www.sudzibas.lv Regnus Nelikumīga un nekaunīga parādu piedziņa

REGNUS - Nelikumīga un nekaunīga parādu piedziņa

Kompānija pārstāvis Romāns ar šantāžas palīdzību un smieklīgiem draudiem mēģina darīt visu, lai pēc iespējas ātrāk nomaksātu saistības, lai gan atmaksas termiņi norunāti.

Palasiet LR Civillikumu par Pedziņas izdevumu atmaksu - Tās NAV jaatmaksā !!! un iepriekšējos komentārus un visu sapratīsiet !

B

V Vaņa 21.02.2011

Pilnīgi pareizi! Piedziņas izdevumi ir jāmaksā pēc tiesas lēmuma un ne ātrāk!
Tāpat naudu jāskaita nevis uz piedzinēja kontu, bet gan kreditora kontu!
Lasiet Civillikumu un tad šitādus pidarus var tā nolikt pie vietas, ka viņi jūs netraucēs!

SITIE KANTORI VISI STRĀDĀ UZ CILVĒKU NEZINĀŠANĀM!

L Labvēlis 21.02.2011

Pēc Civillikuma vai jebkura cita normatīva akta kredīt ņēmēja pienākumos neietilpst atmaksāt piedziņas izdevumus.
Civillikuma 2307.pants nosaka, ka piedziņas izdevumi jāsedz pilnvarotājam.
Civillikuma 18.nodaļas 1.apakšnodaļā par pilnvarojuma līgumiem, 2304.pants nosaka, ka pilnvarnieks nedrīkst gūt peļņu no lietas sev pašam.

Pieprasot no kredītņēmēja, kā trešās personas kaut kāda veida samaksu par parād piedzinēja pakalpojumiem, kurus piedzinējs sniedz aizdevējam, ir uzskatāms kā mēģinājums gūt papildus peļņu no pilnvarojumā dotā uzdevuma izpildes, kas kā jau pieminēju ir pretrunā ar Civillikuma normām, līdz ar to prettiesisks.

Mūsu valstī ar inkaso darbībām drīkst nodarboties:

- Valsts ieņēmumu dienests;
- Zvērināti tiesu izpildītāji pēc tiesas lēmuma!

Viss, vairāk nevienam nav tiesības pieprasīt no jums kaut kādas samaksas!

K Kate 23.02.2011

drausmas

I Ieva 03.03.2011

Tajā Regnus laikam visi ir tādi. Ir viņiem tāda Indra, kura to vien dara kā sūta draudu sms, ka viņa kopā ar policiju dosies pie manis un maniem radiem aprakstīt īpašumu, norādot cikos un kad.

I Ilzīte 03.03.2011

REGNUSĀ strādā tāda Arita Dakstiņa, izsūtīja draudu vēstules draugiem.lv visiem maniem radiem, draugiem un ne tikai. Vērsos pie jurista, būs tiesa. Nedrīkst ļaut viņiem darīt ko grib. Tagad viņas profils ir dzēst no draugiem.lv-žēl, varētu viņas draugiem arī kaut ko aizsūtīt.Un tas viss dēļ 80 Ls parāda, ko maksāju firmai kurai esmu parāda, bet ne jau tam pagrīdes kantorim. Laikam līdz viņiem šī informācija vēl nav aizgājusi. Latvijā sanāk, ka var oficiāli nodarboties ar izspiešanu?

A Agnese 03.03.2011

Tie REGNUS piedzinēji galīgi traki !!! Atbrauca pie manis uz darbu, runāja ar vadību, kolēģi uzzināja par manu parādu. Deļ tā visa man darbā ir lielas nepatikšanas. Samaksāju tiem parazītiem, lai būtu miers !

A Aiwa 03.03.2011

Shausmas!!!Agnese vai vinjs newar iesuudzeet?

A Aiwa 03.03.2011

Shausmas!!!Agnese vai vinjus newar iesuudzeet?

J Janīna 09.03.2011

"REGNUS" Esmu pedagogs. Pie manis atbrauca uz skolu. Teicu, ka šobrId, personisku iemeslu dēļ, nevaru maksāt. Pēc nedēļas tiesu izpildītājs nobloķēja manus kontus. Piedzinēji taču varēja pagaidīt vismaz pāris nedēļas.

