www.sudzibas.lv R.D.A. Apvainošana, pārdevējas attieksme

R.D.A - Apvainošana, pārdevējas attieksme

Cilvēks grib nopirkt siksnu par seši eiro - lietoto preču veikalā RDA.! Bet problēma tāda, pirmkārt, cena uzlīmēta uz siksnas nekvalitatīvi un nepareizā vietā, līdz ar to, taisot ciet siksnu, viņa saburzās! Pircējs grib uzlīmēt atpakaļ, bet pārdevēja neiecietīgi apmelo, kāpēc noplēsa cenu! Otrs, siksna jau bija brāķēta, nevar tādu pārdot par seši eiro, pat lietoto preču veikalā! Labi, ka cilvēks piemērīja, vai der siksnas garums - viņu neaiztaisot, bet pēc tam, pārbaudot vai siksnai viss funkcionē, pēc aiztaisīšanas, vairs nevarēja attaisīt, jo, kā jau tika minēts iepriekš, bija brāķis, salauzta mēlīte, kuru jāpagriež, lai varētu attaisīt! Sakumā tik parādīts pārdevējai, kura iedomīgi atcirta, ka vīrietim labāk jāzinot -kā attaisīt, atdeva atpakaļ, kur pircējs mēģināja attaisīt ar palīglīdzekļiem(ar atslēgas šauro galu), bet to nevarēja izdarīt, sakarā ar esošo siksnas stāvokli-brāķi! Tad arī sākās neiecietīga pārmešana, aizvainošana un apmelošana, ka pircējs esot salauzis, ka pircējam neesot garastāvoklis, u.t.t.! Mierīgā balsī atbildot, picējs atbildēja, ka nav to darījis, jo jau bija brāķis, bet gribēja palīdzēt attaisīt, jo pārdēvēja, atteicās to darīt, nepatīkami atcērtot, -"ka vīrietim tas būtu jāzina-"! Atkal grib pataisīt pircēju par vainīgu! Tādas problēmas ar pārdevējiem ir diezgan bieži, neiecietība, lekšanās, iedomība,- domādami, ka pircējs ir kāda naiva niecība -, ... ! Diemžēl, mūsu laikos, tas notiek arvien biežāk, labāk nepaliek, tieši vēl sliktāk! Lai jau tai pārdevējai labi dzīvojas, bet strādāt šajā profesijā, viņa nav kompetenta - NEPROT STRĀDĀT AR PIRCĒJIEM!

T

Kolta 17.05.2018

Vajadzeja pardeveju nopert ar to pasu siksnu.

T tibetietis 17.05.2018

Humoriņš jau labs, bet neko nedod, garīgais čupā uz visu dienu!
P.S. Un jā, lai nepadomātu uz kādu kolēģi, tad šai cienītai p.- ir gaiši mati.

"Cilvēks grib nopirkt siksnu par seši eiro" - bet tā vietā:
1. noplēš, pēc viņa domām, nekvalitatīvi uzlīmēto cenu zīmi,
2. pārdevējas acu priekšā saplēš siksnu,
3. nekaunās notikušajā vainot pārdevēju,
Un pēc šī visa šis cilvēkveidīgais vēl uzdrīkstas spriest par pircēju apkalpošanas standartiem! Starp citu, 96% konfliktsituāciju veikalos vainīgs ir tieši pircējs.

T tibetietis 17.05.2018

Neko pircējs neplēsa, tu cilvēciņ! Brāķis bija izlikts par seši eiro,bet pārdēvēja apmeloja pircēju, ka viņš saplēsa! Pārdēvējas Latvijā ir zem katras kritikas! Tāds -glums un dumjš - cilvēciņš tu izklausies!

"Tāds -glums un dumjš - cilvēciņš tu izklausies!" - esi pārliecināts, ka tā ir mana balss, kas skan tavā galvā? Varbūt tā ir tavas sirdsapziņas atlieku balss, nožēlojamais?

T tibetietis 17.05.2018

Riktīgs Tvaika ielas jautrītis, neko nesajēdz, bet spekulantus aizstāv!

T tibetietis 17.05.2018

Pircējs neko neplēsa, bet pārdevēja apmeloja! Daudz Latvijā ir neadekvātas pārdevējas!

Spriežot pēc izmisīgajiem centieniem visu vainu uzgrūzt pārdevējai, šim "pircējam" tas nav pirmais gadījums, kad tas veikalā sabojā preci. Gan jau kādu dienu patrāpīsies kāds nopietnāks veikals, ar nopietnu apsardzi un šim tipiņam nāksies atbildēt par savu rīcību.
"Daudz Latvijā ir neadekvātas pārdevējas!" - kā tad! Viņas speciāli audzē mēģenēs, lai varētu apmelot "pircēju".
"Riktīgs Tvaika ielas jautrītis" - un laiks tev atgriezties palātā, ārstēt savu paranoju, nevis staigāt pa veikaliem!

