www.sudzibas.lv Rebars SIA Nekvalificetie celtniecibas pakalpojumi

Rebars SIA - Nekvalificetie celtniecibas pakalpojumi

Labdien ja kads gribes sev buvet maju, pasutit logus, visu parejo kas saistits ar sim lietam. Nevienam neiesaku versties firma REBARS SIA. Pazaudesiet nervus un pa savu naudu partaisisiet darbus ko tie stradnieki ir sadarijusi. Regnars Barinovs un vina kolegis Maris. Numuri 22777774 un 27777722.

Я считаю, что Regnars Barinovs - . Нанимает из деревень порядочных ребят, селит их в Риге в подвале и отсылает на объекты работать за еду. Вкратце: договор составляется, условия приемки объекта оговариваются. Объект выполняется в срок. Но когда клиент напоминает, что в договоре прописано, что если работа выполнена некачественно, то за это положен штраф, этот Рагнерс Бариновс начинает хамить. И, да, ему жена не даёт. Вы спросите, откуда я это знаю... Так вот. Этот при разговоре с клиентом спрашивает, дает ли тому жена. Видимо, у самого большие проблемы с сексом. Короче, Регнарс Бариновс - .

S SV1908 07.09.2016

Не могли бы Вы дать какой либо телефон клиента SIA''REBER'', которому не предоставлена услуга этой фирмой. спасибо.

A Aleksejgem 01.04.2020

1) Ну таки дай свой номер телефона
2) А тебе зачем?

pilnigi piekritu SIA REBARS. ir tendeti uz stradnieku piekrapsanu. baro ar maziem avansiem un paliek lielas summas parada. kuras protams dabut naw iespejams. visiem pasutitajiem neiesaku saistities ar so firmu. si firma veic loti nekvalitativus darbus. vini ir tendeti atri kautko salipinat un sanemt naudu. darbus nekad laika nepabeidz. es pats saja firma stradaju un visu to esmu pieredzejis. padomajiet pasi, ka strada cilveki kuriem nemaksa naudu. Izdariet secinajumus pasi. firmas ipasnieks Regnars Barinovs kura numurs ir 27777722, un Maris Civca kura numurs ir 22777774.

S SV1908 07.09.2016

Прошу отозваться обманутых клиентов SIA ''REBERS'' для коллективной подачи иска. Деньги за выполнение заказа перечислены,телефон владельца отключён. Телефон для контакта 28220702