э Эльмира 10.03.2011

Интересно получается. Как деньги брать закона нету, а как отдавать. Вы сразу ЗАКОН ! ЗАКОН ! Взял, будь должен и отдай. Правильно, что ходят и требуют.

S smukaisOskars 10.03.2011

Janina, ko tu vari muldet?kadi bloketi konti???kas tad tos blokeja?Regnus?mulkibas!

E Esesesseseseseses 10.03.2011

Эльмира, odolzhi mne 5 6tuk Ls, a? :D :D :D :D Ti naverno tozhe iz etih uroduf kotorije vimagajut u bezrabotnih djenjgi!

э Эльмира 10.03.2011

А мне должны 16 штук и что ?Кто мне вернёт и где этот урод, который должен.

E Esesesseseseseses 10.03.2011

Эльмира, izvenji, njehuj bilo takije djenzhata otdalzhivatj! Vopros: Ti v svojom ume bila kogda takije djenjgi otdala?:D :D :D :D

э Эльмира 10.03.2011

Понятно всё. Здесь такой бред пишут. Всем Удачи !!!

G gfgff 20.04.2011

Man arī tāds sms atnacisno kaut kāda Romāna, bet man gan ar Credit 24, gan ar Regnus vispār nekādu sakaru nav...Man pat nav neviena ņemta credita.)Kas tās vispār tāds ir?

K Kreditreform 26.04.2011

ddd

Z zinta 06.10.2011

Ja es strādāšu Regnusā, man būs otrs profils, kuru nebūs žēl, ka izdzēš. No sava īstā profila tiešām neko nerakstīšu, citādi tie trakie izdzēsīs ar visām bildēm. Bet nav tak problēmas. Ja ir draugi, kas uzaicina, var uztaisīt, cik profilus vien gribi. Visus tāpat neizdzēsīs. Un parādniekiem arī nevajadzētu slapstīties, bet iziet uz dialogu, par parādu nomaksas termiņiem vienmēr var vienoties. Nez ko tie gudrinieki teiktu, ja kāds no viņiem aizņemto naudu neatdotu. Tad gan brēktu pieslapinājuši bikses. Kā vispār var nelikties zinis, ja esi kādam parādā? Nu... ir grūtības, atmaksa aizkavējas... nu runā, esi atvērts dialogam. Pret tādiem bēguļotājiem ir jābūt visnegatīvākajai attieksmei.

Z zinta 07.10.2011

Par laimi, Regnusā nestrādāšu. Ojārs Ozerisnskis ļoti īpatnēji izvēlas cilvēkus, ar kuriem sadarboties. Šodien ierados uz darba interviju un secināju, ka tam cilvēkam galvenais ir apčakarēt pārējos. Viņš vēlas pieņemt darbiniekus tikai uz tādiem nosacījumiem, ka tās būs pašnodarbinātas personas. Es arī, starp citu, esmu darbojusies kā pašnodarbināta persona, kārtoju nodokļu grāmatvedību utt., bet tas bija manās interesēs, nevis tādiem kā Ojāriņš. Labāk es iešu par apkopēju, nevis kalpošu tādiem Ozerinskiem par velti, ja pat nevar atbildēt man par elementāriem darba samaksas jautājumiem. Ja saka, ka parāda piedzinēja vienīgais uzdevums ir telefona zvani. Es ar parādu piedziņu nodarbojos pašvaldību kapitālsabiedrībā, man bija izveidota pārskatāma sistēma, bet es visminimālāk to darīju caur telefonu. Man bija daudzas brīdinājuma vēstules, , caur kurām varēju pierādīt savu darbu. Bet Ojāriņš pieprasa, ka darbu jāpierāda caur mistiskiem telefona zvaniem. Uz elementāriem darba organizācijas jautājumiem nevar atbildēt. Un negrib. Bet ko darīs Ojāriņs, kad neviens gudrs cilvēks pie viņa darbā nepietieksies? Tagad jau iet uz to pusi, tikai bumbulītis to nesaprot. Nu, lai veicas puisēnam.