R.D.A. - Neciena

Šis uznēmums neciena savus darbiniekus, viniem ir galīgi nosplauties kādos apstāklos nākās stradat pārdevējām. Es zinu, ka dažos veikalos meitenes ziemā salst nost, bet vadībai taja laikā ir pilnīgi vienalga, galvenais cik maisi tiek izkrameti pa dienu. Turklāt vasarā telpās ir bezgaiss, jo daudzos veikalos nav logu, kurus varetu atvērt valā! Runājot par algam tur vispar ir skaista sistema,meitenes sanem 300 eiro pluss piemaksas, kuras ir atkarīgas no tā,kada krāsa tev acis, vai kada tev sejas forma...nav ne nejausmas kā tiek reikinatas piemaksas, to pat nezin uznemuma grāmatvede, tas mav joks, bet gan taisnība,vinas atbilde ir "es nezinu"... reģionālas vadītājas vispar ir super čiepas, darba laiks ir līdz 18:00,bet 16:00 daža laba jau Rimī pērk paiku un brauc vārīt zupu savam vīram! Tomēr tad,kad kameras ierauga, ka pardeveja apsēdusies atpūtinat kājas, jo darba laiks ir no 9:00 līdz 20:00 tad zvana un sablauj uz nabaga pardevēju vai nonem no algas pat nebrīdinot!

26.01.2019

Z

A Alexa 27.01.2019

Nezinu kā pret darbiniekiem izturās, bet nu cenas saskrūvētas neadekvātas. vasarā sanāca Vācijā ieskriet firmas Janina veikalā (šo kā, piemēru minu, jo ievēroju, ka veikalā ir ļoti daudz šīs firmas drēbju). turpat Vācijā sapirkos tajā reizē, jaunas drēbītes. maikas, topiņi nemaksā vairāk kā 1 līdz 2,5 eur, svārciņi arī tāpat . blūzītes 5eur, kleitas 5-10 utt. kurtciņas var nopirkt par 10-20 eur uttt. superīgs veikaliņš. atjaunoju garderobi. iegāju nesen rda, blūzīte smuka, skatos firma Janina, skatos cenu 7eur? nopietni? viņas jaunas nemaksā tādā cenā, bet te lietotas! tas pats ar H M, atmosfera, zara, terranova uttt, viss lētais gals, darba cilvēkiem, kas ārzemēs maksā lētas naudas. a te 10, 15 ir pat kleitas 20eur? lietotas, un ne vairs aktuālas... Jūs ko galvu saspieduši ? kas tur tās cenas liek?

really? 28.01.2019

Gribetos gan redzet,kur Janina ir atsevisks veikals? Taa tacu ir KIK produkcija,kura pec vienas mazgasanas reizes parversas gridaslupata, tur nav ko iefanot,ka uz atlaidem tadus kraamus sagrabies un "kipa" baigi aktuaalos stilus :D :D

O objekīivs1 06.08.2021

Šķiet vispār pirmsākumā rodas jautājuma , cik ētiski ir tirgot humāno palīdzību, kas ir saziedota maznodrošinātiem sabiedrības slāņiem, trūkuma cietējiem vai nelaimi piemeklējušiem cilvēkiem par velti proti par brīvu! Kā vispār var pastāvēt tāds "tipa" bizness?! Cik zemu jākrīt, lai bez kauna uzturētu tādu amorālu peļņu?!

T tukumniieeceee 22.01.2020
ATSAUKSME

Sveiki! Skatos un brīnos par ko šeit tik nesūdzas. Mums Tukumā gan prieks ieiet R.D.A raudas ielā 4, visas trīs meitenes laipnas , jaukas un no sirds vēl var izsmieties! Vienmēr izpalīdz,pasveicina un arī ar laipnību pavada! PRIEKS!

S Sudzibas.lv Admin 15.10.2021

M Miramax 23.08.2021
Netīrs

Rīgā veikalā,kurš ayrodas Nīcgales ielā ir ļoti liela netīrība,pielaikošanas kabīnēs nav kur pakabināt savas drēbes.
Nestrādā kondicionieris.
Tirgo tādas drēbes,kas der tikai izmantot grīdas lupatās..fui.

S Sudzibas.lv Admin 10.09.2021