T tibetietis 18.05.2018

tu idiot, nedataisītais, to mēs vēl redzēsim, kurš atbildēs par vārdiem! Spekulantu un korumpēto aizstāvis, pats korumpēts, tik tālu, ka čaiņiks vairs nerubī, liekuli un lišķi, cikiem esi ielīdis, KO...! Tev tā neveiksies no likteņa puses, ka prasīsi visiem piedošanu, kurus esi apmelojis, tāpat kā tās "svētās pārdevējas"-gaidi to brīdi! Lāsts tādam maitam!

Jā, jā, lai mīkstas sienas tavā palātā un sanitāri ciešāk sien pie gultas.

T tibetietis 18.05.2018

ņerga, par apvainojumiem, tu atbildēsi - ātri vai vēlu, piemini manus vārdus! Ņuņņa un zemtupuļnieks, ko var gribēt, tikai uz Tvaiceni prom, līdz mūža beigām!

T tibetietis 18.05.2018

Toč kaut kāds ziliiņš, tik primitīvi kunkst, atkārto visu laiku, ko salasījies no citiem! Plānprātīga domāšana, - "ja jau kads cieš no noziedzinieka, tad, tas kāds - ir pats noziedzinieks!" Fuuuuu, vemt gribās! Tādi ir pilns!

Nu re, kārtējā paranoidālās šizofrēnijas lēkme. Un tagad iedomājieties, kā viņš veikalā zākāja pārdevēju. Visticamāk, arī šī "sūdzība" tika uzcepta, lai nebūtu jāmaksā par veikalā sabojāto preci. Tādus dauņus ar steigu vajag izolēt no sabiedrības!

T tibetietis 18.05.2018

Vispirms tādus kā tevi, ziņotājus, liekuļus un korumpētos, vajag izolēt, tad tikai mani! Ej ātrāk ārstējies, kamēr nav par vēlu! Tikpat gļēvs, kā tās lecīgās un neadekvātās pārdevējas!

T tibetietis 18.05.2018

Vai tiešām tādi tupaki ir daudz Latvijā?! Man jau saka, ka ļoti daudz!

T tibetietis 18.05.2018

Nu ir nelietis, pats slēpj savu psihisku slimību, aizvainojot, ka citi ir šizo! Šo taktiku pielieto daudzi, īpaši gļēvi, lišķīgi un slēpti ļauni cilvēki!

Man vismaz ir izziņa par to, ka esmu garīgi vesels, jo bez tās ieroca nēsāšanas atļauju neizsniedz. Kas attiecas uz tevi, lai tagad Valsts Policijas datu centrs tiek skaidrībā.

Nožēlojamais, mīkstmiesi, kurš slēpjas aiz segvārda "tibetietis". Tavi bezspēcīgie uzbrukumi internetā tikai parāda tavas zemās attīstības un dziļās morālās degradācijas pakāpi, kā arī intelekta un veselā saprāta trūkumu. Ar savu kvekšķēšanu tu tikai pierādi, ka esi bīstams sabiedrībai. Un neatkarīgi no tā, vai pie vainas ir garīgā saslimšana, jeb citi faktori, tu neesi piemērots dzīvei starp civilizētiem un normāliem cilvēkiem. Es, protams, nezinu, ko tu savā psihozē nodarīji tai pārdevējai, taču šādu slimu radījumu darbības shēmas man ir ļoti labi zināmas. Tāpēc nemaz neizslēdzu iespēju, ka šis apmelojums radies, lai slēptu savu noziedzīgo nodarījumu.

T tibetietis 19.05.2018

Tu esi nelietīgs latvietis, tevi vajag izolēt, kopā ar pretīgām pārdevējām korumpētais noziedziniek!

T tibetietis 19.05.2018

Tu briesmoni, esi bīstams! Aizstāv lielāko sabiedrības daļu, liekuļus, spekulantus un korumpētos!

T tibetietis 20.05.2018

Ja var redzēt, kā daudzi negodīgie , kuri paši ir tādi krāpnieki un apmelotāji, ka šis 'jautrītis', atbalsta viņu! Ko slimiem padarīsi.

T tibetietis 21.05.2018

Morāles trūkums un nelietība , ir tieši tev- plānprātiņ - "jautrīti"! Nezini lietas būtību, bet apmelo un aizvaino daudzus! Lai tev tas nāk atpakaļ, par tavu nelietību, 100x! ...!

K kamens 28.05.2018

Tādi aizstāvji, kuri aizstāv bardaku - ir ļoti daudz!

Vispār tas briesmīgi. Kādreiz šādiem slimiem ļautiņiem piemēroja piespiedu ārstēšanu un viņi vismaz nebija bīstami sabiedrībai. Šobrīd viņi klīst apkārt un piespiedu ārstēšanu nozīmē tikai tad, kad jau ir par vēlu...
Padomājot, ko šāds neadekvāts "tibetietis" var sastrādāt, kad uznāk prāta aptumsumi, par ko liecina viņa teksti un visiem garīgi slimajiem raksturīgā maniere uzskatīt par jukušiem visus citus, tikai ne sevi.
Diemžēl, jaunās regulas dēļ nav iespējams publiskot nedz šī cilvēciņa vārdu, ne arī diagnozi uz kuras pamata tika atteikts ierosināt pret viņu krimināllietu, nedz arī videoierakstu no novērošanas kameras, kurā skaidri redzams, kā viņš panikas lēkmē lauž vaļā siksnu.