku. Tagad esmu dekreta atvalinajuma un driz atsakšu stradat

A Antons 04.06.2010

Nemāku teikt par tiem kas strādā Regnusā n-tos mēnešus/gadus, bet jaunos darbiniekus tur vienkārši apčakarē bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem. Cilvēks nostrādā mēnesi (pārbaudes/apmācības laiks), pēc kura būtu jāsāk normāli kapāt, bet viņam ņem un pasaka, ka šo mēnesi viņš neko nav darījis un tikai degunā urbinājis un samaksā kaut kādu kapeiku aploksnē, lai gan patiesībā viņš ir sasniedzis zināmu rezultātu un panācis no parādniekiem maksājumus. Ar citiem šķiras jau pēc nedēļas un vispār neko nesamaksā. Protams, ka ar jauniņajiem darba līgumu neslēdz, no kā var secināt, ka viņi ir tikai tāds lētais/bezmaksas darbaspēks uz to nedēļu/mēnesi.
Tiklīdz ar bosiem sāc runāt par darba līgumu, kā šie paši no jauniņā atvadās.
Tā kā visiem potenciālajiem REGNUS darbiniekiem iesaku uzmanīties no šī blēžu kantora!!!

R regnusfans 07.06.2010

Njā Ojāram kantoris ir diezgan interesants, stop! nē kā viņš pats to sauc-Kompānija!Es labāk stāstos par Oji neizplūdīšu, ne viņš ir labs ne slikts, bet vienkārši nedaudz muļķis :D

J Jānis 07.06.2010

IK REGNUS ir kārtīgs tišiņa vienpersonas kantoris bez iespējām piedzīt kavējumus, jo darbojas bez apdomas un takta izjūtas! Vislabāk rakstīt iesniegumu policijā par draudiem, patērētāju tiesībām, pazemošanu un meliem! Rezultāts pozitīvs, Ojārs nobīstas, ir pārbaudīts! Pēc tam sākas normāla izlīgšna! Veiksmi neapmierinātajiem IK REGNUSA darbībā!

J Jānis 27.06.2010

Līgo, līgo... Ojār, priecīgas pohas!

R Raitis 13.07.2010

Tevi jau atlaida par sliktu darbu, pats taču zini savus rezultātus. Nedomāju, ka uzņēmumam vajadzētu turēt slaistus.
Tas, kas te rakstīts, nav gluži patiesi. Jo darbinieki, kas strādā kārtīgi, te arī var labi nopelnīt. Tos, kas grib gurķoties, protams netur. Arī patreizējos, grūtajos laikos varu justies droši un stabili.
Un vispar vajadzetu nopublicet visu šo "lielo" darbinieku vardus, uzvardus, jo zinu ka ir un bus ko teikt bijusajiem un esošajiem darba devejiem !

K Koleģe no REGNUS 14.07.2010

O ! Forši uzrakstīts. Sveiciens kolēģim Raitim ! Tieši tā, vajag publicēt !!!

Z zinta 07.10.2011

Es, starp citu, nepiederu pie slaistenēm. Bet, izskatot Regnus nenoteikto attieksmi pret darba meklētājiem, ko citu man teikt? Tādiem darba devējiem nevēlos uzticēties. Nekādas sociālās garantijas, piedāvā slēgt līgumu kā pašnodarbinātai personai. Ojārs izvairās runāt par jebkuru tēmu, kas saistīta ar darba samaksu. Tā vietā demagoģisks jautājums: "Vai Jūs vēlaties strādāt to darbu?" Jo dziļāk rokos konkrētā piedāvājumā, jo karsāk negatīva attieksme no Ojāra. Nu, ko es varu vēlēties, ja man atsakās runāt par algu! Apkopējam tak uzreiz piedāvā, cik maksās. abas puses zina, ar ko rēķināties.

Z zinta 07.10.2011

Esmu godīgi stādājusi, maksājusi nodokļus, līdz ar to man pienākas pabalsts par samaksātiem nodokļiem. Toties, tādi kā Ojārs iedomājas, ka jāpieņem darbā tie, kas nekad nav maksājuši nodokļus, dzīvo izmisumā, bezdarbnieka pabalstu nav saņēmuši un tāpēc kā suņi ries uz mēnesi. Ojār, lai Tev veicas darbinieku meklējumos, tikai no muļķiem produktīvs risinājums tāpat neiznāks.