www.sudzibas.lv R.D.A. Mantrauši

AtrisinātaR.D.A. - Mantrauši

Rakstu daudzu veikalu un darbinieku vārdā, jo mēs ļoti daudz komunicējam un sazināmies savā starpā, arī starp reģioniem. Strādāju rda jo visa alga un piemaksas ir oficiālas, tas viss ir ok. Lieta tāda, ka piemaksas, kuras vadība ir noteikusi procentos no ietirgojuma, paši arī regulāri apcērp, burtiski ne par ko! Liekās, ka tas, ka tev ir iespēja saņemt piemaksu, ir vadības labās gribas žests, savas astes celšana, kurš jau algas dienās tiek noņemts. Ja valstī ir pacelta minimālā alga par 10 eiro, tad no piemaksas, kuru tu godīgi visu mēnesi fiziski strādājot uz spēka izsīkuma robežas jūties godīgi nopelnījis, tiek novilkts, lai pieliktu pie minimālās likmes un vadībai nebūtu nekas jāpiemaksā! Darbinieki februārī algu par janvāri gaida ar bažām, jo minimālā alga tika pacelta par 50 eiro, kas kopsummā jau veido 60 eiro, kas iespējams tiks atvilkti jau no tā sūri, grūti nopelnītām, rda līmenim pazemojoši mazām, cilvēka necienīgām piemaksām! Smieklīgām piemaksām! Ja eva nezīmētos soc. Tīklos ar saviem apartamentiem, ārzemju braucieniem, sporta zāli, šiko iedzīvi, ballītēm, kuru pati var atļauties tikai pateicoties cilvēkiem, kuri saņem viņas atmestos nieka grašus, jo pati neko dzīvē bez vecāku palīdzības nav sasniegusi, tikai gudro tēlo neirolingvistikas jēlības potējot darbiniekiem, tad neliktos tik sāpīgi par noņemto naudu. Tomēr zinu arī to, ka visi darbinieki (mēs taču kolēģi sazināmies savā starpā, lv ir maza, daudzās pilsētās ir jau savējie veikali, regulāri draudzīgi apspriežamies) atgūst katru novilkto grasi vēl ar dubultu uzviju, jo jūtās nenovērtēti un pazemoti, un tas nav izkontrolējams nekādi! Šeit nelīdzēs ne slepenie, ne video, ne reģ. Vad... Ieteikums turpmāk-esiet godīgi un novērtējiet mūs-darbiniekus un karma atgriezīsies, zeme ir apaļa-arī mēs-darbinieki sāksim jūs cienīt un godīgi strādāt! Padomājiet, kas jums ir izdevīgāk, palikt pie vecās dziesmas (regulārām naudas atvilkšanām, nlp terorisma, mobinga, bosinga, augstprātības, muļķīgiem aizliegumiem) , vai arī kļūt par cilvēkiem, maksāt atbilstošas algas par tik fiziski smagu darbu un saprast, ka visi cilvēki ir vienlīdzīgi, kā bosi, tā darbinieki. Savas zsvētku dāvanas labāk dāviniet tādas, par kurām darbiniekiem būtu prieks, nevis kārtējo r. D. A bezmaksas reklāmas mēslu! Mums nemaksā par firmas reklamēšanu ielās! Un nav ko apvainoties par to, ka mums nepatīk staigāt ar lietussargu uz kura milzīgiem burtiem uzdrukāts jūsu logo, jo nejūtam cieņu no firmas pret sevi, līdz ar to uzņēmums darbiniekiem nav autoritāte! Labāk svētkos piešķiriet atpakaļ novilktās naudas, vai uzdāviniet kaut vai saldumu paciņu, kuru varētu vecuma limitu pārsniegušajam bērniem atdot, jo atvilktās naudas dēļ grūti dārgas konfektes uz svētkiem nopirkt.
Visu cieņu andai, kundze lieliski vadīja firmu, cilvēcīgi izturējās un viņas vizītes veikalos bija svētki, pozitīvs lādiņš visai dienai! Tagadējā vadība nav cieņā starp darbiniekiem, kas manuprāt, ir pazemojoši..
Šī sūdzība ir drīzāk ieteikums darīt dzīvē labu otram, jo tas vienmēr ilgtermiņā atgriežas atpakaļ! Vēlu jums veiksmi personīgā attīstībā un pašizaugsmē, un nolikt izpildāmas ikmēneša normas, jo pašlaik neizpildot normu, darbinieks saņem tik pat cik zemākā līmeņa veikala darbinieks, kurš visu dienu lasa grāmatu un nepiepūlās. Tā jūs cieņu negūsiet.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta @cilvēks@ 10.04.2018

Sūdzība ir atrisināta,jo darba vietu atstāju,līdz ar to vairs nav aktuāls jautājums par to,ka no algas tiek novilkta piemaksa!

