www.sudzibas.lv Re Kā R Sia Mainot riepas, sabojāti lietie diski

Re Kā R Sia - Mainot riepas, sabojāti lietie diski

NEVIENAM NEIESAKU ŠO SERVISU!!!Auto īpašniekiem Dobeles pilsētā, pirms doties mainīt riepas, iesaku nopietni padomāt, vai to darīt šajā servisā. Kvalitāte atbilst nullei, jo pēc it kā riepu balansēšanas, ir sajūta, ka nekas nav izdarīts, tomēr naudas izteiksmē samaksāta ne maza summa. Montējot riepas, tiek sabojāti lietie diski, kuru remonts citā servisā tiek novērtēts no 250-300 EUR. Servisa īpašnieks AIGARS SMILGA sākumā savu darbinieku vainu atzīst, jo piedāvā riepas pārbalansēt un iesaka doties uz citu servisu, lai novērtētu bojājumus, kā arī zvana apdrošināšanas kompānijai, lai zaudējumus sedz no KASKO apdrošināšanas, bet nākamā dienā savu vainu neatzīst. Nevienam neiesaku turp doties, jo nav skaidrs, ar cik lieliem zaudējumiem pēc tam būs jārēķinās. Arī čeku par pakalpojumu ir īpaši jāpaprasa, manā gadījumā man ir čeks par pavirši veikto darbu. Noteikti neiesaku uz turieni doties agri no rīta, jo servisa darbinieki vēl nav pamodušies, ir nelaipni.

B

C chirka20 27.05.2015

mulkibas es tur monteju svaigi nokrasotus lietos diskus un bija vis smuki izdarits, attieksme stradnieku bija laba, kopa val parunajam.

D diana333 27.05.2015

Tiešām mulķības. Vienmer viss atbilst kvalitatei. Nepavelti blondine sudzas :D vinas tak ir stulbas
:D vienmer laipni un forsi cilveki.

S smaidule 33 27.05.2015

Jau vairākus gadus izmantoju šī servisa pakalpojumus, gan riepas montēju, gan mazgāju savu auto.Varu teikt tikai pašus labākos vārdus par darba kvalitāti, kā arī par darbinieku attieksmi pret klientiem. Manuprāt šī ir vienīgā vieta Dobelē, kur padomāts arī par to, lai klientam nevajadzētu stāvēt aukstumā un lietū kamēr darbs tiek darīts.Tai laikā var sēdēt ērtos dīvānos un lasīt žurnālus. Direktors un darbinieki vienmēr man snieguši izsmeļošas atbildes uz man interesējošiem jautājumiem saistībā ar mašīnu apkopi. Gluži pretēji sūdzības rakstītajai, es iesaku visiem - izvēlaties SIA RE KĀ R pakalpojumus un Jūs nebūsiet vīlušies!

L latvijasdarbabirza 02.06.2015

varbut tu ir iels idiot.varbut tev vaig iegadates jaun disk. vispirms to parbaud un tad gavari.