AtrisinātaRealtorpro - Krāpšana

2019.gada jūlijā portālā ss.lv apskatīju dzīvokļa sludinājumu, dzīvoklis tika pārdeva mākleris Vineta Villere. Pēc dzīvokļa apskates nolēmu pirkt dzīvokli ņemot hipotekāro kredītu. Ar Vinetu vienojāmies, ka viņa noorganizēs novērtētāju, kurš novērtēs dzīvokli. Sarunā norādīja, ka viņai ir zināmi novērtētāji. Norādīju, ka man ir Swedbank, un bankai ir savs apstiprinātais novērtētāju saraksts, ja nepieciešams to varu nosūtīt Vinetai, uz ko viņa atbildēja, ka viņai tas ir zināms un ir novērtētājs, kurš ir apstiprināts Swedbankā. Pēc novērtējuma saņemšanas konstatēju, ka novērtējumu ir veicis novērtētājs, kurš nav bankas novērtētāju sarakstā, tādējādi iesniedzot bankā novērtējumu, bankai papildus man bija jāmaksā 30 eur par novērtējuma pārbaudīšanu, kā arī tas aizņēma papildus laiku. Zvanot Vinetai Villerei paudu savu neapmierinātību, kāpēc man ir jāmaksā lieki 30 eur, ja viņa zināja, ka šis novērtētājs nav bankas apstiprinātajā sarakstā un par to viņa mani nav informējusi. Vineta norādīja, ka no savas puses piešķirs 30eur atlaidi, taču nekāda atlaide nekur netika piešķirta. Uzskatu, ka šāda Vinetas Villeres rīcība ir bijusi nekompetenta, jo Vineta nav brīdinājusi mani par savām darbībām, zinot, to, kāda ir mana banka un to, ka man par novērtējuma pārbaudīšanu būs jāmaksā papildus maksa.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Abbaa 21.10.2019

Sūdzība ir atrisināta.