R.D.A - attieksme

08.06.2019. Pēc meitas lūguma (nebija klātienē) , veicu pirkumu Domina tirdzniecības centrā Sizeer veikalā. Lai noskaidrotu informāciju par preci, kuru meita bija noskatījusi vērsos pie pārdevējas vārdā Kristīne. Pārdevēja preci norādīja kā nu tādu nekādu, izmēra, kuru vēlos nav (nepārbaudot) . Apskatīju līdzīgas preces, sarakstījos ar meitu whatsapp. Lūdzu palīdzību pie tās pašas pārdevējas palīdzēt atrast alternatīvu, saņēmu - skatieties pati. Jautāju par izmēriem un pamanīto defektu tika īsi pateikts, izmēra nav - nepārbaudot noliktavu vai datora ierakstu. Kā arī mans norādītais defekt, neēsot defekts? Veikalā pavadīju kādas 30 minūtes, un palīdzību nesaņēmu nekādu, tik cik meita mani varēja konsultēt attālināti, kas kā kam jābūt un kas ir ok, kas nē.
Pārdevēja - skaldi un valdi, izteikti izskatījās, ka viņai darbs neinteresē un klients ir "0". Reāli aizgāju no šī veikala nepatīkamām sajūtām un bez jebkādas vēlmes atgriezties. Kā arī visu laiku, kad uzturējos veikalā. Diemžēl dienas ir pagājušas un mani šī sajūta nav pametusi, jo tāda pieredze ir pirmo reizi manos 40 gados. Līdz ar to nācies par savu pieredzi padalīties ar citiem draugiem.
Lūgums komersantam amācīt savu apkalpojošo personālu, viņa izrādīt vairāk interesi par vi
ņu personību, lai klienti nepamūk.

V