www.sudzibas.lv R.D.A. Dārdzība, vadība

RDA - Dārdzība, vadība

Pirmkārt, rda ir samērā dārgs prēkš humpalām, tur kleita, kuru varētu vilkt mugurā maksā 23 eiro manuprāt prēkš humpalām tas ir par dārgu un vispārībā daļa normālu kleitu vai apģērbu ir nosmērētas, netīras neizmazgājamas. Hallo! Kurš tādas preces vispār tirgo, precēm ir jābūt daudz maz tīrām. Nerunāsim par apaviem, humpaļņiki un tik dārgi. Nu kamon! 39 eiro humpalu kedas dobelē maksā, tas taču ir tik dārgi. Labāka un lētāka ir humana, par 4 eiro pirmajā pieveduma dienā var dabūt daudz ko labu, kvalittatīvu un no pazīstamiem zīmoliem. Neesiet taču mīļie cilvēciņi tik stulbi un neizsviediet savu naudu par rda humpalām tās ir dārgas, bet humanā pirmajā dienā vismaz par 4 eiro ir ko pirkt un pēc tam ja apnīkst var izmest ārā nenožēlojot es nu netaisos rda biznesu atbalstīt pirkt viņu dārgās humpalas, kuras viņi no ārzemēm iepērk par niecīgiem grašiem. Tad nu tā arī es biju uz darba interviju un jau pirmajā reizē, dzirdēju pazemojumus veltītus darbiniekiem no vadības, mani sagaidīja kaut kāda vecene ap 40 ar izbolītām acīm, visai smieklīga, tā bija pirmā darba intervija, kurā uzdeva tik stulbus jautājumus, ka labi, ka es tur nestrādāju, attieksme ir šausmīga no darba devēja puses vnk šausmīga, to man stāstija meitenes, kuras tur bija strādājušas, pazemo, apsaukā, nievā, kliedz, izsaka brīdinājumus. Labāk ejiet ar līkumu šim veikalam gan iepirkties es tur neiesaku, gan arī strādāt neiesaku iet! Pameklējiet kādas lētākas humpalas, tik dārgas, tad jau labāk jaunas nopirkt, rigas firmas veikalos, tik jāpaskatās, kad ir akcijas, un ticiet man sanāks vēl lētāk nekā rda. Pēc saviem ieskatiem iesaku humanu pirmajā dienā, kad ir pievedums visas preces par 4 eiro, tik tiešām tur ir labas mantas kā jaunas gan drēbes, gan apavi, bet rda tik viena iemesla dārdzības dēļ pagriezt muguru un nejiet tajos veikalos...

D

M Mierinsh 17.06.2015

jāiet uz tirgu

L Labaizz 27.08.2015

Izklausās, ka Tevi nepieņēma darbā :D un Tu te tagad izgāz savu žulti. Un diezgan taisi reklāmu Humanai. Piedod, bet neizklausās visai ticams Tavs stāsts.

L Labaizz 27.08.2015

Izklausās, ka Tu Humanā strādā, zini šādi nomelnot konkurentus nav forši. Jābūt cieņai. Man tiešam riebjas, ka cilvēki šādos portālos izgāž savas samazgas, nevis stāsta par reālām lietām

Dmitry Resnais 07.09.2015

Labaizz - izskatās ka Tu pats strādā RDA un aizstāvi savu priekšniecību vai nu pats esi viens no viņiem. Protams ka katram ir brīva izvēle iepirkties šeit vai tur, bet runa jau nav par to. Zināma taisnība jau tēmas autorei Daillai ir. Mana paziņa Jelgavā, vārdu nesaukšu, stradāja šajā tīklā un ļoti labi esu informēts par šiem darboņiem un viņu izdarībām. Nāk prātā viena retro dziesma ABBA's izpildījumā - Money, money. Nu ko iesākt ja pār pasauli valda nauda un daudziem tas ir pats galvenais dzīves mērķis. Lai veicas - viņiem! :)

K kautkadssviests 10.03.2017

Bingo... vinjus nekas cits neinteresee ka tikai nauda un kaa vareetu vairaak iegraabt savaa kabataa... nosleejot no Vida