www.sudzibas.lv Mc2 Slikts serviss

Reaton/MC2 - Slikts serviss

Uz dēla dzimšanas dienu mana sieva pasūtīja bērnu torti un es atbraucu tai pakaļ. Pārdevēja Nataša Mahotina atnesa torti absolūti neatbilstošā iepakojumā, kaste bija pa lielu un pati torte nebija piestiprināta no apakšas. Es paskaidroju pārdevējai, ka tādā iepakojumā būs ļoti grūti vest un atvest torti līdz gala mērķim veselu. Sekoja rupja atbilde, ka mazākas kastes nav. Es uzstāju un pēc 10 min tika atnesta mazāka izmēra kaste.

Es gribētu pievērst uzmanību, ka pārdevējas Natašas Mahotinas apkalpošana bija ne tikai neprofesionāla, bet šokējoši rupja, neskatoties uz to, ka es pats viņai palīdzēju pārlikt torti un līdz galam centos verst komunikāciju par labu. Skandāls uz vietas nenotika tikai tāpēc, ka man mana dēla dzimšanas dienā bija tik pacilājošs garastāvoklis, kuru bija ļoti grūti sabojāt.

Tajā pašā dienā Mahotina zvanīja manai sievai ( kā pasūtītāja viņa bija atstājusi savus kontaktus) un nereāli sliktā latviešu valodā paziņoja, ka ir notikusi kļūda un esmu pārmaksājis par torti 10€.
?!

Rezumējot, esmu nepatīkami šokēts, ka tik prestīžā veikalā ir iespējama tik rupja, pat aizskaroša apkalpošana.

H