@

1 10 04.02.2018

Ļoti drošticama sūdzība. Darbinieks atklātā tekstā paziņo, ka zog,neieredz savu darbavietu, nekādi bonusi priekš viņa nav labi, tad jautājums- kāpēc strādāt šādā darbavietā? atbilde- lai zagtu.

@ @cilvēks@ 04.02.2018

Nesapratāt domu,atgūst,nozīmē neoficiāli strādā citās darba vietās,lai saņemtu kopā to summu mēnesī,kuru bija paredzēts saņemt savā galvenajā darba vietā!Neesam tik zemu krituši,lai zagtu,toties atvilkt no piemaksas,jo valstī paceļ minimālo algu,uzskatu par zagšanu!

1 10 05.02.2018

Muļķības, kāds citai darbavietai sakars ar video novērošanas kamerām, slepenajiem pircējiem, vai vadītājiem, strādāt vairākās darbavietās mūsu valstī nav aizliegts. Zaglei kauns palika. Šo atklāto atzīšanos uz Valsts Policiju nosūtīt vajadzētu portāla turētājiem. Cilvēks zog un vēl lepojas ar to un tad vēl gaida kādu attieksmi pretī.

N n11 04.02.2018

Es arī esmu šī uzņēmuma darbiniece un mani šī sūdzība aizvaino. Kā var rakstīt visu veikalu vārdā tādas muļķības. Savā veikalā mēs strādājam godīgi un esam jojālas darba devējam. Par to arī tiekam novērtētas. Nevienā darba vietā neesmu ņēmusi to,kas nepieder man.Ja darbavieta vairs neapmierinās ,tad iešu prom, nevis zagšu un ķengāšos .Man nav problēmas ar vadības attieksmi, problēma ir jāmeklē pašai raksta autorei sevī, jo kāpēc es ar šādām problēmām nesaskaros? Būtu ļoti žēl,ja vadībai dēļ šādiem indivīdiem zustu motivācija ieviest jaunus bonusus.Katrā ziņā,ja kāds no vadības lasa šo sūdzību,tad ziniet,tā nav visu darbinieku vārdā!

A Azik99 05.02.2018

Jūs strādājat nepareizā vietā. Ja nekas nepatīk, ej citur. Skauž, ka īpašnieks labi dzīvo? Kas Jums liedz kaut ko izgudrot un uzsākt? Attieksme un prāts visticamāk. Aa, pareizi te viens rakstīja - vienīgā motivācija ir nozagt "kreiso" naudu un sēdēt zem oficiāla darba devēja, kurš par Jums nodokļus maksā (paši minējāt). Tad būtu pakaunējusies un sēdējusi klusu. Es vadītājas vietā atrastu kura no darbiniecēm Jūs esat un policijā iesniegumu uzrakstītu.

Работяга 05.02.2018

Tu ko vari atrast tak tikai lo.ekli sava d*rsa!

Z Zinaida72 05.02.2018

Sūdzības.lv nosūtiet sūdzību Valsts policijai, atklāta atzīšanās zādzībā, Jums noteikti ir pieeja autora datiem.Mūsdienās šis jau kļūst par absurdu. Cilvēki atļaujas skaļi kliegt, ka zog, nemaz nejūtot nekādu vainas apziņu, vēl jūtas aizvainoti. Šeit ir atklāta atzīšanās noziegumā. Raksta autore pati min, ka darbs maksā nodokļus un algas oficiālas, tātad zog ne tikai no darba devēja, bet arī no valsts, jo par pārdevējas kabatā sazagto jau uzņēmums nodokļus nevar nomaksāt. Šādi cilvēki ir jāsoda. Anonimitāte padara varenu!

L Lepnā Lavīze 27.01.2019

Lupatas, ko ārzemēs labdarībai nodod par velti, arī ir humpalu veiklo darboņu nozagtas, tikai ārpus Latvijas.

L Lepnā Lavīze 12.04.2018

Bet ko tur zagt? Lietotas lupatas, kuras ārzemēs labdarībai atdod par brīvu, bet veikli darboņi aizvelk uz ielas izliktos maisus?