www.sudzibas.lv R.D.A. Slikts servis

R.D.A - Slikts servis

Esmu šokā par R D. A pārdevēju! Attieksme pilnīgi pretīga, nevar pat normāli apskatīties r. D. A uzņēmuma piedāvātos apģērbus, nāk klāt un uzbāžas, tad aiziet līdz kolēģei skaļi aprunā, pie kases jāgaida vismaz 10 minūtes! Klientiem nesveicinās, ienāk iekšā dāma, skaļi uzkliedz labdien, iet atkal klāt nākošai un uzbāžas, kabīnēs uzmērīt nevar, stāv čut ne aiz aizskariem, iznāk arā, skatās kā uz noziedznieku, vēl pa starpai skaļi runā pa telefonu! Ar blondiem matiem, vārdu nevaru atcereties, otra ar tumšiem matiem ļoti jauka pārdevēja.

19.01.2020

K

BondsBonds 19.01.2020

"Klientiem nesveicinās, ienāk iekšā dāma, skaļi uzkliedz Labdien, iet atkal klāt nākošai.."
Ko?

Dr DooM 20.01.2020

A es esmu šokā par tiem , kas iet iepirkties šajos humpalu atkritumos un + vēl rakņājāties par tiem .

O Otis 20.01.2020

Kad nesveicina , tad slikti. Kad sveicina, tad atkal slikti.